piątek, 10 stycznia 2014

PILNE! Obce wojska na ulicach polskich miast? TAK to już jest możliwe

W dniu dzisiejszym Sejm głosował nad drukiem 1066. Brzmi on: Rządowy projekt ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub bratnia-bratnia-pomocpomoc pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Projekt ten jest inspirowany przez UE i ma na celu: umożliwienie funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium RP (ochrona porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobieganie przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych, klęsk żywiołowych, katastrof).
 

Za przyjęciem tej skandalicznej ustawy głosowali posłowie: PO, SLD, PSL i Twojego Ruchu. Przeciwko było PiS i SP (Za – 286 , Przeciw – 140 , Wstrzymało się – 1 , Nie głosowało – 33  )
Co niesie ze sobą ta ustawa? Otóż w momencie gdy Rada Ministrów (Donald Tusk) będzie zagrożony a na ulicach doszłoby do np. manifestacji antyrządowych, obecna władza może wezwać na pomoc policję z krajów UE lub co gorsza oddziały specjalne z Rosji lub USA. Dzięki tej ustawie otwarty zostanie też dostęp obcych agentur na teren naszego kraju. Doskonale zdajemy sobie sprawę że wszelkiego rodzaju służby wewnętrzne są przybudówkami wywiadów obcych mocarstw.
Debata w Sejmie była burzliwa ze strony rządowej referował projekt poseł Piotr van der Coghen(PO), jak mówił: „Nowe regulacje przydadzą się np. w razie pościgu trans granicznego, ratowania ofiar lawin w górach czy np. imprez masowych, w których licznie biorą udział obywatele państw sąsiednich”.
Z kolei poseł PiS Jarosław Zieliński tak skomentował projekt ustawy: "ustawa o bratniej pomocy" i "do czego potrzebne są rządowi uzbrojone posiłki z obcych państw". "Rząd wyraźnie boi się imprez masowych i demokratycznych zgromadzeń publicznych. Boi się Polaków i gotowy jest dla utrzymania się przy władzy sprowadzać do Polski obce siły i rezygnować z suwerenności państwa".
 
Ciężko nie zgodzić się z retoryką PiS, obecnie w wypadku gdyby naród zdecydował że ma dość cudów Tuska lub co gorsza chciał siłą obalić po okrągłostołową elitę , będzie miał przeciwko sobie nie tylko polskie służby ale także obce.
Wypada zapytać czy Polska to jeszcze jest Polska czy już neo kolonia Europejska która w zależności od potrzeb będzie najeżdżana przez Rosje lub Niemcy. Po raz kolejny naród traktowany jest przedmiotowo i ma być królikiem doświadczalnym dla plutonów pacyfikacyjnych rodem z Moskwy i Berlina.
Od dzisiaj  hasło „By żyło się lepiej” jest nieaktualne. Od dzisiaj brzmi ono : „By rządziło się dłużej!”

7 komentarzy:

 1. Czyli nici z obalania siłowego?Tak swoją drogą to ostatnio rozważałem nad tym czy jest to etyczne w świetle Biblii aby siłą obalić tyrana.Jak myślisz:czy powinno się okazać miłosierdzie polskojęzycznej elicie np: wspomnianemu Tuskowi chociaż ten świadomie niszczy Polaków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biblia mówi jednoznacznie: nie walczyć z władzą.

   Możemy się przeciwstawiać się ustawom co niektórym, ale nie władzy.
   Kiedyś chciałem napisać o tym tekst, ale jest na kilka H pracy...

   Może w skrócie.
   Wszelkie rewolucje kończyły się masą ofiar a i tak bez nich nastąpiłyby zmiany. Bezkrawowo obeszło się w 1989 r. System nie wytrzymywał i nie trzeba było z komuchami walczyć by ten system sam padł.
   Dlaczego mamy nie walczyć z władzą?

   1. Wszystko się musi stać zgodnie z wolą Bożą. Apokalipsa jest wynikiem kilku tysięcy lat zatwardziałego serca ludzi całego świata i braku prawdziwej wiary w Boga.

   2. Jeśli uwierzymy, że to my coś możemy i nasi liderzy polityczni to po co nam Bóg. Przeciez taki Korwin Mikke, czy Kaczyński zrobi z Polski raj...

   Usuń
  2. 3. Nie ma w Polsce żadnej siły politycznej ani fizycznej mogącej realnie się im przeciwstawić. Przez ostatnie 100 lat skutecznie została nam wybita elita, kwiat narodu polskiego: II w sw - inteligencja, komunizm (realny socjalizm) resztki inteligencji oraz ludzi przedsiębiorczych. Jesteśmy bez tożsamości i bez elit. Ponieśliśmy jako Słowianie porążkę nie do odbudowania.

   Usuń
 2. Czy uważasz zatem,że Polacy są osądzani przez Boga za bałwochwalstwo w tym kult królowej niebios jak za proroka Jeremiasza gdy król Babilonu zniszczył Jerozolimę,wybił wielu Izraelitów a resztę wziął do niewoli?Mam nadzieje,że Polacy nie skończą podobnie(jestem nacjonalista i kocham mój naród).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że królowa niebios ma znaczny wpływ na nieszczęścia Polski, ale i też odbija się to brakiem świadomości. Tak jakby czczenie Istar pod płaszczykiem Marii było magią odbierającą resztki logicznego myślenia.

   Usuń
 3. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usa-stan-wojenny-2014-01

  Dwaj pastorzy ujawnili szczegóły ogólnokrajowej akcji FEMA przygotowania przywódców religijnych, jako tajnych współpracowników policji, którzy będą głosić swoim parafianom konieczność „podporządkowania się rządowi” w przypadku wprowadzenia stanu wojennego, klęsk żywiołowych albo pandemii grypy. FEMA ostrzegła pastorów, że obywatele będą bronić swoich praw, chronionych II Poprawką i że oni powinni być gotowi do obalenia tego punktu widzenia. Z kolei pastorzy zgodzili się i obiecali, że pierwsi się zaszczepią w wypadku wybuchu (epidemii). Otrzymali gwarancje, że objęci będą pełnym odszkodowaniem w przypadku powstałych problemów. Ponadto pastorzy zostali wezwani do głoszenia przesłania z Listu do Rzymian 13 (Św. Pawła Apostoła), poświęconego propagandzie absolutnego „podporządkowania państwowego”.

  Ja puki co wolę coś zrobić w ramach tego systemu niż oddać mój głos na rzecz sodomitów czy innych satanistów.

  "Za przyjęciem tej skandalicznej ustawy głosowali posłowie: PO, SLD, PSL i Twojego Ruchu.

  Przeciwko było PiS i SP"

  Uważam iż trzeba wspomóc tych co okazują resztki sprawiedliwości i empatii.
  Nic nie robienie oglądając się na Boga jest zaniedbaniem i lenistwem.

  OdpowiedzUsuń
 4. To normalka, i będzie gorzej. Wkrótce dostosują prawo i zwiększą uprawnienia dla służb mundurowych, dobrze zmodernizują armię i wyposażenie policji, wielki brat już działa ale to im jest za mało więc czeka nas inwigilacja na potęgę. Zobaczycie że w wkrótce chwalić się będą mobilnymi szpitalami polowymi, i to jak szybko na polu utworzą wielofunkcyjne miasto polowe etc. Brytyjczycy i Amerykanie tak robią, produkują plastikowe trumny na potęgę, maski gazowe bunkry betonowe jak by się szykowali na wojnę. To zbyt droga impreza by to miało być jakieś ćwiczenie na przywitanie pokojowego rządu światowego. Planują ograniczyć posiadanie broni w USA i tam gdzie prawo jest za luźne. Wojna? Wydaje mi się że planują coś i liczą się z oporem ludności. Jak powiedział jeden człowiek, gdy wam odetną prąd to w dwie godziny powrócicie do czasów średniowiecza i jedynym źródłem informacji zostanie radio na baterie i piracka stacja. (dlatego staram się wiele rzeczy mieć na papierze) Pytanie na jakiej częstotliwości mogła by nadawać by słyszała to cała Polska lub Europa? i kto by to usłyszał? Jest jakiś elektronik co by się znał na tym? Czy to zakres od którego nas stopniowo odłączyli?

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.