poniedziałek, 20 stycznia 2014

Okoliczności do wybudowania III świątyni w Jerozolimie sa już przygotowane

Ze względu na brak czasu Mateusza musiałem sam osadzić napisy co poskutkowało pewnymi niedociągnięciami. Proszę o wybaczenie :-) Robiłem to pierwszy raz.
Napisy mogą być źle zsynchronizowane lub za krótko emitowane.
Tłumaczenie: AnnaKW filmie typuje się  jako antychrysta człowieka wywodzącego się z Islamu, co wyeliminowałoby księcia Wiliama jako kandydata. Osobiście biorę pod uwagę  zarówno Wiliama jako fałszywego antychrysta jak i tego prawdziwego z Islamu. Przypominam, że Szyici wg ich proroctw mają mieć fałszywego proroka na podobieństwo naszego antychrysta a dopiero później Jezusa.

Ciężko na tym etapie ocenić jak będzie. Może być również tak, że Antychryst będzie bezpośrednio z Islamu.
Filmik jest na pewno równie interesujący, co bieg wydarzeń z jakim mamy do czynienia na przestrzeni ostatniego roku.


Według wszelkich danych Wielki Ucisk może się zacząć między 2014 a 2015 co wspominałem  już na jesień 2013.
Ktoś może zarzucić zbytnie wnikanie w daty. Owszem, jak to kiedyś pisałem, "nie znamy dnia ani godziny", ale możemy znać rok a może nawet miesiąc.

Kwestia roku i potencjalnego scenariusza przyszłych wydarzeń jest także znana w wielu komercyjnych filmach . Biorę pod uwagę zwodzenie nas. Jednak wg mojej oceny Oni (Illuminati) idą na całego podsuwając nam prawdę pod nos. Prawdę tak oczywistą, że mało kto w to wierzy.

2 komentarze:

  1. Nie wiem dlaczego ludzię łączą proroctwo Daniela z Apokalipsą. Przecież proroctwo o 70 tygodniach sie już wypełniło tak samo jak o małym rogu czy też o zniesieniu ofary codziennej. Owszem Daniel pisał, że proroctwo dotyczy końca czasu ale tu chodzi o koniec czasu ludu Daniela czyli Izraela. Izrael został osądzony, ukazrany, odrzucony i wieczna sprawiedliwość została wprowadzona prorok został opieczętowany itd.......... to wszystko już się wypełniło a odnośnie terażniejszych czasów końca pisze tak naprawdę tylko Jan w Objawieniu. Nie ma proroctw o odbudowie świątyni ani odrodzenia Izraela . Jest to kolejny szwindel, który służy do zwiedzenia wybranych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wydaje mi się że jesteśmy tą gliną wmieszaną w stalowe stopy posągu z wizji Daniela

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.