poniedziałek, 30 września 2013

Purpura i szkarłat z apokalipsy

"(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.
(4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.
(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi"

(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,
(5) Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości.

3 komentarze:

  1. "Wyjdźcie z niego ludu mój.." kościół się zawalił http://fakt.onet.pl/dziecko-zginelo-podczas-katastrofy-w-kosciele,artykuly,420967,1.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie mogę sie doczekać kiedy ta wstrętna nierządnica upadnie i ludzie przejrzą na oczy, ze taki JPII to żaden święty. Strasznie mnie mierzi to że ludzie są tacy wpatrzeni w papieży jak w Boga i nie rozumieją, ze ekumenizm, branie udział w poganskich obrzędach innych religii to nie jest przejaw milosci do bliźnich, którzy maja tego samego Boga co my, tylko w innej postaci. I powiedzieć złe slowo na katolicyzm lub papieża, to sie oburzają i wyzywają od opętanych. Smutne to.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie mogę sie doczekać kiedy ta wstrętna nierządnica upadnie i ludzie przejrzą na oczy, ze taki JPII to żaden święty. Strasznie mnie mierzi to że ludzie są tacy wpatrzeni w papieży jak w Boga i nie rozumieją, ze ekumenizm, branie udział w poganskich obrzędach innych religii to nie jest przejaw milosci do bliźnich, którzy maja tego samego Boga co my, tylko w innej postaci. I powiedzieć złe slowo na katolicyzm lub papieża, to sie oburzają i wyzywają od opętanych. Smutne to.

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.