Daje do myślenia ten filmik, głównie dzięki dobremu zestawieniu faktów z cudownymi proroctwami Izajasza. Ciarki mnie przeszły, gdy myślałam o Chwale Boga...i Dniu Sądu. SUPER FILMIK! Dzięki za wstawienie:)
Małe sprostowanie do filmu. Dokładnie 3:25 minuta filmu. Proroctwo o Arielu z Biblii nie dotyczy Ariela Sharona lecz miasta Ariel w Izraelu. http://pl.wikipedia.org/wiki/Ariel_%28miasto%29 Panuje zgodna opinia, że Ariel to symbol Jerozolimy. W języku hebrajskim słowo "Ariel" (wymowa Ari'el) oznacza dosłownie Lew Boga. "Ari" (Lew) w hebrajskim jest synonimem męstwa i odwagi, a także symbolem plemienia Judy. W Starym Testamencie Ariel jest jedną z nazw Jerozolimy i Świątyni Jerozolimskiej (Księga Izajasza 29:1-8). Ariel oznacza prawdopodobnie "ognisko Boże" jako nawiązanie do ołtarza w Jerozolimie, na którym składano ofiary oraz stale podtrzymywano ogień. (Iz 39:9, Daniela 8:11-12)
Daje do myślenia ten filmik, głównie dzięki dobremu zestawieniu faktów z cudownymi proroctwami Izajasza. Ciarki mnie przeszły, gdy myślałam o Chwale Boga...i Dniu Sądu. SUPER FILMIK! Dzięki za wstawienie:)
OdpowiedzUsuńto się wszystko zbiega.
UsuńMam informacje (filmiki z objawień) o tym, że porwanie może być w ciągu 5dni. Sharon ma umrzeć w ten weekend.
Co będzie zobaczymy. Nie nastawiajmy się na nic ale bądźmy zawsze gotowi czy jutro czy za kilka lat.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/lekarz-ariela-szarona-walczyl-jak-lew-nie-ma-szans-pokonac-kryzysu,384820.html
OdpowiedzUsuńciekawe..
Małe sprostowanie do filmu. Dokładnie 3:25 minuta filmu.
OdpowiedzUsuńProroctwo o Arielu z Biblii nie dotyczy Ariela Sharona lecz miasta Ariel w Izraelu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ariel_%28miasto%29
Panuje zgodna opinia, że Ariel to symbol Jerozolimy.
W języku hebrajskim słowo "Ariel" (wymowa Ari'el) oznacza dosłownie Lew Boga. "Ari" (Lew) w hebrajskim jest synonimem męstwa i odwagi, a także symbolem plemienia Judy. W Starym Testamencie Ariel jest jedną z nazw Jerozolimy i Świątyni Jerozolimskiej (Księga Izajasza 29:1-8).
Ariel oznacza prawdopodobnie "ognisko Boże" jako nawiązanie do ołtarza w Jerozolimie, na którym składano ofiary oraz stale podtrzymywano ogień. (Iz 39:9, Daniela 8:11-12)