niedziela, 15 września 2013

Znak bestii z apokalipsy to piramida. Uaktualnienie 16.09. Ważne

Chyba nie muszę moim czytelnikom pisać jak powszechna jest w świecie szatana piramida - trójkąt.
Wszelkie gwiazdy estrady emanują nią gdzie się tylko da.
Lady Gaga, propagatorka lucyferianizmu.


Piramida jako liczba człowieka 666. 6 jest liczbą człowieka. W tym przypadku razy trzy.
Piramidę ujął bym graficznie w ten oto sposób:
                                                                     

                                                                             6
66

                                                               

Jak wiemy w religii dominującej na świecie mamy tzw dogmat Trójcy; czyli Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego. Wszyscy oni są sobie równi. Biblia niestety nie tylko nie mówi nic o trójcy, ale wskazuje na wyższość Boga od Syna.

"Ojciec jest większy ode mnie" (Jana 14:28)


Skąd więc trójca?"Według Herodota Izyda była jedyną boginią, w którą wierzyli wszyscy Egipcjanie. Ozyrys, Izyda i Horus od momentu Nowego Państwa stanowili Triadę (Trójcę) najważniejszych bóstw Egiptu, która w czasach hellenistycznych uległa zamianie na Serapisa (alexandryjskie bóstwo powstałe po złączeniu wierzeń egipskich i greckich) oraz Harpokratesa (jednego z przedstawień Horusa po hellenizacji), jednak sama bogini zachowała swoją pozycję."

http://krainablogini.wordpress.com/2012/05/13/izyda-izis-iset-aset-auset/

Postacie ze starożytnej trójcy mają duże znaczenie w rozumieniu Iluminatów. Około pół roku temu napisałem o Syriuszu jako miejscu prawdopodobnego zamieszkania szatana:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/syriusz-miejscem-zamieszkania-szatana.html

Syriusz jest gwiazdą najjaśniej świecącą na niebie. Takie gwiazdki wykuli masoni 500 lat temu w Szkocji w kaplicy Rosslyn. Rzymianie nazywali Syriusza strażnikiem piekła. Był on powiązany z boginią Izydą.
Dla Egipcjan górowanie Syriusza poprzedzało coroczny wylew Nilu co było dla nich magicznym wydarzeniem. Był to tez czas kiedy zjawiała się bogini Izyda i rodziła Horusa boskie dziecko trójcy.


"Obelisk symbolizuje męski aspekt, siłę rozpłodową, kopuła odnosi się do się do żeńskiego aspektu, a rezultatem jest oczywiście początek/świt. Syntezą Izydy i Ozyrysa jest Horus, Gwiezdne dziecię. Wieże, filary czy też kolumny są architektonicznymi odniesieniami do Izydy i Ozyrysa i religii Illuminati. Obelisk jest symbolem kultu płodności, fallusa. Egipska historia jest odbiciem babilońskiej. Opowiada o tych samych bogach, tyle że pod innymi imionami.

Historia przebiega w ten sposób.

Po śmierci Nimroda/Ozyrysa jego ciała zostało poćwiartowane na kilka kawałków, Semiramis/Izyda pozbierała i połączyła je wszystkie oprócz organu reprodukcji, zawsze źródło-dajna Izyda stworzyła organ wokół, którego Egipcjanie stworzyli kult i darzyli go szacunkiem. Generalnie mówiąc Ozyrys stał się również bogiem płodności, a obelisk stał się symbolem ojcostwa, "kamień płodności/stworzenia" 
http://www.paranormalne.pl/topic/20715-w-labiryncie-prawdy-nowy-babilonski-porzadek-swiata/page__st__6 


Nie wykluczone, że psiogłowi mieszkańcy Syriusza odwiedzali ziemię. Do owej hipotezy pasują płaskorzeźby egipskie:

Tak więc mamy komplet bóstw podsuwanych nam potajemnie;

Izyda
Horus
Set

Inaczej IHSLady Gaga i Anubis
W filmie Patryka Herona zaistniała hipoteza mówiąca o tym, że w czasach końca obcy pojawią się w statku kosmicznym o kształcie piramidy.Gdzie jeszcze pokazują nam na siłę przemycone piramidy?

Największe koncerny samochodowe:


Renault


Piramida z lustrzanym odbiciem.Citroen:
Dwie piramidyBMW, dwie piramidy po dwie:

Volkswagen: dwie piramidy: w środku zwrócone do siebie szpicami:Miasta również umieszczają piramidy w centrach.

Kielce, piramida koło Politechniki:


Tychy - hotelKościoły katolickie w kształcie piramid to już jest standard. Oczywiście na czubku każdego jest symbol śmierci i przegranej Isusa Chrystusa. Narzędzie tortur - krzyżKościół św. Trójcy w Rzeszowie


W zasadzie dobrym typem znamienia bestii był heksagram. Dwa nakładające się na siebie trójkąty. Jest tylko jedno małe "ale":  heksagram znany jako gwiazda Dawida, symbol obecnego satanistycznego Izraela,  nie mógłby być przyjęty przez społeczność całego świata.

Jeden trójkąt  lud dwa osobne jak najbardziej. Zwłaszcza, że jesteśmy przyzwyczajeni do piramidek, co wykazywałem wyżej.
Reklamę piramidek wesprą różnej maści bioenergoterapeuci, głosząc ogrom korzyści płynących z piramid.Znaki na czołach mieli starożytni bogowie hinduscy.Należy tutaj zwrócić uwagę na kropki na ich czołach, które są praktykowane po dziś dzień. Mało tego, to jednym z symboli hinduskich jest ten sam symbol, który przyświecał słynnemu okultyście i zbrodniarzowi - Adolfowi Hitlerowi:


Feministka promująca aborcje:
Znak Iluminatów i masonów:
Powyższy materiał jest jedynie moja hipotezą. Być może znakiem będzie heksagram a być może dwie piramidy jak w teledysku poniżej.


Mało tego pokazują nam w swych filmach co tym znakiem będzie. Z pełną determinacją i bez obaw gdyż już nikt nie jest w stanie im przeszkodzić:Mimo, ze oglądałem ten trailer kilka razy, dopiero teraz tj w listopadzie 2013 uświadomiłem sobie, że oni pokazują na tym filmie, co będzie tym znakiem .


Uaktualnienie 16.09

Jak to mawiają walnij w stół a nożyce się otworzą.
Dzisiaj jakiś czytelnik w komentarzu umieścił link do bardzo rytmicznego, wesołego utworu. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie dwie piramidy na lewych rękach dwóch dziewczynek.
Zauważcie, że znak "play" czyli włącz/graj również jest trójkącikiem. Czyli może to być tak w czasach końca, że jak nie masz "PLAYA"  to nie grasz w grę zwaną życiem.
Bardzo ciekawy jest również sam film. Dwie dziewczyny idą przez małe miasteczko, czują na sobie wzrok mieszkańców, jakby były inne. Czują się inne, nie swojo. Nagle dołącza do nich jeszcze jedna również ze znakiem  dwóch piramid/trójkątów na ręce. Wsiadają na ciężarówkę a następnie już przeniesione w inne miejsce,  bawią się nie skrępowane na jakimś koncercie na którym każdy już ma znamię. Scena koncertu na którym są jest w kształcie...a jakże piramidy. Dziewczyny już nie muszą patrzeć na ciężko pracujących ludzi, bo, jest zabawa. Na naszywce na jej ramieniu widnieje solarny znak orła. Na końcu jakby podgląda ich smutna dziewczyna z miasteczka w chrześcijańskim stroju, nie modnym i ciężkich butach. Ktoś z komentujących napisał po angielsku że dziewczyna z końcówki  tekedysku jest żydówką.


W refrenie jest doktryna New Age:

"Więc obudź mnie, kiedy to wszystko się skończy
Kiedy będę mądrzejszy i starszy
Przez cały ten czas szukałem siebie
I nie wiedziałem, że się zgubiłem""


 I jest radośnie, i będzie głośno, i będzie wino.....
. Przyznam, że sam oglądając poczułem taką "fajność".
Jakie to wszystko jest przebiegłe i wyrafinowane....
 Jakie to wszystko jest proste...


Scena jest już przygotowana. Piramidy są wszędzie. Czekamy na "gości": z kosmosu. Jednak najpierw, uwaga,...porwanie wiernych chrześcijan tuz z przed nosa antychrysta.


9 komentarzy:

 1. www.youtube.com/watch?v=OrCmwS3Dvro

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.youtube.com/watch?v=IcrbM1l_BoI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie anonimie. Myślę że wiele to wniosło. Jestem teraz niemal całkowicie pewien że znamię bestii to będzie widoczny znak w postaci tatuażu rfid o wyglądzie piramidy lub dwóch.

   " nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia"

   Wszyscy dostaną mnóstwo pieniędzy na swe elektroniczne konto. Szatan doładuje im konto pieniędzmi niczym prepaid telefonu. I będzie zabawa, zero trosk, choroby uleczalne będą, energia darmowa i...za niedługi czas.....wrzody w miejscu przyjęcia znaku bestii. itd itd

   Usuń
 3. Niedługo ja coś podepne od siebie.

  Ale w skrócie na którejś ze stron "Slowo Boga" oznaczalo piramide skierowana w dół. Piramida skierowana w dół oznacza inaczej "serce", lub odwrócony znak hipisów, a ten z kolei wskazuje na harpun,neptuna,posejdona. Ci zrodzeni z wody i ducha(ognia),ochrzeczeni moga wejść do krolestwa niebieskiego.
  Symbol heksagramu na numer 666, Messiach tez ma i wille innych albo "Ja jestem bogiem".

  Chrystus jest jutrzenka która ma zaświtać w naszych sercach. Dlatego przyjmując prawdziwe światło będace synem Bożym zbawicielem(Messiach'em), kązdy kto zasnie, zostanie wzbudzony.
  Jedynie grzechu przeciw duchowi świetemu NIE MOZNA WYBACZYĆ i ci beda unicestwieni.

  This is pictured in the spiritual in the Book of Revelation.

  The sun/light = the Lamb

  Rev 21:23 And the city had no need of the sun, nor of the moon, that they might shine in it, for the glory of God illuminated it, even its lamp is the Lamb.
  Rev 14:4 These are the ones who were not defiled with women, for they are virgins. These are the ones following the Lamb wherever He may go. These were redeemed from among men as a firstfruit to God and to the Lamb.

  Z tego wynika iż kazdy kto zostal powołany na kapłana 144 przed stworzeniem swiata zostanie iluminowany, reszty nnie mam czasu tłumaczyć.

  Chodzi o kult słonca, Bog jest duchem i swiatłoscia w niebiosach, KK zaciekle walczy z kultem słońca, sam sie odwołujać w obrazach do niego. Jeden rodzaj ze słowianskiej sfastyki tez symbolizuje śłonce, kult słonca, i dlatego kazdy znak został podrobiony przez szatana, nawet słońce piramida i heksagram.

  Nie uczynisz żadnego znaku symbolu figury itp...

  Bawcie sie:
  http://littleguyintheeye.wordpress.com/mark-of-the-beast-the-great-counterfeit/


  PS.
  Moim zdaniem przebudzenie kundalini może być DŚ, zależy od kogo pochodzi, ale jest niebezpieczne, śmierc, opetanie, osobowośc Hitlera to sa złe przykłady!!!!.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "In the Septuagint, kairos is used to translate numerous words but one of which is very interesting. The word ‘tor’ due to its relation to the concept of ‘the mark.’

   From this root we get ta’ar and to’ar. These words mean form, outline or border.

   ‘Toar’ is from the same root ‘tor’ as Torah

   The sun and time

   The word for hour is related to the sun

   This comes from the root ‘שע’ which is a picture of a shepherd watching over his flock. ‘Sha’ is also the root of the word Yeshua.

   This is why the sun god is portrayed with an ‘all seeing eye’ as well as being related to the triangle/pyramid, which is in the same shape as the ancient Hebrew letter dalet, which is the origin of the Greek letter delta. Dalet has the gematria of 4 which relates to the 4th dimension of time, of which the sun is intimately connected. Further connecting to the Messiah, the letter dalet means a ‘door.’

   Joh 10:7 Then Jesus again said to them, Truly, "truly, I say to you that I am the door of the sheep.

   Usuń
 4. Piotr zwróciłeś uwagę że przy składaniu rąk do modlitwy wychodzi trójkąt a kciuki przylegając do siebie tworzą oczko po środku!wiadoma sprawa że taki układ rąk wywodzi się z krk.i pewnie jest w tym jakiś cel !!!pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. racja.

   Na treningach karate należy się ukłonić Senseiowi i jakiemuś mistrzowi na obrazku zależnie od sekcji. Przy pozycji siedzącej dłonie przylegające do podłogi, złożone w trójkąt taki sam jak na zdjęciach gwiazd show buisnesuu.

   Usuń
 5. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MZxrI8pVii0#t=321

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.