poniedziałek, 31 grudnia 2012

Polityka "miłości" kościoła i władz


Jak w opisie: każda gwiazda reprezentuje amerykańskie bazy USA otaczające (nigdy i nikomu nie zawadzający - mój dopisek) Iran
Należy jednak wiedzieć, że za USA, które jest tylko narzędziem Izraela stoją dwie biblijne siły: bestia - światowy syjonizm i nierządnica czyli Watykan. Dlaczego Benedykt nie protestuje wobec agresji w Syrii czy przeciw bazom USA wokół Iranu? Dlatego, że realizowana jest polityka wszystkich zaangażowanych  organizacji w stworzenie rządu światowego. Poniżej wykres struktur tych organizacji.


Schemat organizacyjny tak zwanego NWO czyli satanistów, Nie trzeba wielkiej znajomości angielskiego. Na szczycie piramidy brakuje jednak Lucyfera a tuż pod nim dwóch bestii: syjonizmu i Watykanu.
To nie są teorie spiskowe, takie są fakty, które można wyczytać na takich witrynach jak zbawienie.com czy stopsyjonizmowi.wordpress.comPalestyńczycy sa mordowani, syryjczycy są mordowani, chrześcijanie na całym świecie są mordowani, ale Barak Obama i UE dostają Nobla za pokój. Tak wygląda ich pokój:
Kochajmy się, nie dla wojny.......

Wkładam nam się w oczy całkowicie inny świat gdzie za pewnymi pojęciami sa całkowicie przeciwstawne pojęcia:

1. Pokój=wojna
2. Polityk=oszust
3. Kościół=diabeł
4. Służba zdrowia=brak zdrowia
5. ZUS=zdychanie na emeryturze
6. Sanepid=terroryzowanie małej gastronomii, dopuszczanie do soli przeznaczonej na drogi do żywności i obowiązkowe szczepienia doprowadzające do chorób i zgonów
7. Celebryci=patologia

itd

Zło tego świata zaczyna się jednak na akceptacji zła najpierw w samych sobie a następnie innych. Jeśli nie widzisz zła w sobie to go nie zobaczysz na świecie. Czy jesteś uczciwy wobec partnera i przyznajesz się do błędów? czy jesteś uczciwy  w pracy? czy wyznajesz swoje grzechy Isusowi i prosisz o przebaczenie i pracujesz nad tym by więcej tego nie czynić?

Zarządzający tym światem dążą do wybicia ludzi wiernych Bogu. Ostatecznym celem jest przyjście ich Boga podobnie na zasadzie opozycji, czyli anty Boga.Przed sylwestrem na wesoło

Wyjątkowe podobieństwo nie tylko wizualne ale i osobowościowe.

Prościej się nie da podsumować stosunków Tuska z chazarską Rosją

bez komentarza..

Wolna Armia Syryjska: Dziękujemy Bogu za możliwość zabicia 100 chrześcijan

Składające się z zagranicznych najemników i wahabickich/salafickich ekstremistów formacje tzw. Wolnej Armii Syryjskiej wydały komunikat, w którym dziękują „Bogu” za możliwość zabicia 100 chrześcijan w wiosce Zagbat w regionie Hama. W oświadczeniu mowa jest o także o wypędzeniu wielu „niewiernych chrześcijan i alawitów” z okolic Hamy. Takie praktyki to nic nadzwyczajnego w przypadku islamistów czerpiących inspiracje i wsparcie finansowe z Arabii Saudyjskiej i Kataru oraz diabelskiego koranu. (WT)


źródłó: http://www.nacjonalista.pl/2012/12/29/wolna-armia-syryjska-dziekujemy-bogu-za-mozliwosc-zabicia-100-chrzescijan/


niedziela, 30 grudnia 2012

Chipy RFID w ubraniach!


Francuska młodzież ostrzega przed UEBez komentarza

Kondrat: Tusk jest doskonały, Kaczyńskiego nie kupuję


"Donald Tusk jest świetnym aktorem. W ogóle Tusk jest doskonały. Polacy mają szczęście, bo trafili na polityka dużego formatu - chwali szefa rządu Marek Kondrat w rozmowie z Onetem.
Kondrat podkreśla, że "każdy z polityków gra", ale zaznacza przy tym, że "Tusk jest niesłychanie wymowny, ma dobrą cechę powściągliwości, która np. przy atakach, stawia go w pozornej defensywie". - Spokojnie tłumaczy, nie daje się wciągnąć w awantury i zaczepki. Czasami go poniesie, ale to się zdarza bardzo rzadko, i tak się dziwię, że tak rzadko. Natomiast jest racjonalny w swoich zachowaniach. Są tacy bokserzy, którzy cały czas idą z głową do przodu i najczęściej nadziewają się na cios. Tusk jest takim bokserem, który czeka na właściwy moment. Poza tym jest odpowiedzialnym człowiekiem, przy wszystkich błędach, których nie sposób się wyzbyć - komplementuje szefa rządu Kondrat."

Aktorzy powoli obnażają swoje preferencje polityczno-religijne. W tym wywiadzie Kondrat nie ujawnił preferencji religijnych, ale popierając Tuska popiera lucyferianizm. Mógłbym zadać temu bądź co bądź świetnemu aktorowi pytanie: czy wie jaka jest bieda w Polsce? czy wie, że ludzie nie mają z czego żyć a szczepienia są przymusowe itd itp, etc.....

http://www.wprost.pl/ar/382250/Kondrat-Tusk-jest-doskonaly-Kaczynskiego-nie-kupuje/

Prawdopodobny świat po III wojnie swiatowej wg filmu PrzenicowanyTak może wyglądać świat po III wojnie światowej lub tuz po objęciu rządów przez antychrysta. Super produkcja rosyjska.

Nawet Jaś Fasola - Rowan Atkinson - chce więcej wolności

"W Wielkiej Brytanii można mieć kłopoty z prawem nawet za nazwani "gejem" policyjnego konia. Nic więc dziwnego, że w takiej sytuacji do walki o wolność słowa stanąć musiał komik. O zmniejszenie ingerencji państwa w to, co mówią o sobie Brytyjczycy serialowy "Jaś Fasola" walczy jednak zupełnie poważnie

Wbrew pozorom dyskusja o granicach wolności słowa toczy się nie tylko w krajach, gdzie cenzura jest codziennością, czy w dojrzewających demokracjach, takich jak Polska. Poważną dyskusję nad tym, jak często prawo powinno uznawać w krytykę, czy kpiny za zniewagę właśnie rozpoczęto w Wielkiej Brytanii


Co ciekawe, tę poważną dyskusję rozpoczął człowiek, który swoją pozycję osiągnął w wyjątkowo niepoważny sposób. Największym orędownikiem wolnościowych zmian w brytyjskim prawie jest bowiem komik Rowan Antkinson, znany z ról w serii "Jaś Fasola", serialu "Czarna Żmija", czy komedii "Johnny English". Kampania, której liderem jest Atkinson ma na celu zmianę obowiązujących na Wyspach przepisów o porządku publicznym, które zabraniają używania "gróźb, słów obelżywych i znieważających, lub zachowania, które może być podstawą prześladowania, wywołać strach i przykrości"."

źródłó: http://natemat.pl/35959,jas-fasola-chce-wiecej-wolnosci-slowa-rowan-atkinson-przeciwko-cenzurze-i-nowej-nietolerancji

sobota, 29 grudnia 2012

Gwiazda poranna - pentagram - symbole w kulturze i gospodarce świata. Uaktualnienie


Dziś zająłem się gwiazdą, która na siłę wchodzi do naszego życia i chce by ją wielbiono bardziej od Boga. Niestety bardzo się jej to udaje, gdyż jest w każdym aspekcie naszego życia.
Gwiazda Poranna, Jutrzenka, Fosforos, Lucifer, popularne nazwy planety Wenus widocznej nad horyzontem przed wschodem Słońca. Jej/jego znakiem jest pentagram. W tym artykule jednak nie będę pisał czym on jest ponieważ temat jest już wielce przerobiony. Chciałbym natomiast wskazać na jaką skalę jest eksponowany i gdzie.

Kim jest ta gwiazda?

Kiedyś był jednym z największych duchów, które służyły Bogu. Do jego upadku doprowadziła pycha i ego.
Zbuntował także przeciw Bogu jedną trzecią innych aniołów.
Apostołowie w Mt 10, 25, Mk 3,33, Łk 11,15 mówią nam, że jest księciem demonów.
Obj 2,9 że jest ojcem kłamców.
Obj 12,9 zwodzicielem i kłamcą.
To wszystko oznacza także, że jest ojcem wszystkich kościołów odstępczych.

Jaki ma cel ta "gwiazda"?

Mk 12.4 zniweczenie efektów pracy Bożej
Hiob 2,4-5 chce aby ludzie wyrzekli się Boga
Jan 13.2 mówi, że jego celem jest  zbieranie chwały od ludzi

Jakie są jego metody?

Objawia się ludziom jako Bóg (2ko 11,14) Nauczył się objawiać jako anioł światłości oraz przemawiać do człowieka, przedstawiać samego siebie jako Boga. Stąd tyle objawień w katolicyzmie.ŚWIAT JUŻ WIELBI SZATANA


Gwiazda, którą media atakują nas jest wszędzie.
Gwiazda jest w symbolach narodowych niemal większości krajów świata. Stąd wiemy kto rządzi Ziemią:

Godło Polski

Odkryłem około roku temu, że jest nawet na wszystkich banknotach i monetach tzw polskich (ironia). Da się odnaleźć przy pomocy lupy.

Ta sama gwiazda jest na przedwojennej fladze USA
Jak i na obecnej:
Poniżej zobaczymy jak można łatwo rozpoznać powiązania i zdefiniować rzeczywistą współpracę między państwami rzekomo wrogimi dla siebie na przykładzie tzw państw reżimowych:

Godło Chin:
Zwróćmy uwagę w tym przypadku na coś jeszcze oprócz samej gwiazdy. Gwiazdy pod nią są stricte satanistyczne z rogami do góry i w liczbie sztuk 5 (pent-agram). 5 to liczba szatana właśnie. Stąd też 1 maja lucyferianie obchodzą swoje święto i duża część Europy pod pretekstem święta pracy.

Państwo, które ma być zaatakowane przez USA i Izrael, nie ma co prawda gwiazdy w godle i na fladze, ale ma umieszczone w godle  5 linii, a na górze rogi.


Komunistyczny Wietnam:

Komunistyczny ZSRR:


Teraz coś naprawdę fajnego. Watykan z lotu ptaka, teren św. Michała. Osobiście odkryłem ten kształt poszukując czegoś po obejrzeniu filmu Kod Leonarda. Notabene, w filmie Anioły i Demony Jack Landon oprowadzany po piwnicach Watykanu napotyka pentagramy takie same jak na okładkach płyt zespołów heavy metalowych.

Teraz się nie dziwicie dlaczego wyszedłem z kościoła? takie rzeczy mnie tylko utwierdziły....


Pentagon:Jest jako logo na początku niemal każdej wytwórni filmowej:
Często przewrotnie jako jeden róg u góry, czyli odwrócona. Często bez skrupułów z rogami do góry w miejscach uznawanych do tej pory za święte jak katedra we Francji;


Pentagram a obok heksagram:

źródło: http://kwejk.pl/obrazek/1387587/pentagram-i-gwiazda-dawida-na-kosciele.htmlW wielu znakach bałwochwalczych:
"cudowny medalik matki boskiej":

źródło: http://www.sercankiregion.pl/Dzieci%20Maryi/cudowny_medalik.htm

Od około roku, dwóch gdziekolwiek nie pojadę obserwuję szczególnie figurki tzw matki boskie. Bardzo często otoczone są pentagramem.Jest też w Iranie. Tak, tak, w tym Iranie którego prezydent jakoby przeciwstawia się USA.

"Ahmadineżad wezwał do stworzenia nowego porządku na świecie. Wyraził nadzieję na przebudzenie wśród narodów Azji i Afryki. - Dzisiaj wszyscy jesteśmy niezadowoleni z porządku rzeczy. Ludzkość nie zasługuje, aby żyć w ciągłym cierpieniu. Bóg mądrości i współczucia, który kocha wszystkich ludzi, nie chciał takiego życia dla ludzkości - stwierdził Ahmadineżad." źródło


Świat stara się nas siłę w mediach, przez ustawy wprowadzić ateizm kiedy sami politycy wyznają syjonizm czyli lucyferianizm.

Polski poseł, gej czy nie wiem jak teraz na taką preferencję można mówić, zapala świecę na starym obrzędzie żydowskim zwanym Chanuka. Co jest śmieszne, nie tak dawno był przeciwny krzyżowi w sejmie. Osobiście uważam, że umieszczanie krzyża ma coś całkowicie innego na celu, aniżeli pokazywanie miłości do Jezusa. Tu chodzi o wartości. Wartości chrześcijańskie mają zniknąć.Jednocześnie prowadzone są bardzo drogie kampanie bilbordowe nakłaniające do ateizmu:

Programy telewizyjne zaczarowanych telewizorem widzów:


Mam talent:


Markowa odzież:


Telefonia cyfrowa oferuję nam ciekawy abonament:

Żeby było wiadomo kto pilnuje porządku w USA:

Kto rządzi światem można także dowiedzieć się z nazw rzeczy, instytucji, towarów, militariów..
 Z moich osobistych spostrzeżeń w Polsce i na świecie dodam jeszcze te poniżej:


Lewiatan - sieć sklepów

Lewiatan - związek pracodawców.
Związek ten kompletnie nie pomaga pracodawcom w Polsce. Stwarza pozory pomocy. Drobni przedsiębiorcy są nazywani w Polsce pejoratywnie prywaciarzami mimo że to oni pracują na budżet, ponieważ duże firmy nie płacą podatków.Co to jest Lewiatan? legendarny potwór morski, wspominany w kilku miejscach w Starym Testamencie. Wikipedia

Księga Hioba 3:8 - Niech ją przeklną złorzeczący dniowi, którzy są zdolni obudzić Lewiatana
Księga Izajasza 27:1 - W ów dzień Pan ukarze swym mieczem twardym, wielkim i mocnym, Lewiatana, węża płochliwego, Lewiatana, węża krętego; zabije też potwora morskiego

 Co jeszcze zauważyłem, to proszek do prania nawet ma nazwę postaci biblijnej:

Ariel - W "Testamencie Salomona" zwierzchnik demonów. Jest władcą wiatru


Lucifer teleskop - własność Watykanu. Kogo oni wypatrują? czyżby bali sie nadejścia Isusa?


Tutaj wiarygodna informacja: http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=12697


Satan SS-18- rakieta


Satan piwo


Znane piwo na całym świecie:Zagłębiem gwiazd pięcioramiennych jest odzież dla dzieci oraz meble.Kiedyś kupowałem na szybko bluzeczkę dla dziecka i to co zobaczył, to już był szczyt szczytów. Już nie tylko gwiazda pięcioramienna ale i prawdziwy oryginalny pentagram, a w otoczeniu UFO. Jakie to wszystko znajome. Zobaczcie sami zwracając szczególną uwagę na gwiazdę pod napisem "star"


Wmawia się nam, że gwiazda z jednym rogiem do góry to biała magia a z dwoma rogami u góry to czarna magia. Proszę bardzo Disney prezentuje czarną na koszulce. Tak naprawdę nie ma białej i czarnej magii. Jeśli ktoś jest chrześcijaninem, to wie że Bóg zakazywał jakiejkolwiek magii.

Otrzymałem tez aniołka na ....  szczęście. Jesteśmy atakowani tą gwiazdą z każdej z możliwych stron.
Jaki "piękny" demonek:


Dzieci zaczynają też być znakowane niby w zabawie, np jako zaliczenie zajęć z angielskiego tatuaż z gwiazdą:


Ulubiony serial dla rodzin z dziećmi "Rodzinka"

W filmie tym, między sekwencjami, bardzo często jest takie przejście pokazane, w którym to widać owe gwiazdki. Zmienia się to dosyć szybko na zasadzie bodźców podprogowych.Satanizm występuje nawet w polskim sejmie:Oczywiście przedstawia się nam, że rządy poszczególnych państw i organizacje prorządowe są areligijne. Mówi się nam, że ze sobą walczą, kiedy są tak naprawdę marionetkami szatana:

Nie tak do końca zgadzam się z powyższym obrazkiem jakoby o sobie nic nie wiedzieli. Uważam, że przywódcy wielkich mocarstw komunikują się między sobą. Zimna wojna między Rosją a USA, wyścig zbrojeń, były po to, by zracjonalizować przed społeczeństwem wydatki na podbój kosmosu.
Oczywiście tacy ministrowie w rządzie, czy powiedzmy taki Macierewicz są typowymi marionetkami z tego obrazka. Macierewiczowi wydaje się lub tak gra, że walczy z Rosją, kiedy tak naprawdę polityką Rosji i Polski steruje jedna grupa.
Trzeba sobie powiedzieć też jeszcze jedno zdanie: większość urzędników to starannie wybrani ludzie szatana, bezwzględni, zabierający ludziom dzieci, karający wysokimi grzywnami, bardzo chłodni ludzi jakby bez sumień. Na swa obronę zawsze powiedzą niczym hitlerowcy: ja tylko wypełniam obowiązki.


Co mówi nam przez ten potop gwiazd w życiu szatan: bądź gwiazdą, BĄDŹ PYSZNY i czcij gwiazdę.
 Jak wspomniałem świat już go wielbi w postaci podkładanej nam wszędzie gwiazdy, ale i przez odsunięcie ludzi od Boga przez telewizor, karierę, nie czytanie Biblii, nie modlenie się do Isusa.
Kogo czcimy w dniu święta  Saturna dnia 24.12? na kogo czekamy z kolacją wigilijną? na pierwszą....
Co wieszamy na czubku choinki pogańskiej?Może się okazać że znakiem bestii wcale nie będzie heksagram kojarzący się ze znienawidzonymi Żydami, ale właśnie odwrócony pentagram, który już od dawna panuje w kulturze i akceptują go wszystkie narody.
I na koniec konstrukcja powstała przez przecięcie ulic w Waszyngtonie, z "głową" z pentagramu, gdzie dół wskazuje drogę do Białego Domu.

źródło: apocalisselaica.net

Jak widać w powyższym materiale gwiazdy pięcioramienne są w wielu przeciwstawnych sobie rzekomo organizacjach. Pentagram tłumaczy się na wielu stronach, że  symbolizuje następujące rzeczy:

1. 5 ran Chrystusa
2. Symbolizuje człowieka w kole jak wyżej (cztery dolne ramiona to ręce i nogi, a górny to głowa) a koło zakreślone wokół niego to bariera ochronna". Często artykuły o pentagramie zaczynają się w stylu wypowiedzi bohatera książek Dana Brwona prof. Londona "Z czym kojarzy się obecnie słowo pentagram dla większości ludzi? Symbol szatana, zła i wszystkim co negatywne. Otóż nie ma w tym ani trochę prawdy. Zacznijmy od początku…"
3.  Pitagorejczycy. Uznali go za symbol doskonałości.
4. Celtowie uważali, ze jest to znak Bogini Podziemi – Morgany. Celtowie to akurat temat na całkiem inny artykuł
5.  Pentagram  – krążek z wyrysowanym magicznym znakiem występuje jako jedno z narzędzi Maga, I karty Wielkich Arkan Tarota. Bóg zakazuje praktykowanie magii

"Teraz parę faktów z pogranicza nauki. Pewien polski radiesteta uważa, że „pentagram uruchomiony mentalnie siłą woli, odpycha wszystkich agresorów broniąc przed ich napaścią. Pozwala wyczuć osoby negatywne oraz te które mogą nam zaszkodzić. Bronią integralności ciała fizycznego, strzegąc przed szkodliwym oddziaływaniem środowiska zewnętrznego."


Wszystkie te punkty, to próba zracjonalizowania  gwiazdy szatana. Takie racjonalizowanie ma zastosowanie we wszystkich antybiblijnych teoriach jak np ewolucja, wiek ziemi, socjalizm, marksizm itd

źródłó: http://symbole-znaczenie.blog.onet.pl/2006/09/27/pentagram/

Kilka dni temu rozmawiając ze znajomym o wolności w internecie zapytałem go prowokująco czy pamięta nazwę pierwszego modemu? liczyłem że poda nazwę firmy, której modem miałem i ja. Ja miałem ... Pentagram:

No tak i znów ktoś, kto nie jest chrześcijaninem powie że to przypadek. Przy okazji model się nazywa Cerberus czyli od mitologicznego cerbera. Po ostatnich newsach na "rynku prawdy", wiemy że wszystkie mitologie świata opierają się o prawdziwe historie upadłych aniołów.
 Cerber - w mitologii greckiej trzygłowy pies, który strzegł wejścia do świata zmarłych.(wikipedia)
Kontynuując znjaomy odpowiedział z pewnym zastanowieniem że nazwa jego pierwszego modemu to Lucent. Dla innych wyraz ten będzie pochodził od Lucyny, a dla mnie wiadomo czego. What messages are some of the world's top corporations sending with their choices for names of products and companies? For example consider the occultic overtones of the Lucent Technologies' logo--a fiery red circle. The name "Lucent" is itself questionable. Some say it stands for Lucifer's Enterprises. Of course, the corporation's spokesmen vociferously deny it.
Lucent Technologie' communications language is Limbo and the protocols are called Styx. Lucent Technologies have moved to 666 Fifth Avenue.


Co sobie przetłumaczyłem z moim litle english :-) i translatorem:


Jakie komunikaty światowych korporacji są jednymi z najlepiej wysyłanych dla nazw produktów i firm? Na przykład rozważmy logo okultystycznie kojarzącego się producenta Lucent Technologies - ognisty czerwony okrąg. Nazwa "Lucent" sama jest wątpliwa. Niektórzy mówią, że to oznacza Przedsiębiorstwo Lucyfera. Oczywiście, rzecznicy korporacji głośno temu zaprzeczają.
Język Lucent Technologie "komunikuje się z Limbo oraz protokołami  nazywanymi Styx. Lucent Technologies został przeniesiony do 666 Piątej Alei. 

 Sprawdziłem i faktycznie  taka aleja istnieje.
 http://guestofaguest.com/new-york/real-estate/666-fifth-avenue-and-other-satanic-new-york-real-estate.


Jak zwykle wszelkie podobieństwa są niezamierzone i przypadkowe...
Jeśli przyjmiemy to za prawdę, to dlaczego taką samą gwiazdę miała zbrodnicza, komunistyczna ZSRR i taką samą we fladze mają amerykanie?

Sporo stron w internecie przedstawia nam dużą dozę prawdy, która przez kilka tysięcy lat nie była nam znana. Wiemy wiele o Watykanie, o pochodzeniu Żydów, o masonach. Powyższy materiał również   wskazuje na  starannie przygotowany przez szatana spektakl gdzie symbole jako sceneria mają kolosalne znaczenie. Przez wieki, nie świadomie uczestniczyliśmy w tym teatrze. Teraz po przejrzeniu na oczy możemy być już tylko widzami.

Artykuł ten przygotowałem byście nie dali zwieść się i chronili swe dzieci. Dla szatana jest obojętne czy pentagram jest rogami do góry czy na dół, tak jak jest dla niego nie istotne czy podczas obrządków magicznych w kościele katolickim mówi się o Jezusie.

Moja rada wyczytana w jednej z książek: strzeżcie się ludzi o stereotypowym myśleniu!

Brytyjczycy odtajnili dokumenty dotyczące m.in. stanu wojennego

Ciekawe dlaczego skoro do tej pory nie pozwalają odtajnić kulis śmierci Sikorskiego.

"Brytyjskie archiwa państwowe odtajniły w piątek porcję brytyjskich dokumentów z okresu od 19 grudnia 1981 r. do 5 stycznia 1982 r., w tym oceny sytuacji politycznej w Polsce dokonywane przez brytyjską ambasadę w Warszawie.

W depeszy dyplomatycznej z 23 grudnia 1981 r. podpisanej "James" zaznaczono, że "o gen. Wojciechu Jaruzelskim wiadomo wystarczająco dużo, by można było o nim powiedzieć, że jest oddanym komunistą".

 Jego reputacja pragmatyka oparta na odmowie wydania wojsku rozkazu strzelania do robotników w r. 1970 i 1980 niekoniecznie oznacza, że jest człowiekiem umiarkowanym

- napisał "James".

Autor depeszy dodał, że z powodu komunistycznych, prosowieckich poglądów Jaruzelski zerwał stosunki z rodziną, która uważała, iż nie powinien być tak zaangażowany po stronie tych, którzy ponoszą odpowiedzialność za śmierć jego ojca (Władysław Jaruzelski zmarł podczas zesłania na Syberię).

O najbliższym współpracowniku Jaruzelskiego, gen. Florianie Siwickim, "James" napisał, że ma opinię "bezgranicznego wielbiciela ZSRR", z ZSRR łączą go związki rodzinne, a do Armii Czerwonej wstąpił w wieku 17 lat. Według depeszy rodzinne więzy z ZSRR miał też inny członek WRON gen. Eugeniusz Molczyk.

Za ówczesnym korespondentem BBC w Polsce Timem Sebastianem "James" przytacza opinię sugerującą, że gen. Włodzimierz Oliwa ma ścisłe powiązania z Moskwą i że Jaruzelski musi się z nim liczyć.

W depeszy wysłanej następnego dnia "James" napisał, że jedynymi segmentami, które przetrwały rewolucję Solidarności, są zawodowy aparat partyjny i służba bezpieczeństwa i że dzięki temu, że oparły się naporowi zmian, mogły przejść do ofensywy, gdy wojsko przejęło rządy.

    Długo po tym, gdy tzw. stan wojenny odejdzie w przeszłość, a godzina milicyjna zostanie złagodzona, milicja i służba bezpieczeństwa wciąż będą zajęte procesem normalizacji, który – choć mniej widoczny - będzie za to o wiele bardziej nieprzyjemny niż widok opancerzonych pojazdów i żołnierzy z bronią automatyczną patrolujących ulice

- ocenił.

Odtajniony telegram ambasady brytyjskiej w Moskwie z 29 grudnia 1981 r. podpisany "Keeble" konstatuje, że "Solidarność była sprzeczna z sowieckim pojmowaniem socjalistycznego państwa" i że Moskwa była zdecydowana odwrócić bieg wydarzeń politycznych w Polsce, czemu dano wyraz m.in. w komunikacie ze szczytu polsko-radzieckiego 5 marca 1981 r.

    Można zakładać, że Moskwa nie chciała angażować własnych sił, chyba że nie byłoby innego wyjścia, ale już wczesną jesienią 1981 r. wyglądało na to, że jest zdecydowana na konfrontację z Solidarnością. Od tego momentu inicjatywa należała do Polaków. Jeśli Kania jej nie wykaże, to Jaruzelski będzie musiał

- tłumaczył myślenie Kremla dyplomata.

"Keeble" twierdzi, że w przygotowywaniu rozprawy z Solidarnością korzystano z systemu łączności Układu Warszawskiego, a w wyznaczeniu momentu rozprawy i metod współpracowali ze sobą wybrani przedstawiciele aparatu wojskowego i bezpieczeństwa PRL i ZSRR.

W sprawozdaniu dla brytyjskiego MSZ ze spotkania z szefami misji dyplomatycznych państw zachodnich z 30 grudnia 1981 r., które zwołał wiceminister spraw zagranicznych PRL Józef Wiejacz, uczestniczący w nim z ramienia W. Brytanii dyplomata podpisujący się "Melhuish" napisał:

    Wiejacz jest bardziej komunikatywny, inteligentny i obdarzony szybszym refleksem niż Czyrek (Józef Czyrek, ówczesny szef MSZ - PAP), ale mimo tych zdolności sesja, której przewodniczył, była przygnębiająca.

Duża część odtajnionych dokumentów dotyczy przygotowań spotkania ministerialnego 10 państw Wspólnoty Europejskiej 4 stycznia 1982 r., kontaktów dyplomatycznych na linii Waszyngton-Londyn i szczegółowych kwestii: zagłuszania BBC, pomocy żywnościowej dla Polski, polskich uchodźców w W.Brytanii, ewentualnych sankcji wobec ZSRR, not dyplomatycznych itd.

Depesze dyplomatyczne ambasady brytyjskiej w Warszawie dają wgląd w brytyjskie oceny sytuacji w PZPR, nastrojów w wojsku, stanowiska Episkopatu Polski.


źródłó: http://wpolityce.pl/wydarzenia/43629-brytyjczycy-odtajnili-dokumenty-dotyczace-min-stanu-wojennego-w-polsce-dlugo-po-stanie-wojennym-milicja-i-sb-wciaz-beda-zajete-procesem-normalizacji

Papież Benedykt XVI zaproponował utworzenie globalnej władzy

Nawet nie ma potrzeby tego komentowania. Umieszczam informację, żeby nie przekonani poznali prawdę:

Jak informuje Catholic News Service, papież Benedykt XVI zaproponował utworzenie globalnej władzy jako organu mającego na celu zapewnienie pokoju i sprawiedliwości, pozbawionego cech supermocarstwa, lecz będącego przede wszystkim moralną siłą z ograniczoną jurysdykcją.

Papież mówił o utworzeniu globalnych rządów podczas sesji plenarnej Papieskiej Rady ds. Sprawiedliwości i Pokoju, która spotkała się, by rozmawiać o "władzy politycznej i globalnym zarządzaniu".

Benedykt XVI przypomniał, że już papież Jan XXIII wzywał do "utworzenia globalnej społeczności z odpowiednią władzą", która służyłaby "wspólnemu dobru rodzinie ludzkości".

Obecny zwierzchnik Kościoła katolickiego zacytował własną encyklikę z 2009 roku "Caritas in Veritate", w której wezwał do utworzenia "prawdziwej światowej władzy politycznej" dla zapewnienia międzynarodowej współpracy, pokoju i ochrony środowiska.

źródło: http://chn24.pl/ze-wiata/news/2773-papie-benedykt-xvi-zaproponowa-utworzenie-globalnej-wadzy.html

Apokaliptyczna wojna Goga i Magoga już wkrótce?

 Większość osób zajumjąca się interpretacją czasów końca analizuje tylko Księgę Daniela i Objawienie Jana pomijając przy tym jakże się okazuje bliską naszych czasów Księgę proroctw Ezechiela.

Poniżej tekst o powyższym:"Joel Rosenberg, którego książki znajdowały się na liście bestsellerów New York Times, uważa, że obecna nuklearna rozgrywka pomiędzy Izraelem i Iranem może stanowić początek wypełniania się proroctwa z Księgi Ezechiela (rozdz. 38 i 39) dotyczącego wojny Goga i Magoga.

Jak mówi Rosenberg, były doradca polityczny izraelskiego premiera Beniamina Netanjahu, biblijne proroctwo odnosi się do ataku na Izrael przeprowadzonego przez koalicję narodów, w tym Rosję i Iran.

W obliczu coraz silniejszych więzi pomiędzy Iranem i Rosją, a także wypowiedzi sekretarza obrony USA, Leona Panetty, który nie wykluczył, że Izrael przeprowadzi atak prewencyjny na irańskie instalacje nuklearne jeszcze tej wiosny lub lata, Rosenberg uważa, że spełnienie się scenariusza nakreślonego przez proroka Ezechiela może być bliskie.

Jednocześnie autor stwierdza: "sądzę, że musimy być ostrożni z przewidywaniami. Choć trzeba przyznać, że nigdy jeszcze nie byliśmy świadkami takiej sytuacji".

Rosenberg zaznacza, że prezydent Iranu, Mahmud Ahmadineżad, kieruje się szyicką teologią czasów ostatecznych, zgodnie z którą przyjście islamskiego mesjasza, dwunastego imama, może zostać przyspieszone przez zniszczenie Izraela.

Były doradca polityczny Beniamina Netanjahu wskazuje, że jeśli Iran uzyska broń nuklearną, to "w ciągu sześciu minut będzie mógł dokonać tego, co Hitlerowi zajęło sześć lat - zabić sześć milionów Żydów".

Zdaniem Rosenberga, premier Izraela może chcieć zaatakować Iran jeszcze przed prezydencką inauguracją Władimira Putina zaplanowaną na 7 maja. Jak stwierdza, nie jest wykluczone, że nowy-stary prezydent Rosji będzie dążył do zawarcia porozumienia obronnego z Teheranem


"Putin może powiedzieć Izraelczykom: "Jeśli zaatakujecie Iran, zostanie to uznane za atak na Federację Rosyjską". Trudno spodziewać się, żeby premier Netanjahu postanowił narazić się na rosyjski odwet" - zaznacza Rosenberg.

Jak stwierdza, w 38 rozdziale księgi Ezechiel napisał, że Gog - interpretowany jako rosyjski dyktator - poprowadzi koalicję narodów w ataku na Izrael, wywołując ponadnaturalną interwencję Boga.

- Będzie to dzień wielkiego sądu. Bóg zwróci swój ponadnaturalny gniew przeciwko wrogom Izraela. Będzie to również dzień wielkiego duchowego przebudzenia. Gdy to dramatyczne proroctwo spełni się, więcej muzułmanów i Żydów uwierzy w Jezusa jako Mesjasza - uważa Rosenberg.

Podkreśla, że Rosja i Iran jeszcze nigdy w historii nie były w takim sojuszu, jak to ma miejsce obecnie.

Przypomina też, że jednym ze znaków końca jest przyjęcie Jezusa przez Żydów. Wskazuje przy tym na dane, według których pod koniec lat 60. XX wieku w Chrystusa wierzyło ich zaledwie 2-3 tys. Dziś jest liczba ta waha się od 250 do 300 tysięcy.

"Nigdy w historii tak wielu muzułmanów i Żydów nie nawracało się do Jezusa" - podkreślił Joel Rosenberg.źródło:  http://chrzescijanin24.pl/ze-wiata/news/2552-apokaliptyczna-wojna-goga-i-magoga-ju-wkrotce-qnigdy-w-historii-nie-byo-takiej-sytuacjiq.html


Biblia dla pechowców i zapracowanych

Kiedy ponownie wróciłem po wielu latach na ścieżkę Isusa Chrystusa automatycznie zacząłem być głodny tekstu biblijnego. Na początku była to dla mnie sytuacja stresowa, ponieważ miałem wiele pytań a nie wiedziałem jak znaleźć w niej odpowiedzi. Pomyślałem jest tyle stron, rozdziałów jak to ugryź?
No ale tutaj pojawiła się sytuacja którą można streścić w cytacie: "Szukajcie a znajdziecie". Niby przypadkiem udałem się do punktu ksero, do którego wcześniej nigdy nie przychodziłem. Paradoksalnie musiałem coś skserować dla biurokratycznej bestii. Czekałem kilka minut z nudów się rozglądając. Na blacie między obsługującym ksero a mną zobaczyłem małą Biblię, jakieś 12cm/8cm. Spytałem ile kosztuje? Pan odpowiedział, że jest za darmo. Wziąłem i podziękowałem.
Po kilku dniach, tygodniach miałem odpowiedzi na trapiące mnie zagadnienia w tej właśnie małej Biblii.
Po za formatem jest o tyle niezwykła, że ktoś się pofatygował aby podzielić na początku ją wg problemów ludzi dobierając cytaty. Byłem w szoku bo niemal co chwile znajdywałem coś co mi otwierało oczy a to odnośnie rodziny a to niedobrych znajomych a to systemu itd.
Postanowiłem odszukać w necie autorów. M.in. chciałem wiedzieć kto za tym stoi czy aby nie św Jehowi.
Okazało się, że to wydawnictwo jakiegoś odłamu protestantów a wiedziałem że oni nie kombinowali przy Biblii.
Owa Biblia jest wydawana przez Towarzysto Gedeonitów. Tu zamieszczam jej niezwykłą i  zabawną historię powstania, gdzie na pewno Duch Boży miał w tym swój udział:


"Gedeonici zachęcają do bardziej gorliwego chrześci­jańskiego życia i bardziej owocnego służenia w swoich Ko­ściołach. Jednak od początku prym w tej organizacji wie­dli i dalej mają protestanci. Założyli ją dwaj komiwojaże­rowie: John H. Nicholson i Samuel E. Hollem, którzy przypadkowo - ze względu na przepełniony hotel - zosta­li w 1898 roku zakwaterowani w jednym pokoju w Wisconsin (USA). Nagle odkryli, że łączy ich miłość do Bi­blii. Postanowili więc z natchnienia Ducha Świętego za­łożyć organizację podróżujących chrześcijan. Po wspólnej modlitwie wybrali za nazwę dla swej organizacji imię starotestamentalnego Gedeona z Księgi Sędziów. Systema­tyczne i planowe rozprowadzanie Biblii rozpoczęli gede­onici w 1908 roku. Ich pierwsze zamówienie opiewało na dwadzieścia pięć egzemplarzy dostarczonych do hotelu w Montanie. Taki był początek."

Szczerze polecam dla ludzi zapracowanych, którzy ze względu na deficyt czasu mogą bez skrępowania i wygodnie czytać np w urzędach w kolejce, na plaży, w oczekiwaniu na zakończeni zajęć dziecka itd. Wszak ta Biblia mieści się w kieszeni.
Polecam ją także pechowcom, ponieważ ze względu na usystematyzowanie wg problemów pozwala na szybkie odnalezienie odpowiedzi na dręczący problem. Pech to nic innego jak konsekwencja połączeniea złych uczynków z atakiem demonów.

Link do towarzystwa: http://www.gedeonici.org/
Dystrybucja jest w hotelach, szpitalach, ksero etc

piątek, 28 grudnia 2012

Biblia robi furorę w Norwegii.

Kolega Piotr przesłał mi niedawno link o fenomenie książkowym w Norwegii.
Norwegia, to kraj skandynawski, zajmujący czołowe miejsca w rankingach ateizmu, a jednak szaleje za nowym wydaniem Biblii.
"Wydawcy spodziewali się sprzedać w sumie 25 tys. egzemplarzy, a do tej pory Norwegowie kupili już 157 tys., co na tak niewielki kraj jest świetnym wynikiem."


Państwo
Liczba ludności
Odsetek niewierzących
Liczba niewierzących
(minimum - maksimum)

1
Szwecja
8.986.000
46-85%
4.133.560-7.638.100
2
Wietnam
82.690.000
81%
66.978.900
3
Dania
5.413.000
43-80%
2.327.590-4.330.400
4
Norwegia
4.575.000
31-72%
1.418.250-3.294.000
5
Japonia
127.333.000
64-65%
81.493.120-82.766.450
 

Nazwy kolumn przesunęły mi się nieco w lewo.
źródło: http://boklazec.net/ateizm/tabela.html
Warto zajrzeć do źródła ze względu na obraz ateizmu w Europie. Daje wiele do myślenia

"
W czym tkwi tajemnica? Dag Smemo, menedżer z Norweskiego Towarzystwa Biblijnego mówi dziennikowi "The Guardian", że nowe wydanie Biblii cieszy się popularnością zarówno wśród chrześcijan, jak i osób niewierzących. Wydawca współpracował z ekspertami z zakresu języków oryginalnych Biblii, ale poprosił także o pomoc znanych pisarzy, nawet kontrowersyjnego Karla Ove Knausgaarda, których zadaniem była pomoc przy "szlifowaniu językowym" tekstu biblijnego.
- Nowe tłumaczenie jest bliższe współczesnemu językowi norweskiemu i tym samym łatwiejsze do odczytania, a jednocześnie jeśli chodzi o styl i poezję bliżej mu do oryginalnych tekstów w języku greckim i hebrajskim niż w przypadku starszych tłumaczeniach - dodaje Anne Veiteberg, dyrektor działu wydawniczego w Norweskim Towarzystwie Biblijnym.
Nie tylko w Norwegii drukowane są ciekawe wydania Pisma Świętego."


źródło tekstu: http://www.pb.pl/2927459,5602,wiekszy-bestseller-od-greya

Pytanie jak daleko zaszło poprawianie Pana Boga?
Tygodnik powszechny podaje, że są już wersje Hip Hop.

http://tygodnik.onet.pl/32,0,75261,niekonczaca_sie_lektura,artykul.html


  Może i Lady Gaga ma swoją.....


Chuck Missler - Powrót NefilimówDwie godziny interesującego wykładu. Mowa o
-ufo,
-kręgach zbożowych
-czasach końca
- upadłych aniołach

I pomyśleć, że kiedyś słuchałem kapeli o nazwie Fields of The Hephilim i nie miałem pojęcia, że ich nazwa ma źródło w Biblii

Płaca minimalna w USA - ciekawy komentarz Maxa Kolonko


Max Kolonko od pewnego czasu wprowadza świeżość myślenia nt polityki i gospodarki w Polsce. Niestety nie jest to żyny grunt wg mojej oceny. Wprowadzeniem w życie ideii, które głosi Max nie są zainteresowani ani ludzie w Polsce ani tym bardziej politycy. Mentalność prosocjalistyczna robi swoje.

Dziesięc rogów - interpretacja apokalipsy

 " I ukazał się drugi znak na niebie: Oto ogromny rudy smok, mający siedem głów i dziesięć rogów, a na jego głowach siedem diademów;"

Jeszcze około 10 lat temu byłem nie świadomie fanem doktryn new age. Przeczytałem niemal wszystkie książki motywacyjne które wchodzą w kanon tzw ery wodnika. Byli to m.in. : Norman Vincent Peale, Alan Loy Mcginnis, Napoleon Hill. Mam kilkadziesiąt książek z astrologii, trochę z numerologii. Studiowałem Hunę.
Z powyższego wynika też, że przez znaczną część swego życia szukałem czegoś niezwykłego. Nie wiedziałem jednak, że wszystko co niezwykłe miałem pod ręką w jednej książce - Biblii.
Jest nieprawdopodobne jak wiele z proroctw było "magicznymi" lub postaci, choćby Samson i jego włosy. Jak wiele próśb bohaterów biblijnych się spełniło. Wystarczyło stosować się do Słowa Bożego.
Teraz też wiem, ile z proroctw właśnie się wypełnia za mojego, naszego życia.
Poniżej dokonuje próby rozwikłania zagadki znaków końca czasów:


Dan 12.
(1) W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota. (2) A wielu z tych, którzy śpią w prochu ziemi, obudzą się, jedni do żywota wiecznego, a drudzy na hańbę i wieczne potępienie. (3) Lecz roztropni jaśnieć będą jak jasność na sklepieniu niebieskim, a ci, którzy wielu wiodą do sprawiedliwości, jak gwiazdy na wieki wieczne. (4) Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie. (5) A gdy ja, Daniel, spojrzałem, oto dwaj inni aniołowie stali, jeden z tej strony rzeki, a drugi z tamtej strony rzeki. (6) I rzekłem do męża obleczonego w szatę lnianą, który stał nad wodą rzeki: Kiedy przyjdzie koniec tych dziwnych rzeczy? (7) Wtedy usłyszałem, jak mąż obleczony w szatę lnianą, który stał nad wodami rzeki, podniósł prawicę i lewicę ku niebu i przysięgał na tego, który żyje wiecznie: Będzie to trwało czas wyznaczony, dwa czasy i pół czasu, a gdy doszczętnie będzie zniszczona, wtedy się to wszystko spełni. (8) Wprawdzie słyszałem to, lecz tego nie rozumiałem, i rzekłem: Panie mój! Jakiż jest koniec tych rzeczy? (9) Wtedy rzekł: Idź, Danielu, bo słowa są zamknięte i zapieczętowane aż do czasu ostatecznego. (10) Wielu będzie oczyszczonych, wybielonych i wypławionych, lecz bezbożni będą postępować bezbożnie. Żaden bezbożny nie będzie miał poznania. lecz roztropni będą mieli poznanie. (11) Od czasu zniesienia stałej ofiary codziennej i postawienia obrzydliwości spustoszenia upłynie tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dni. (12) Błogosławiony ten, kto wytrwa i dożyje do tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni. (13) Lecz ty idź swoją drogą, aż przyjdzie koniec; i spoczniesz, i powstaniesz do swojego losu u kresu dni.


Dla mnie szczególna jest ta informacja:
Żaden bezbożny nie będzie miał poznania. lecz roztropni będą mieli poznanie.
Nie dlatego, że uważam się za kogoś wyjątkowego, ale dlatego, że w swym zapale krzewienia proroctw biblijnych spotykam się nie tylko z ignorancją, ale też i z ubliżaniem. Jeden znajomy napisał mi, że "cierpię na manię prześladowczą".  Powyższy cytat wytłumaczył mi wszystko co powinienem zrozumieć odnośnie mojego znajomego. Dodam tylko, że ów znajomy ćwiczy namiętnie i regularnie jogę. Od tamtej pory sygnalizuję znajomym raz, może dwa razy, o tym co wiem. Jak ktoś "załapie" to ciągnę wątek dalej. Jak nie, to nie wspominam więcej.


Czym jest owe dziesięć rogów?

Prorok Izajasz powiada o czasach ostatecznych:

Iz 13.4

(1) Wypowiedź o Babilonie, jak to widział Izajasz, syn Amosa. (2) Na łysej górze zatknijcie sztandar, podnieście na nich głos, machajcie ręką, aby wkroczyli do bram panów! (3) Ja wezwałem moich poświęconych i powołałem moich bohaterów, dumnych z mojej chwały, aby wykonali wyrok mojego sądu. (4) Słuchaj! Na górach wrzawa jakby licznego ludu. Słuchaj! Zgiełk królestw, zgromadzonych narodów. Pan Zastępów dokonuje przeglądu zastępów bojowych. (5) Ciągną z dalekiej ziemi, od krańców nieba, Pan i narzędzia jego grozy, aby zniszczyć całą ziemię. (6) Biadajcie! Bo bliski jest dzień Pana, który nadchodzi jako zagłada od Wszechmocnego. (7) Dlatego opadają wszystkie ręce i truchleje każde serce ludzkie. (8) I są przerażeni; ogarniają ich kurcze i bóle, wiją się z bólu jak rodząca, jeden na drugiego spogląda osłupiały, ich oblicza są rozpłomienione. 

 "Zgiełk królestw, zgromadzonych narodów" - obecnie można powiedzieć Organizacja Narodów Zjednoczonych.

Jak się ma 10 palców z wizji Daniela do obecnych potęg? Regiony wpływów zostały już dawno podzielone na następujące:

1. Ameryka Północna
2. Unia Europejska
3. Region Japoński
4. Australia i RPA
5. Rosja i jej partnerzy
6. Ameryka południowa
7. Bliski Wschód
8. Afryka środkowa

9. Daleki Wschód

10. Chiny

Nikt chyba nie wierzy, że taka tzw Polska (czyt Juedopolonia) jest państwem niezależnym. Nie była nawet przed akcesją do UE. Sam Piłsudski był agentem kilku zagranicznych wywiadów. Nie będę nawet pisał o czasach komuny, gdyż  było to czyste podporządkowanie się obcemu systemowi.
Regiony te zostały określone wg bogactw, które kontrolują, a nie wg wartości własnych zasobów naturalnych. Regiony te odpowiadają mapie regionalnej świata ułożonej przez Klub Rzymski w latach 50ych. Regiony z czasem połączą się by utworzyć rząd światowy.

"Mapa regionów opracowana przez Klub Rzymski, realizowana przez politykę Z. Brzezińskiego.
Region 5 jest już budowany przez administrację Putina


Trwający proces formułowania wraz z głównymi dynamicznymi graczami z zaludnionych państw azjatyckich - głównie Chin, wcześniej Japonii, a wkrótce Indii i Indonezji - jak również coraz bliżej współpracujących Azjatyckich organizacji międzypaństwowych- wszystkie odzwierciedlają korzyści dużej skali współpracy wśród regionów świata. W rzeczywistości, im więcej będzie współpracy regionalnej w Azji, tym mniej prawdopodobne jest powtórzenie bolesnej historii Europy XX wieku - jak również jest bardziej prawdopodobna szersza współpraca między nowym Wschodem i Zachodem.
 
źródłó: http://www.prisonplanet.pl/polityka/zbigniew_brzeziski_ku,p1010579931"W 1945r. reprezentanci 50 krajów spotkali się w San Francisco  na konferencji narodów zjednoczonych i uchwalili Kartę Narodów Zjednoczonych. Polska nie była tam reprezentowana, ale stała się 51 państwem założycielskim. Ci delegaci rozmyślali nad postawami wniosków przedłożonych przez reprezentantów   przez z Chin, ZSRR. Wielkiej Brytanii, Irlandii i USA.
24.10.1945 powstało ONZ kiedy Karta Narodów została ratyfikowana.
Artur Balfour uczeń prof. Horta, który pomógł stworzyć teksty greckie, które zmieniły znaczenie Biblii i usunęły wiele aspektów potęgi i wszechwładzy Isusa Chrystusa. Wzywał on też wszystkie narody do wyzbycia się suwerenności i do stworzenia rządu światowego. . W tamtych czasach działało tajne stowarzyszenie pt Apostołowie, którego obaj byli jego członkami. Balfour był także prezesem towarzystwa parapsychologicznego a następnie został premierem Anglii wcześniej odgrywając kluczową rol e w poprzedniczce ONZ - Lidze Narodów.
 Tej samej, która zdradziła wypinając się na Polskę po ataku Hitlera w 1939r.  (mój komentarz)

Jako premier bardzo udzielał się w tworzeniu Karty Narodów na której oparto podstawę ONZ. On nie tylko organizował seanse parapsychologiczne w swoim domu ale także powołał grupę nazywaną Towarzystwem Syntetycznym, którego celem było stworzenie jednej światowej religii. Stworzył preambułe wszystkich religii. Zawierała ona dogmat: duchy zmarłych mogą się komunikować. Ich życzeniem było aby wszystkie religie zjednoczyły się. 

Czy coś nam to przypomina? może ekumenie JPII ? tak, tak oczywiście, że tak - mój komentarz


Konstytucja ONZ jest niemal identyczna z konstytucją ZSRR. 
O Nowym Porządku Światowym mówił Churchil oraz De Gaulle.
Każdy sekretarz generalny był marksistą. Był nim tez  papież Paweł VI wspierający ONZ jak każdy papież.Ów papież jako pierwszy wprowadził wygięty krzyż. Wykorzystał ten satanistyczny symbol używany przez nich w VI wieku przywrócony do użytku na II soborze watykańskim.  Był to wygięty lub złamany krzyż na którym  ukazano odpychającą  zniekształconą postać Jezusa Chrystusa, którym magowie i czarnoksiężnicy w średniowieczu posługiwali się by pokazać biblijne znamię zwierzęcia."

źródło: tutajProszę zwrócić uwagę na to, jak bardzo zaniedbywany jest przez mass media ONZ. Mówi się o Putinie o Obamie o Izraelu...a niemal kompletnie nic o Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Osobiście  już w szkole podstawowej na kartkówce, na początku lat 80ych napisałem, że ONZ jest organizacją iluzoryczną ponieważ ich misje do niczego nie prowadzą. Jeszcze żadna wojna nie została zażegnana przez ONZ. Byłem blisko prawdy ponieważ co prawda powierzchownie to wygląda, że nie są skuteczni, ale niemal nic nie dzieje się bez ich udziału.
Wmawia się nam, że większość państw walczy ze sobą politycznie, np Rosja z Polską, Iran z USA,  kiedy tak naprawdę wszyscy razem współpracują albo potajemnie w masonerii albo jawnie w ONZ.
ONZ jest też organizatorem i propagatorem doktryny New Age. Organizacja ta jest rzeczywistym rządem, który obecnie posiada władzę. Posiada armię, której oddziały stacjonują na całym świecie. Stoją za nią zarówno USA jak i Watykan.
Jedyną kwestią, która uniemożliwia jej zostanie dominującym mocarstwem jest brak PRZYWÓDCY.