środa, 15 stycznia 2014

W USA jest przygotowane kilkadziesiąt tysięcy gilotyn. I Widziałem dusze ściętych

"(4) I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani posągowi jego i nie przyjęli znamienia na czoło i na rękę swoją. Ci ożyli i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat. " Objawienie 20:4


z translatora:


Na krótko przed śmiercią w 2011 roku, były pracownik FBI miał  wiele do powiedzenia w grupie Patriot w Ameryce w 2009 roku. Opowieść została pierwotnie zamieszczona  na stronie Southern Poverty Law Center.

Jest jedna rzecz, aby usłyszeć to od konserwatywnych stronach takich jak Alex Jones czy Drudge sprawozdania , ale gdy liberalne strony takie jak wściekle Demokratycznej Underground zaczynają raportowania tego wiesz, że prawda zaczyna wyciekać z Waszyngtonu. Lub wyciekły na celu przygotować się. Hmm ...Od Dem Underground: W Pensacola na Florydzie, emerytowany agent FBI, opowiada na zgromadzeniu antyrządowych "Patriotów", że rząd federalny ustanowił 1000 obozów internowania na terenie całego kraju i jest przechowywanie kilkadziesiąt tysięcy gilotyn i pół miliona trumny w Atlanta . Są tam na dzień rząd wreszcie stan wojenny i porusza się, by zaokrąglić w górę lub zabicia amerykańskich dysydentów, mówi. " Oni będą śledzić każdy z nas, ludzi , "Gunderson ostrzega.

1 komentarz:

  1. Uważam że słowa wg. ew. Łukasza "a ludzie mdleć będą ze strachu" są trafione w sam środek tarczy wydarzeń które są przed nami.

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.