czwartek, 16 stycznia 2014

Antychryst jest przygotowany. Książę Wiliam. Uaktualnienie 16.01. Ważne

Wg poniższego filmiku jest wielce prawdopodobne, iż Antychrystem będzie Książę Wiliam

Streszczenie Maryda:

"Film mówi o tym, że znaleziono zamek króla Dawida, o jego powiązaniach rzekomych z księciem Williamem i że światu ma być ogłoszone to 17.01.2014 (tj ten piątek :) ). Jeżeli to się potwierdzi to możemy niedługo spodziewać się "cudów" z rąk Williama, ponieważ według autorów to on będzie antychrystem. Mowa jest także o loży masońskiej z Jeruzalem. "Papież Franek Bergoglio ma w maju odwiedzić Izrael, to co ważne, to że chce w grobowcu Króla Dawida
odprawić msze. W miejscu gdzie fizyczne cialo Jezusa bylo ukrzyzowane i pochowane.
Co wskazuje jeszcze na Wiliama. Muzułmanie  wskazują że ich mesjaszem będzie człowiek z blizną na twarzy. Taką ma William. 

Jak wszyscy wiemy, Wiliam ma obecnie 32 lata. Po następnych urodzinach będzie już 33 co się stanie w 2015 roku.
Przypominam, że przełom 2014 i 2015 wielu Chrześcijan zajmujących się wyszukiwaniem znaków czasów końca  typuje jako początek Wielkiego Ucisku.Watykan chce ogłosić ze mają boskie dna z całunu i całun przedstawia Williama wiec musi być bogiem -
DNA Williama bedzie identyczne

Proszę także przeczytać niesamowicie dobry choć długi tekst o syjonistycznej  błękitnej lini krwi:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/syjonistyczna-linia-bekitnej-krwi.htmlWielu trutherów typuje Wiliama na Antychrysta. Zastanawiam się jak jednak pogodzi on Islam z Katolikami?


Jest jeszcze jedna zasadnicza kwestia czasów końca:

"
W islamskiej eschatologii zasadniczą rolę odgrywają trzy postacie:


- Mahdi, który jest oczekiwanym islamskim mesjaszem;
- Jezus, o którym jest powiedziane, że powróci jako prawdziwy muzułmanin; oraz
- Dadżdżal, który jest uważany za wielkiego kłamcę, antychrysta."Tak więc Książę William może być owym Dadżalem, kłamcą. Po nim może się pojawić islamski Jezus.

Co z tego wynika? ano to, że sataniści mogą nam podstawić dwóch antychrystów. Jeden fałszywy - dadżal i drugi prawdziwy jako Jezus Chrystus. To chyba dlatego Jezus nas ostrzegał:


Mt24
"Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam!; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 28 Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą"

W maju, czerwcu może także dojść do fałszywej ohydy spustoszenia.

Musimy czuwać i badać.

ap3
"(3) Pamiętaj więc, jak wziąłeś i usłyszałeś, strzeż tego i nawróć się! Jeśli więc czuwać nie będziesz, przyjdę jak złodziej, i nie poznasz, o której godzinie przyjdę do ciebie. 


Szanowni Czytelnicy

Najbliższe miesiące, góra lata są ostatnią szansą na nawrócenie i podążanie ścieżką Jezusa. Jest to nie tylko ścieżka miłości bliźniego, ale przede wszystkim PRAWDY. Tylko prawda Was wyzwoli. Jeśli na co dzień kłamiesz lub obracasz się w kręgu kłamców przytakując, to nie jest to ścieżka Jezusa.\
 Pomyśl:
Jeśli porwanie będzie lada dzień miesiąc to lepiej klęknij przeproś Boga za wszystkie swoje grzechy i natychmiast przestań grzeszyć!!

1 komentarz:

  1. A mi się wydaje że masoni i illuminaci też surfują po necie i czytają nawet nasze chrześcijańskie strony. Jak historia dobrze pokazuje to zawsze plotka się najszybciej roznosi. O tej wersji słyszałem już dawno i teraz uważam ją za kłamliwą. Ponieważ i teraz uważnie czytajcie, nadejście antychrysta ma być z pompą! ma być jak z biblii, w blasku i dźwięku trąb, to ma być podróbka prawdziwego przyjścia ponieważ takiemu Williamowi uwierzyła by grupka nazwana dalej sektą a to ma być zwiedzenie na giga skalę. Użycie blue beam, Haarp, tajemniczych dźwięków już nam znanych itp. William o jego udziale jako antychrysta na pewno wie i dobrze się bawi że odwraca nas od przygotowań. Wiele plotek jakkolwiek zaskakujących pochodzi od nich. Nam zostaje tylko biblia i baczna obserwacja bez pochopnych wniosków. Nasze doczesne życie jest sprawdzianem czy zasługujemy na życie wieczne więc nie zmarnujmy tego.

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.