środa, 2 października 2013

Cyfrowy tatuaż Motoroli

Czas kiedy Synagoga szatana będzie miała możliwość "zaoferowania" nam znaku bestii na lewej ręce lub na czole jest na wyciągnięcie ręki. Wielu z nas już nawet nie szokują te wiadomości. Mnie jedynie utwierdza, że żyje w czasach ostatecznych i tego jestem absolutnie pewien. Inną kwestią jest to czy wszyscy dożyjemy. Niestety na tyle jeszcze jestem infantylny, że nie mogę zrozumieć jak większość społeczeństwa nie widzi tego całego zła: KRK, polityków, bezbożności. No cóż przyganiał kocioł garnkowi. Jeszcze  z 3-4 lata temu byłem nawiedzonym liberałem gospodarczym, a moim idolem był korwin Mikke a nie Isus Chrystus. W moim przypadku zaślepienie było spowodowane brakiem jakichkolwiek znajomych, którzy przedstawiłby mi prawdę jaką teraz znam, a w tym biblijną.
"Kilku osobom opadły szczęki w tym tygodniu, kiedy zaawansowane technologie i projekty grupowe przedstawiła dyrektor Motoroli Regina Dugan ujawniając majsterkowanie nad tatuażem cyfrowym
Elektronicznym implantem uwalniającym od zapamiętywania haseł. (Bardzo dobry pretekst).
Cambridge, MA, w oparciu MC10 zwraca tatuaż "naskórkowe elektronika", a w rzeczywistości pracuje nad koncepcją od kilku lat.Idea jest stosunkowo prosta: zamiast polegać na użytkowniku posiadającym urządzenie lub pamiętać o  każdym pasku rano, technologia jest czasowo związana z ich skórą.
To wiązanie ma jeszcze jedną zaletę, ponieważ reakcje skóry użytkownika może być również stosowane do zbierania danych dotyczących zdrowia.Tatuaż składa się z różnych czujników i sprawdziany, jak na szczep śledzenia w wielu kierunkach (jak użytkownik jest wygięcie), EEG i EMG (impulsy elektryczne w konstrukcji szkieletowej lub nerwów)​​, EKG (czynność serca), i temperatury, jak również czynników jasnych i inne. W sumie, jest to mini-lab na ramieniu, z boku głowy, lub w innym miejscu na ciele.

"16:  I  sprawia [tj. Bestia ] ,że wszyscy mali i wielcy, bogaci i 
biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na 

czoło 


17:  i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia"Jak z NFC wiórów, z MC10 naskórkowego Electronics się zasilany z zewnętrznego źródła energii elektrycznej, przy użyciu wbudowanego cewki zasilania bezprzewodowego. Jest to system podobny do telefonu bezprzewodowego ładowania Nokia i innych, które wdrożyły w ostatnich telefonach i zasila tatuaż w nadajniku. To wszystko warstwami na arkusz plastiku rozpuszczalnego w wodzie, który dostaje się do skóry laminowane, w rzeczywistości może to być nawet przebrany regularnym motywem tymczasowego tatuażu, otwierając drzwi do potencjalnego marki i taki.
Gdy są one w miejscu, są bardzo elastyczne.Ciasno zwinięte struktura elektroniki Oznacza to, że nawet wtedy, gdy jest rozciągnięta tatuażu lub skręcone, połączenia nie pęknie. Jest również wodoodporny, co oznacza, że ​​nawet jeśli pływasz lub pod prysznicem, tatuaż nie zostaną naruszone."
Tłuamczenie z Translatora

Społeczeństwo jest już przygotowane na przyjęcie znaku:
http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/jak-przygotowac-spoeczenstwo-na.html

1 komentarz:

 1. Pod taką technologie można podczepić wszystkie wygody.
  Pilot do auta otwiera się gdy w pobliżu jest uprawniona osoba (takim tatuażem np.) co znacznie utrudniałoby kradzież, tak samo zamki w domu, podpięcie się pod internet, płacenie oczywiście, pójdźmy dalej, dla naszej wygody posiadacz tatuażu gdy budzi się rano ma zaprogramowane włączenie ekspresu do kawy (bajka nie życie) w urzędzie cię skanują i nie musisz żadnych papierów przynosić i wypełniać, przyjmujesz się do pracy tak samo 0 biurokracji, i wiele innych rzeczy dzięki tatuażowi którymi możemy obsługiwać

  "Albowiem cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, a na duszy swej szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za duszę swoją?"


  http://www.filmweb.pl/film/eXistenZ-1999-871/descs

  w tym filmie też jest ukazane, że aby zagrać w grę ludzie musieli posiadać BIOPORT

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.