poniedziałek, 27 stycznia 2014

Korwin Mikke chciałby wprowadzić prawo Kainowe

"
"Katolik występujący przeciwko karze śmierci jest jawnym heretykiem. Pan Bóg mówi bowiem (Ex. 21, 14 - tuż po wręczeniu Mojżeszowi Dekalogu, Ex. 20): »A gdyby ktoś bliźniego swego umyślnie zasadziwszy się podstępem zabił – i od ołtarza Mego weźmiesz go i zabijesz!«" - napisał na swoim profilu na Facebooku Janusz Korwin-Mikke.


Widocznie ów polityk na przedsionku nadejścia antychrysta chce zalegalizować i umoralnić zabijanie.
Znając brak świadomości katolików pomija tak ważne "Przykazanie miłości bliźniego", "modlenia się za swych nieprzyjaciół" czy tez "nadstawianie drugiego policzka".
Tak jak Kain wymierzył sprawiedliwość Ablowi, tak Korwin chce wymierzyć ją bandytą. 
Ciekawe co by powiedział na przemianę tego pana:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/06/piotr-stepniak-swiadectwo-nawrocenia.html

Myślę, że Korwin będzie silnym filarem antychrysta o ile inni członkowie partii się u nie sprzeciwią.

4 komentarze:

 1. Akurat nie zgadzam się z tym iż nadstawiania drugiego policzka jest nakazem aby się nie bronić,biorąc pod uwagę następne wersety po tym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panu Korwinowi się chyba przemierza pomyliły.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://proteologia.wordpress.com/2009/03/27/sprawiedliwosc-i-kara-smierci/

  OdpowiedzUsuń
 4. (wg Biblii Gdańskiej) (14) Ale jeźliby kto umyślnie przeciw bliźniemu swemu zasadziwszy się zdradą zabił go, i od ołtarza mego weźmiesz go, aby umarł. (15) Kto by uderzył ojca swego, albo matkę swoję, śmiercią umrze. (16) Kto by ukradł człowieka a sprzedałby go, a znaleziony by był w ręku jego, śmiercią umrze. (14 pisze "aby umarł" nie by go zabić) Można czytać biblię i dojść do wniosku a zwłaszcza nowy testament że umrzeć to stracić życie wieczne w Chrystusie. Dlatego można zauważyć przykłady per "martwi" do jeszcze żyjących, że ci ludzie żyją bez Chrystusa, bez Boga aczkolwiek są żywi postrzegani są przez Boga jako umarli. (dlatego ostrzeżenie co sprowadzi na ciebie śmierć) Na przykład można dziś powiedzieć że członkowie grupy Bilderberg są umarli, my ich widzimy żywych ale dla Boga oni tacy już nie są. Skrzywdziłeś, zabiłeś więc umrzesz chyba że zrozumiesz i nawrócisz się to postrzegany jesteś jako żywy nawet po śmierci. Ponieważ dostąpisz zbawienia i zmartwychwstaniesz do życia wiecznego.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.