poniedziałek, 30 września 2013

Nienawidzę RELIGII ale kocham JEZUSA

Bardzo ciekawy monolog młodego człowieka. Może trochę zbyt szybko mówi, ale przesłanie jest mądre. Może trafić szczególnie do młodego pokolenia i dlatego właśnie umieszczam ten film. Dobry krótki filmik do polecania innym osobom zrażonym KRK. Wypełnia lukę w rozumowaniu ludzi zrażonych religiami, po której jest już prosta droga do ateizmu.
Dzięki temu krótkiemu monologowi możemy uratować część zniechęconej młodzieży jak również dorosłych.Co mnie szczególnie utkwiło w tym filmie dla wielu pełnym pewnie oczywistych prawd, to że bohater monologu podkreśla afiszowanie się wiarą na facebooku: "Bo ludzie nie powinni wiedzieć że jesteś chrześcijaninem z Facebooka".

Niedawno akurat przejrzałem intencje kilku osób wg mnie robiących sobie PR do swej pracy zawodowej dzięki cytatom z Biblii. Ci ludzi są pełni pychy i w swym życiu raczej nie pokazują miłości do Isusa. Takie zachowanie jest tym samym, co licytowanie się na forach biblijnych cytatami biblijnymi, po którym często dochodzi do kłótni. Zabawne nieprawdaż? kłótnia o patent w rozumieniu Słowa Bożego. Taka wyprawa krzyżowa w internecie. Ja mając inne zdanie nt niektórych wersów, po prostu albo nie dyskutuje, albo grzecznie raz - dwa,  przedstawiam swoje stanowisko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.