poniedziałek, 3 czerwca 2013

Żydzi wyłapywali i mordowali Polaków podczas kampanii wrześniowej 1939

"
Zacznijmy głośno na cały świat pisać i mówić o zbrodni np. Milicji Żydowskiej która we wrześniu 1939r. w Zamościu po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich i albo rozstrzeliwała ich na miejscu albo przekazywała NKWD. Albo we wrześniu 1939 roku. gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie – „Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami…”
nac.gov.pl
nac.gov.plAlbo ,że żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku,Krakowie. W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w odświętnym stroju – cyt prof. Krzysztof Jasiewicz. Albo ,że całowali wjeżdżające czołgi sowieckie do Wilna lub z radością nosili trumnę z napisem Polska we w Lwowie.
Albo mówmy o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939r. w licznych miejscowościach na wschodzie, o masowej kolaboracji żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście o czym pisali nawet żydowscy pisarze -świadkowie tamtych dni Emanuel Ringelblum, Chaim Aron Kapłan czy nawet sam Marek Edelman jak również tysiące polskich świadków I tak żydzi powiedzą ,że to wyrwane z kontekstu, lub ,że Polacy to antysemici więc nie są wiarygodni. I tak jak w wypadku tego dzieciaka zrobią wszystko aby pokazać ,że to nie oni a swoi sami go zabili.
Uwaga ! Prawo cytatu jest to dopuszczalna przez prawo możliwość przytoczenia w tworzonym przez siebie dziele urywków rozpowszechnionych utworów lub drobnych utworów w całości bez zgody ich twórcy i bez uiszczania na jego rzecz wynagrodzenia. ( art. 29 ust. 1)"

źródło: http://pintekst.pl/42549.cisek-zydzi-wylapywali-mordowali-polakow-podczas-kampanii-wrzesniowej-1939.html


-----------------------


Znam wielu z tej nacji, którzy czekają na takie czasy. Być może nie wszyscy, ale komunizm jest ich systemem. Ten system, który wprowadza zgodnie z zasadą małych kroczków Tusk z PO i pomocą SLD, Palikota. Ta część nienawidzi Polaków i jest zazdrosna o ich własności, którymi to zajmuje się specjalnie do tego celu powołany urząd skarbowy.. Myślę, że jesteśmy w najgorszej sytuacji w Europie. Nikt nas politycznie nie reprezentuje nigdzie a społeczeństwo jest tak rozbite i nie doinformowane, że tego typu teksty uważają za teorie spiskowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.