piątek, 24 stycznia 2014

Kolejne rządy i posłowie Polski łamią totalnie 7 przykazanie

Jak wiadomo nowo narodzonym chrześcijanom świat, stare prawa otrzymane od Boga zostały maksymalnie wywrócone do góry nogami. Inaczej określa się początek dnia, inną ilość dni ma obecnie rok i inny dzień się święci niż sobota. Małżeństwo to obecnie para mężczyzn, odkrywanie nagości poza partnerem jest naturalne. Przykłady można mnożyć.
Dziś chce przedstawić wywrócenie przykazania  NIE KRADNIJ.
Okazuje się bowiem, że człowiek, który wstaje rano i ciężko pracuje przez cały dzień, czy to mając firmę czy pracując u kogoś jest wg Urzędu Skarbowego"  oszustem.
Przypomnijmy sobie  film pt Robin Hood, który dosadnie określa, kto tu jest bandytą i złodziejem.

Politycy otaczają się kapłanami, fotografują z nimi, ale robią całkowicie coś innego.

Filmik poniżej pokazuje owe relacje: bandyci - społeczeństwo
Jednym z powodów, dla których uważam, że antychryst nadejdzie niebawem jest wzrost świadomości ludzi. 10 lat uświadamiania ludzi całkowicie obaliłoby ten system. Dlatego szatanowi pozostało niewiele czasu i Wielki Ucisk jest tuz za rogiem.

Opis do filmu:


"Film, który mamy zaszczyt Państwu przedstawić to wyraźne ostrzeżenie, a zarazem zaproszenie do własnych przemyśleń.

"LEWIATAN" mityczny potwór, w tym przypadku ucieleśniany przez "państwo opiekuńcze", żywi się ograbianiem ludzi z ich własności przy pomocy, między innymi, horrendalnych podatków. Staje się on tyranem, który nie szanując praw własności i wolności obywateli hamuje rozwój gospodarczy, generuje bezrobocie i biedę, i buduje system niewolniczy, a w końcu sam staje się bankrutem. Jednak większość z okradanych a nieświadomych tego ludzi ochoczo współdziała z tyranem, mylnie licząc na jego bezinteresowność i dobroczynność.

Czy system oparty na grabieży może być zgodny z duchem chrześcijaństwa. którego filarem jest Dekalog zawierający zakaz kradzieży, a nawet samego tylko pożądania własności? Czy jako system prowadzący do zniewolenia człowieka zgodny jest on z poszanowaniem ludzkiej godności? Czy odpowiada on dawnemu polskiemu duchowi umiłowania wolności?

Jaki model państwa jest najlepszy dla Polski? Gdzie należy go szukać? Jak wprowadzać w życie?

Na te i inne pytania odpowiadają eksperci z dziedziny prawa i ekonomii zaproszeni przez PAFERE i Fundację Republikańską":


O lewiatanie napomknąłem dawno temu tutaj:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/gwiazda-poranna-symbole-w-kulturze-i.html

Warto to mieć na uwadze.

2 komentarze:

 1. "LEWIATAN" mityczny potwór, w tym przypadku ucieleśniany przez "państwo NIE opiekuńcze", żywi się ograbianiem ludzi z ich własności przy pomocy, między innymi, horrendalnych podatków. Staje się on tyranem, który nie szanując praw własności i wolności obywateli hamuje rozwój gospodarczy, generuje bezrobocie i biedę, i buduje system niewolniczy, a w końcu sam staje się bankrutem. Jednak większość z okradanych a nieświadomych tego ludzi ochoczo współdziała z tyranem, mylnie licząc na jego bezinteresowność i dobroczynność. PASOŻYT jednym zdaniem nigdy nie będzie OPIEKUŃCZY !

  Proszę nie mylić takiej np. Norwegii czy Finlandii ( państwo opiekuńcze ) z Polską gdzie nie ma opieki tylko zakazy i nakazy w myśl udawania że im zależy na obywatelach.

  To jest system pasożytniczy i grabieżczy. My Polacy mamy 0 z naszych bogactw naturalnych, które zostały zawłaszczone przez zagraniczne pasożytnicze korporacje, utrzymując z Dywidend bogatych nierobów.

  Z ziemi w której są bogactwa naturalne i za którą ginęli nasi Ojcowie jesteśmy ograbieni i gnębieni podatkami, tak jak NIEWOLNICY, dla których nawet na emeryturę nie wystarczy.

  W państwie opiekuńczym Norwegia przyszli emeryci są milionerami.


  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ktoś z was obudził się z ręką w nocniku? Zapomnijcie o globalizmie, mamy DICED konstytucję światową, INDECT inwigilację a obawa przed NWO to bajka ponieważ już dawno ONZ traktuje świat na 10 części i nawołuje do globalnego pokoju jak my walczymy z globalizmem (głosujemy na "nie" bo broni nam nie dali) oni się śmieją bo już go mamy. ONZ rządzi światem a nimi Watykan. Pozostało tylko delikatnie wdrożyć w życie by nie wywołać paniki lub zamiechy która by narzuciła nowe globalne problemy. Pewni zwycięstwa pomału wychodzą na światło dzienne coraz bardziej ujawniając się. Bo wiedzą że niema powrotu.

  Każdy kto oglądał program o zabijaniu szczurów nie zdawał sobie z tego sprawę że ten program mówił o nas. Pierw dajesz szczurom dobry pokarm i uczysz ich zaufania. Wiadomo że szczury są podejrzliwe więc trzeba mieć sporo cierpliwości. Potem jak już ci ufają w 100% dodajesz trutkę. Szczury jeszcze te żywe chodzą po ciałach zmarłych w ciągłym zaufaniu a ich "pan" nadal serwuje smakowity pokarm. Umierając nadal ufasz swemu zabójcy to dopiero bezczelność. Nie dziw że uważają się za oświeconych gdy my tańczymy jak oni zagrają. Odkrywamy prawdę bo nam na to pozwalają. Czy któryś z illuminatów walczy przeciwko ujawnianiu ich sekretów? I nadal się śmieją dlatego pozostaje nam tylko nadzieja w Bogu.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.