wtorek, 14 stycznia 2014

Czy Bóg kocha Owsiaka

W świetle ostatniej szopki noworocznej jaką zaprezentował Owsiak przed kamerami TV chodząc po stole szukając słoika z pieniędzmi oraz grając na uczuciach informując, że odwiedzi za te pieniądze 10latka,  uważam, że Owsiak jest typowym reprezentantem  "plemienia żmijowego", o którym mówił Jezus. Ich cechą charakterystyczną jest:: kłamstwo.
To upadli stworzyli teatr:

"Początków historii teatru należy szukać w starożytnej Grecji, gdzie w 534 roku p.n.e. odbyły się pierwsze Wielkie Dionizje. Teatr rozwijał się również w starożytnym Rzymie, a następnie został zaadaptowany przez chrześcijańskie średniowiecze. Od oświecenia nastąpił powrót do antycznych koncepcji teatru, które jednak uległy znacznym modyfikacjom. Rozwijał się teatr neoklasycystyczny. Osobnym zjawiskiem na tle epoki była twórczość Szekspira. Przełomowa dla teatru była Wielka Reforma z XIX wieku. Narodził się teatr realistyczny i naturalistyczny. Dwudziestolecie międzywojenne to czas nowych koncepcji teatralnych Artauda i Witkacego. Po II wojnie światowej rozwinął się awangardowy nurt teatru, którego jednym z głównych celów było zburzenie granicy między widzem a aktorem.Wikipedia.

 Stwarzanie iluzji sytuacji hipotetycznie realnych, a mających na celu wprowadzenie widza w emocje lub pokierowanie odpowiednio ich uczuciami jest początkiem socjotechniki. Socjotechnika to inzynieria teatru.

Czy w świetle tej wiedzy, oraz tego co robi Owsiak możemy uznać że Bóg kocha Owsiaka?
Owszem najwięksi mordercy się nawracają. Pytanie jednak zachodzi czy nowonarodzenie dotyczy także plemienia żmijowego, o którym mówił Jezus?Sam nie wiem.. Nie wiem czy Bóg kocha Owsiaka.
Proszę o biblijne argumenty.

Mój jest taki:

"Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem."

1 komentarz:

  1. To prawda że owsiak jest z "z plemienia żmijowego". To żyd. Chazarski żyd. gra na emocjach ludzi, którzy ciężkie pieniądze oddają na niby dobry cel. Duża część tych pieniędzy idzie do jego kieszeni. Oszukuje Polaków i skarbówkę. A jego hasło "róbta co chceta" to nic innego jak dawanie upustu najniższym żądzom ludzkim . mam na myśli narkotyki i walanie się w błocie jak świnie na przystanku WOOdstok. To świadoma manipulacja tysiącami młodych ludzi, mącenie w głowach, a tak naprawdę tylko niewielka część sprzętu trafia do szpitali. Ja od początku czułem że jest coś z nim nie tak, nie otrzymał ode mnie od początku ani złotówki na swoje zboczenie.

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.