środa, 8 stycznia 2014

Przypominam satanizm w Americas got talents. 6 latka emanuje siłami ciemnościPisałem o tym tutaj: http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/07/brak-mi-sow-czyli-americas-got-talents.html6 latka wciągnięta w satanizm. Umieszczam ten filmik ponieważ ludzie myślą, że satanizm to jest tylko czarna msza i darcie Biblii. Nie, to także swojego rodzaju energia, "kultura".

Zwróćcie uwagę na aplauz publiczności,  szaleją z radości, są zachwyceni.. Daj Panie Boże, aby to dziecko ponownie się narodziło....


Zerknijcie także co robi zafascynowany tym upodleniem dziecka członek jury. Wydaję mi się że jest to Alice Cooper.

5 komentarzy:

 1. Może ona ma skażone geny i ratunku już nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 2. "6 latka wciągnięta w satanizm" rozumiem że szatan działa w muzyce posługując się iluminatami itd juror może być w to zamieszany jednak nie sądzę żeby dziewczynka miała z nimi jakiś związek. Takiego śpiewania można się nauczyć i po kilku miesiącach ćwiczeń gardła i przepony a czasami nawet po kilku tygodniach. Nie wykluczam że szatan może mieć na nią wpływ, ale nie dajmy się zwariować, nie każdy kto wzbudza entuzjazm w publice jest od razu powiązany z szatanem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może a jest tylko sterowana, ale są przypadki znane w biblii, gdzie nawet dzieci były opętane. Nie zapominajmy, ze ostatnio pewne granice zacierają się i coraz bardziej świat oswaja nas wszelkimi formami satanizmu.

   Usuń
 3. to jest Howard Stern... btw. Alice Cooper przeżył głębokie nawrócenie, warto poszukać jego świadectwa na YT

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nieźle:

   "Howard Stern – amerykański satyryk, dziennikarz radiowy i telewizyjny. Urodził się w rodzinie żydowskiego pochodzenia. Ojciec Ben Stern oraz matka Ray wraz z synem zamieszkiwali miasto Roosevelt na wyspie Long Island w stanie Nowy Jork" Wikipedia

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.