sobota, 11 stycznia 2014

Ariel Szaron nie żyje - konsekwencje i proroctwo

Po ośmioletniej śpiączce zmarł były premier Izraela.
Nie było by w tym nic sensacyjnego gdyby nie "proroctwo" Rabina Kadurisa dotyczące Ariela


http://detektywprawdy.blogspot.com/2014/01/proroctwa-izajasza-antychryst-kontra.html

Jest także ów wątek na forum:

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/prorocze-sny/759-ariel-sharon-w-stanie-krytycznym-proroctwo-rabina


Według mojej oceny światowy lucyferianizm od tej pory przybierze na sile. Koło propagandy ruszy niebawem. Ledwo wczoraj pisałem o pomniku Baphometa w Oklahomie jako realizacji planu III wojen światowych. Dzisiaj mamy śmierć Ariela Sharona.

Jest jeszcze jedna sprawa. Mało kto wie, że 12-19.01.2014 ma się pojawić kometa ISON lub deszcz meteorów. Autor tego filmiku:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2014/01/21-wydarzen-z-ksiegi-objawienia-kiedy-i.html

uważa, że Wielki Ucisk rozpocznie się od deszczu meteorytów.


Czy się pojawi tego nie wie nikt.

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/kometa-ison-przepowiednie-apokalipsa/171-kometa-ison-aktualnosci?start=216

Wiem, że jeśli się pojawi, to potwierdzi to hipotezę o "wybraniu" daty śmierci Sharona do okoliczności stworzonych przez Boga - kometa na niebie widoczna gołym okiem. W ten sposób w ciągu najbliższych miesięcy lub ok roku może się pojawić Jezus z proroctwa Rabina, czyli ten fałszywy Jezus o którym mowa jest tutaj:


"Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! ... 26 Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam".Jeśli dodamy do tego  jeszcze grę sony o porwaniu, o której niedawno napisałem, to sytuacja wygląda bardzo atrakcyjnie dla oczekujących szczerze Jezusa Chrystusa naszego Pana, gdyż oznaczać będzie porwanie nawet i w tym roku. Ciekawi mnie tylko jak świat szatana wytłumaczy zniknięcie milionów osób.

Prawdopodobnie połączą to z reklamą Samsunga Galaxy 11. Ta kontrowersyjna reklama jakby wprowadza nas w odwiedziny gości:


W tym linku znajdziecie wątek przybyszów i filmiki z reklamą Galaxy11 w w niej statków kosmicznych.

W maju gwiazda estrady - Franek Bergoglio odwiedzi Izrael. Zbiegnie się to z rozpoczęciem Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które właśnie są tematem reklamy Galaxy11.

Czy jest jeszcze Galaxy11 poza reklamą mistrzowstw?"Galaxy 11 geostacjonarnych jest amerykański satelita komunikacyjny , który jest obsługiwany przez Intelsat . Znajduje się na orbicie geostacjonarnej na długości 32,8 ° E, gdzie służy jako rezerwa do Intelsat 802 statków kosmicznych. Pierwotnie był on eksploatowany w 99 ° Zachodu, a później spędził większość swojego życia w 91 ° operacyjnego Zachodu, z którym zostało wykorzystane do świadczenia usług komunikacyjnych do Brazylii i Ameryki Północnej . Wikipedia


Dochodzą do tego jeszcze  tzw tetrady: czerwone księżyce pojwaiwające się niezwykle rzadko. Pierwsza ma mieć miejsce 15 kwietnia.To wszystko brzmi futurystycznie niczym w filmie sciene fiction, ale dokładnie rok temu tuz przed wyborem Bergoglio na Franka w Czelabińsku spadł Meteor, powodujący nie przeciętne szkody.
Tajemnicze wydaje się jego zniknięcie na niebie. Kilka filmików pokazuje dwa zbliżające się obiekty do meteoru jakby go niszczące.

Jak będzie czas pokaże.


Bez względu na to kiedy będzie porwanie i przyjście Jezusa Chrystusa, my mamy być przygotowani jak panny roztropne. Jeśli ktos z Was jest jeszcze przywiązany do tego świata to NAJWYŻSZA  pora to zmienić. NIEBAWEM PAN MŁODY ZAMKNIE ZA SOBĄ DRZWI. Nie jesteś, nie chcesz być przygotowany na przyjście Jezusa? Jezus tez nie zaprosi Cię na 7 letnie wesele w niebie, a Ty będziesz musiał wziąć udział w Wielkim Ucisku, jakiego dotąd nie było na świecie:


"
(21) Albowiem będzie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata, aż do teraz, dopóki się (wszystko) nie wypełni."


Boisz się że jesteś grzeszny? Jezus wykasował wszystkie Twoje grzechy ponosząc ofiarę na krzyżu. Ty tylko musisz w niego uwierzyć przyznając, że jesteś grzesznikiem i od tej pory czytając Biblię naśladować Go.


Jeszcze mała uwaga: nie pisze o tym wszystkim dla oglądalności. Nie zarabiam na reklamach. Możesz się nie zgadzać, lub negować powyższe hipotezy, ale uważam, że mimo wszystko jestem wiarygodniejszy niż Gazeta Wyborcza i TVN. Moje przesłanki opierają się na faktach.
Nie namawiam do wstąpienia do żadnej religii, ani nie nakłaniam do przesłania mi datku. Na tym blogu nie ma żadnego numeru konta, żadnej reklamy ani obrazka paypala. Nie należę także do Kościoła Katolickiego

Jeśli z większością moich tez na blogu nie zgadzasz się, to po prostu zmień bloga, ten na pewno nie jest odpowiedni dla Ciebie.


Jeśli natomiast uważasz, ze jest w tym logika i sens, to zapraszam do czytania Biblii, codziennego modlenia się  do naszego jedynego pośrednika między nami a Bogiem - Jezusa Chrystusa.

Zachęcam także do odwiedzenia nowo powstałej aczkolwiek jeszcze nie wypełnionej strony drogadonieba.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.