czwartek, 30 stycznia 2014

Gray State - scenariusz Wielkiego Ucisku czy strachy na lachy?


Trailer jest znany od około 1,5 roku. Sam go kiedyś umieszczałem. Zastanawiam się jednak dlaczego Illuminati pokazują go nam. Czyżby pokazywali owcom co ich czeka?
Wszystko niby jest zgodne z ogólną tendencją: monitoring w domach, znamię bestii, kryzys światowy, rewolucje.
Jak dla mnie pozostaje kilka znaków zapytania:

1. Czy policja będzie tak bezwzględna jak na filmie. Wszak oni też są ludźmi
2. Znak bestii jest zbyt oczywisty jak dla mnie i to jest podejrzane. TYm znakiem w wielu teledyskach jak i w tym filmie jest trójkąt/piramida

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/bestia-666-z-apokalipsy-to-piramida.html

Być może jest tak że traktują nas jak bezmyślne bydło podsuwając pod nos ich plan, ale być może tylko nas straszą. Jakiś cel mieć muszą.

3 komentarze:

 1. Scenariusz jest już dawno spisany-przez Boga i stanie się według Jego woli, a to co się dzieje wkoło, hordy szatańskie robią po to żeby nas znieczulić na jakikolwiek przejaw dobra, osaczając nas ze wszystkich stron odbierają nam powoli nadzieję i wiarę w to że to Bóg panuje nad wszystkim.Mat.24.12 A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bingo Luna. To właśnie czułem oglądając ten trailer po raz pierwszy ponad rok temu: rezygnacje, niemoc. Zapomniałem, że jest Bóg. O to im chodzi. To wszystko się musi stać, przycisną do ściany jeszcze żyjących. Tacy zrobią wiele w obawie o przeżycie łącznie z przyjęciem znaku bestyji.

   Usuń
  2. ma ktoś ten film? chętnie bym obejrzał

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.