wtorek, 7 stycznia 2014

On nadchodzi - bilboardy we Wrocławiu

Informacja dzięki mojej czytelniczce:fot. http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/1067776,on-nadchodzi-takie-bilbordy-zobaczysz-we-wroclawiu-o-co-chodzi,id,t.html?cookie=1
"Od 12 grudnia we Wrocławiu wisi 63 plakatów z hasłem "On nadchodzi". Jest to ogólnopolska kampania, której organizatorem jest Fundacja Vide et Crede. W całym kraju zostało powieszonych 120 takich tablic. Billboardy zobaczymy również w Opolu, Poznaniu, Legnicy, Kaliszu, Łodzi, Wałbrzychu, Sosnowcu, Gliwicach, Rybniku i Będzinie. Akcja potrwa do połowy stycznia 2014 r.

Czas refleksjiOrganizatorzy podkreślają, że współczesny obraz Adwentu kojarzy się coraz bardziej z pasmem niekończących się wyprzedaży i promocji świątecznych, pędem i szaleństwem zakupowym. Kampania ma na celu zwrócić uwagę, że Adwent to przede wszystkim czas wyczekiwania na przyjście Zbawiciela, nad cudem Jezusa przychodzącego do naszego życia. To czas zadumy także nad swoim życiem, głębszego zastanowienia się nad tym co powinniśmy zmienić.

- Ten sposób promocji wartości chrześcijańskich, rodzinnych i patriotycznych,  którym hołdujemy, jest jednym z zadań naszej Fundacji, które będzie na pewno kontynuowane. Prosimy wypatrywać naszych bilbordów. Każdej takiej akcji będzie towarzyszyła kampania promocyjna w Internecie, będzie film i akcja banerów - zapowiada Piotr Pietrus, prezes Fundacji Vide et Crede.

Zachęta do wspólnego przeżywania adwentu

Uzupełniająco do adwentowej kampanii billboardowej, powstał film „Modlitwa o szacunek dla życia” zainspirowany modlitwą Jana Pawła II kończąca Encyklikę "Evangelium Vitae".

- Film jaki i banery powstał w wersji polskiej i angielskiej, w ten sposób chcemy też włączyć katolicką społeczność międzynarodową do wspólnej modlitwy i właściwego rozumienia i przeżywania adwentu - dodaje Pietrus"

http://www.mmwroclaw.pl/468068/2013/12/17/on-nadchodzi--billboardy-we-wroclawiu-maja-przypominac-o-adwencie?category=news


-------------------------------------------Nie pamiętam takich czasów aby tak intensywnie zewsząd nagłaśniano przyjście Jezusa Chrystusa.

Obecnie mamy takie strony i newsy, proroctwa jak:

1.  ostrzenie.wordpress.com - katolicka strona o zasiegu globalnym pisząca o nadejściu Jezusa
2. Rabin w Izraelu otrzymał wizję iż mesjaszem żydowskim jest Jezus i przyjdzi on po śmierci Ariela Szarona
3. W kilku miastach wolontariusze (?) jeżdżą własnymi samochodami wieszcząc apokalipsę.
4. Kometą ISON jako prorocze znaczenie, którą zajęło się ok kilkudziesięciu poważnych portali lub kanałów YT prochrześcijańskich na świecie. Te akurat wyjątkowo nie są katolickie.
5. Proroctwo Malachiasza dotyczące ostatniego papieża: http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/12/proroctwo-sie-wypenio-papiez-franciszek.htmlCzy aby nie jesteśmy w coś wkręcani.....
Jeśli mam rację, to tak, czy owak nadejście Jezusa jest blisko.


2 komentarze:

  1. http://www.indiegogo.com/projects/put-a-satanic-monument-at-ok-capitol

    OdpowiedzUsuń
  2. co tu dużo rozkminiać... przygotowują nas na czczenie antychrysta jako Jezusa Zbawiciela...

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.