sobota, 25 stycznia 2014

Wszystkie dzieci od maja 2014 roku urodzone w Europie będą obowiązkowo otrzymywać chip wszczepiony pod skórę

Link do oryginału tekstu otrzymałem dzisiaj mailem od EsteryM za co dziękuję. Jeśli to prawda, a wygląda na to, że tak (nie znam włoskiego), to wszystko jest zgodne ze scenariuszem na jaki wskazuje kilka faktów, o których gdzieś pisałem (blog lub forum). W maju, idol mediów - Franek, ma odwiedzić Izrael. W czerwcu mają odbyć się mistrzostwa w piłce nożnej, które od października zapowiada reklama Galaxy11, w której tle są kosmici.
http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/newsy-ze-swiata/40-intrygujaco-szokujacy-napis-znak-i-goscie#64
Fakt nie ukazania się komety ISON dla ludzkiego oka nie wiele zmienia. Być może to jest tak, że Bóg doskonale wiedział, że jego owieczki wyczekujące swego pasterza połączą lot komety z czasami końca bez potrzeby pokazania ISON wszystkim. Inną kwestią jest fakt wzmożonej ilości fireballi, które wiąże się z rozpadem ISON.

Mamy jeszcze tetradę o której jest szumnie w amerykańskim necie poszukiwaczy prawdy oraz "proroctwo" dotyczace Ariela Sharona (mnie się kojarzy z Sauronem ) nieżyjącego już.


O Wielkim Ucisku w 2014 napisałem tutaj :

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/wielki-ucisk-moze-byc-juz-na-przeomie.htmlKim będzie Antychryst? gdybym miał trzymać się tego co podają portale prawdy to powiedziałbym, że będzie to Książę William. Gdybym miał słuchać siebie, to powiedziałbym że nadejdzie z Islamu. Z Turcji, Iranu lub Astany. Nie wiem czy czasem ten William nie jest nam wciskany. Poza tym Sunici przewidują najpierw antychrysta (fałszywego mesjasza) a następnie Jezusa co my możemy odebrać jako dwóch antychrystów. Ten zły i ten "dobry".

Przy okazji chciałem napisać o dwóch kwestiach: 144 tysiącach oraz porwaniu.

Według mnie my, nowonarodzeni raczej na pewno się nie załapiemy do tych 144 tysięcy. Uważam tak ponieważ, kiedy tworzyłem test porwania:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2014/01/test-czy-nadajesz-sie-na-porwanie-do.html

 uświadomiłem sobie, że nie można słów Boga dopasowywać do swoich wizji. Te w zasadzie nie były moje.
Dlaczego nie wejdziemy w skład 144 tysięc:

Myślę, że najważniejszym na wstępie cytatem mówiącym o porwanych jest słynne 144 tysiące. Pomijając 12 pokoleń Izraela, w którym nie tylko jest pokolenie Judy, a więc Żydów połączonych z Edomitami, ale i całej reszty Izraela rozproszonego po świecie, mamy kwestię świętości:


(3) I śpiewają jakby nową pieśń przed tronem i przed czterema Zwierzętami i przed Starcami; a nikt tej pieśni nie mógł się nauczyć prócz stu czterdziestu czterech tysięcy wykupionych z ziemi. (4) To ci, którzy z kobietami się nie splamili, bo są dziewicami; to oni właśnie towarzyszą Barankowi, dokądkolwiek idzie. Oni zostali wykupieni spośród ludzi na pierwociny dla Boga i dla Baranka, (5) a usta ich nigdy nie splamiły się kłamstwem: są nienaganni

Zastosowanie słowa "nigdy" w zdaniu: " a usta ich nigdy nie splamiły się kłamstwem" nie napawa optymizmem. Co prawda rzadko kłamałem, ale jednak.
Nigdy, to nigdy...Zasada jest prosta. Owe 144 tysiące będą najbardziej świętymi osobami. Bogobojnymi, dobrymi od zawsze ludźmi. Albo więc trzymanie się ścieżki interpretacji autorytetów od interpretacji Biblii albo moja, nasza pycha pozwalała wierzyć nam że wejdzie w skład 144 tysięcy the best of the best (najlepsi z najlepszych) .
Tak patrząc dyskwalifikuje to zdecydowaną większość z nas. Pytanie w którym życiu? wszak nowonarodzeni mają dwa: stare i nowe. Zakładając, że chodzi tu o nowe życie, spora część z nas ma taką możliwość.

Kwestia nie splamienia z kobietami jest do dziś przedmiotem dyskusji Chrześcijan. Jedni uważają, że kobieta to kościół a więc nie splamili się z żadnym kościołem. Inni zaś traktują "kobietę" literalnie.
Jeśli założymy, że to opcja druga, to pozostaje nam jedynie zinterpretować definicje splamienia i dziewictwa.
Wg mojej oceny splamić się z kobietami można na dwa sposoby:

1. Cudzołożąc w małżeństwie.
2. Będąc kawalerem można płacić za zbliżenie do kobiety.

I tutaj mamy problem. Splamić się z kobietami mogą jedynie mężczyźni. Kobieta z kobietą nie może z założenia biblijnego. Być może autor zakładał brak takich zachowań w czasie swej wizji.

Przyjmując kryterium symboliczne splamienia się tylko ateiści byliby czyści, ponieważ któż z nas wierzy w Boga a nie był członkiem żadnego kościoła?

Nienaganni to cecha świętych 144 tysięcy.


Porwanie.


 Bardzo możliwe, że porwani będą całkowicie odrębną grupą niż te 144 tysiące.
Kiedy będzie porwanie? nie jestem w tej kwestii dogmatykiem. Od około dwóch miesięcy wyklarował mi się nieco inny pogląd na porwanie. Przy obecnym stanie wiedzy uważam, iż większość z nas będzie musiała przejść przez Wielki Ucisk i będzie to raczej blisko 3,5 roku. Wielki Ucisk ma trwać 7 lat.
Wynika to z kilku moich przemyśleń, o których napiszę może innym razem, gdyż tekst ten i tak miał dotyczyć tego jak w temacie...Mogę tylko napomknąć o ostatnio zadawanym sobie przeze mnie pytaniu? po co nam ta wiedza? dlaczego znamy prawdę? dlaczego Bóg nam otworzył oczy? przecież to boli, wiedzieć o swej niemocy na tym świecie, o coraz gorszej perspektywie. Więc dlaczego? Wydaję mi się, że zostaliśmy przygotowani do Wielkiego Ucisku by ewangelizować innych. Oczywiście będą jeszcze dwaj świadkowie.
Ciężko jest mi sobie wyobrazić także fakt naszego grzeszenia przez większość życia a tuż przed Wielkim Uciskiem Bóg nas porywa. Oczywiście Bóg jest miłosierny i  jest to jak najbardziej możliwe.
Rozmawiam z kilkoma osobami na ten temat i żadna z nich nie czuje się godna porwania. Niektóre nawet o tym nie myślą. Być może Bóg będzie chciał nas przetestować naszą wiarę właśnie w WU, tak jak zrobił to z Abrahamem.
Być może to jest tylko mój pesymizm. Jestem otwarty do dysksuji...Jestem tylko mało znanym badaczem i mogę się mylić.


Nie przeciągając przedstawiam niezbyt miłego newsa:


"2. Unia Europejska. Tekst oryginalny jest w języku Włoskim (oryginał pod artykułem). CorrierediRoma.it w grudniu opublikowała wiadomość że wszystkie dzieci od maja 2014 roku urodzone w Europie będą obowiązkowo otrzymywać chip wszczepiony pod skórę. Będzie to układ scalony – zabezpieczony i zastosowany w tkance podskórnej. Mikroczipy będą wielkości o ziarenka ryżu oraz będą oparte na technologii pasywnej NWO. Według władz Unii Europejskiej mikrochipy będą szczególnie przydatne w przypadku, porwania (tu oczywiście mydlą nam oczy bezpieczeństwem, gdyż porwań jest 1 na milion). Czpiy będą wszczepiane w zestawie z baterią, mikroprocesorem oraz GPS podczas pierwszego szczepienia nowonarodzonego dziecka. Od maja 2014 r. w całej Europie będzie powszechny obowiązek „przedkładania” (bo dla UE dziecko jest przedmiotem, więc trzeba je PRZEDKŁADAĆ jak każdy inny przedmiot) niemowląt w celu zainstalowania mikrochip pod skórą. „Usługę” wszczepiania mikroczipów będzie można wykonać w każdym publicznym szpitalu. Podczas „wykonywania usługi” będzie również zakładana kartoteka informacyjna, zawierająca dane osoby (nazwa, grupa krwi, data urodzenia, itp.). Bateria w takim mikrochipie będzie trzeba wymieniać co 2 lata w szpitalach państwowych, ma to związek z silnym sygnałem GPS, który zużywa stosunkowo dużo mocy. Zastosowany czip GPS jest nowej generacji, a więc pozwala na margines błędu wykrycia równej lub mniejszej niż 5 metrów. Będzie on podłączony bezpośrednio do satelity, który będzie zarządzać połączeniami. Każdy, kto będzie chciał na własną rękę wyposażyć swe ciało w ten wypasiony cud techniki będzie mógł mieć go wszczepionego za darmo wypełniając formularz wniosku o członkostwo w ASL. CCCP (Komitet Doradczy ds. Kontroli mieszkańców). Co zaś z tymi urodzonymi przed 2014 roku i równocześnie nie chcącymi skorzystać z promocji „darmowego wszczepienia”? Dla nich również jest nadzieja. Otóż obowiązkową instalację do obywateli należy dokonać do końca 2017. Instalacja będzie całkowicie bezbolesne dzięki temu, że układ zostanie wszczepiony pod skórę na lewym łokciu, wolnych zakończeń nerwowych. Wreszcie dobre wieści ze świata technologii. Z tego układu, w końcu, pozwoli uniknąć wszystkich przypadków zaginięć i porwań, które trapiły świat przez te wszystkie lata. Będzie również możliwe, dzięki tej techniki w przyszłości łatwe śledzenie wszystkich przestępców na wolności."

więcej tutaj: http://parezja.pl/polacy-powiesza-tuska-sprawdz-dlaczego/

6 komentarzy:

 1. A moim zdaniem 144.000 to zupełnie inna grupa od tych przeznaczonych do porwania. 144.000 to opieczętowani:
  (4) I usłyszałem liczbę tych, których opatrzono pieczęcią: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich plemion izraelskich. Obj. 7
  którzy:
  (1) I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli wypisane jego imię na czole i imię jego Ojca.
  Druga grupa to:
  (9) Potem widziałem, a oto tłum wielki, którego nikt nie mógł zliczyć, z każdego narodu i ze wszystkich plemion, i ludów, i języków, którzy stali przed tronem i przed Barankiem, odzianych w szaty białe, z palmami w swych rękach. (...) (14) I rzekłem mu: Panie mój, ty wiesz. A on rzekł do mnie: To są ci, którzy przychodzą z wielkiego ucisku i wyprali szaty swoje, i wybielili je we krwi Baranka. Objawienia 7.
  (7) Wtedy Jezus znowu powiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, Ja jestem drzwiami dla owiec. (9) Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie. (11) Ja jestem dobry pasterz. Dobry pasterz życie swoje kładzie za owce. (16) Mam i inne owce, które nie są z tej owczarni; również i te muszę przyprowadzić, i głosu mojego słuchać będą, i będzie jedna owczarnia i jeden pasterz. Ew. Jana 10
  (31) A gdy przyjdzie Syn Człowieczy w chwale swojej i wszyscy aniołowie z nim, wtedy zasiądzie na tronie swej chwały.
  (32) I będą zgromadzone przed nim wszystkie narody, i odłączy jedne od drugich, jak pasterz odłącza owce od kozłów.
  (33) I ustawi owce po swojej prawicy, a kozły po lewicy. Ew. Mat. 25
  Wszystko jednak zrozumiemy w swoim czasie ;).
  Pozdrawiam Estera M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uważam natomiast, że w biblii możemy być opisani jako

  (17) I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa.

  ci co mają świadectwo Jezusa

  (10) I upadłem przed jego stopami, by pokłon mu oddać. I mówi: Bacz, abyś tego nie czynił, bo jestem twoim współsługą i braci twoich, co mają świadectwo Jezusa: Bogu samemu złóż pokłon! Świadectwem bowiem Jezusa jest duch proroctwa.

  Podczas WU możliwe, że otrzymamy dar proroctwa i faktycznie będziemy ewangelizować za co wielu z nas poniesie śmierć a wielu pójdzie w niewole i będzie zmuszanych do przyjęcia znamienia

  ostatnio też trafiłem na ten cytat
  Sługa, który zna wolę swego pana, a nic nie przygotował i nie uczynił zgodnie z jego wolą, otrzyma wielką chłostę.
  48) Ten zaś, który nie zna jego woli i uczynił coś godnego kary, otrzyma małą chłostę. Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą.

  Jak wiele dostaliśmy, więc Bóg na pewno coś dla nas przygotował

  Obyśmy mieli ową wytrwałość, najważniejsze to zaufać Jezusowi skoro nas wybrał to doskonale wie co zrobimy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie ma w necie zbyt wiele na ten temat... to może być takie "testujące opinię kłamstewko"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no podobno jest we włoskim jak napisałem ale ja nie znam włoskiego. W tekście źródłowym sa linki

   Usuń
  2. To nieprawda, że od maja tego roku dzieci w Europie mają zostać zachipowane. Jak powiedział cytowany przez serwis "The Epoch Times" David Emery, który zajmuje się ujawnianiem podobnych przekłamań, w żadnym z europejskich krajów nie sformułowano jeszcze prawa, które nakazywałoby trwałe chipowanie ludzi.
   Słowo "jeszcze" wydaje się w tym wszystkim kluczowe. Zachwianie informacją o rzekomym obowiązku chipowania ludzi nie wszystkich bowiem uspokoiło. Wiele osób sądzi, że w ten sposób, rozpuszczając plotkę, przedstawiciele władz, politycy sondują, jakie są nastroje społeczne i na jak wiele mogą sobie pozwolić. Podkreśla się, że nawet jeśli jeszcze nie teraz, to pewnego dnia nowe prawo, nakazujące chipowanie nie tylko małych dzieci, ale wszystkich obywateli, stanie się faktem."
   https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/posts/759914937369270

   Usuń
 4. Chip to nic takiego, można go mieć i żyć. Problem będzie wtedy gdy w przyszłości będzie się dokonywać zmian nad identyfikacją wrogów systemu. Już tłumaczę, biblia opisuje by oddzielić się, wyjść z niego, nie miejcie nic wspólnego z bezowocnymi uczynkami ciemności ale je raczej karćcie i cała reszta która może być wykorzystana do określenia jako ekstremistycznej, nieekumenicznej, podziały tworzącej i wrogo nastawionej religii. Dostanie przydomek zakazanej i wtedy chipy się wykażą swoimi umiejętnościami. Albo kupisz, albo nie. Albo będziesz po ich stronie i żył jak się należy albo pozostaniesz naśladowcem Chrystusa z problemami przetrwania jak cię nie zlinczują. Oto wizja wielkiego ucisku.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.