poniedziałek, 20 stycznia 2014

Od RIO Illuminati zaczynają propagandę z przybyciem ich mesjasza? Piorun nad statuą Jezusa


Zjawisko miało miejsce 16 stycznia 2014 w Rio. Nad statuą Jezusa pojawiła się masa błyskawic.

Kolejna zapowiedź ich spektaklu?
Sytuacja podobna do tej z przed roku kiedy w Watykan dotknął piorun:


Stara sztuczka z HAARP z wywołaniem błyskawicy.
Wtedy ów piorun był zapowiedzią nadejścia na tron nierządnicy Jezuity Bergoglio.
Tym razem podejrzewam jest to zapowiedź nadejścia ICH mesjasza.

Jak to mówił Hans Kloss: nie z nami te numery Bruner.

Jezus Chrystus nigdy się nie modlił do żadnej z figur ani nie dał wskazówek co do ich produkowania, bądź co gorsze modlenia do posągów.

12 komentarzy:

 1. no i jeszcze mistrzostwa świata w Brayzlii w 2014,przypadek?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezus się nie modlił pod figurami, bo prawo żydowskie zabraniało ukazywania Boga pod jakąkolwiek postacią. Zakaz pochodził stąd, że nikt Boga nie oglądał , więc żaden cielec", nie jest w stanie ukazać jego mocy i chwały.
  chrześcijański kult wizerunków Jezusa jest czymś innym , niż bałwochwalczy cielec, Jezus chodził po ziemi ,żył wśród ludzi , więc co złego jest w tym,że ludzie chcą mieć jego wizerunek? Wszak nawet modląc się do Jezusa , w sercu, w wyobraźni , tworzy się nam jakiś obraz, obraz postaci Jezusa, dzięki któremu serce mocniej otwiera się na jego istnienie w nas...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. krótko pisząc: to jest bałwochwalstwo

   Usuń
  2. ksiega powtórzonego prawa, 4,15-18
   wyraźnie jest mowa o tym,że ponieważ Izraelici nie widzieli Boga a jedynie zjawisko , w którym się ukrył, nie wolno im przedstawiać Pana, ani jako RZEŹBY postaci mężczyzny, czy kobiety , czy ryby , czy ptaka, czy słonca, czy ksiezyca...
   bałwochwalstwo to próba przedstawiania Boga pod widzialną postacią.
   Naszemu Bogu chodziło o to, by Izraelici nie dali się uwieść innym politestycznym bóstwom i bożkom. W odróżnieniu od bożków, on jest BOgiem prawdziwym i jedynym,znakiem tego brak wizerunku.

   mam takie pytanie Pawle, czy Trójcę świętą też w swoich poszukiwaniach odrzuciłeś?

   Usuń
 3. My musimy sie modlic w duchu i prawdzie a nie do obrazow czy figurek i wcale nie trzeba sobie cos wyobrazac zeby Bog nas uslyszal.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kazda modlitwa jest mila Bogu jesli jest zarliwa i plynie z serca. Obraz Jezusa niektorym to ulatwia ...poza tym blogoslawieni ubodzy duchem,cisi i pokorni, u was za duzo jest krytyki kosciola,nie sadzcie,abyscie nie byli sadzeni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "u was za duzo jest krytyki kosciola,nie sadzcie,abyscie nie byli sadzeni"

   Odpowiem cytatem:


   "Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, (5) gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości. (6) Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę. (7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam."

   Usuń
  2. wygląda na to, że objawienie jakim jest apokalipsa, jest tylko dla wybranych, dla tych co zebrali wszystką wiedzę ze świata i uważają, że posiadają wielką mądrość.
   przydałoby się więcej pokory.
   A co będzie , jak się okaże, ze błędnie zrozumieliście symbol nierządnicy?
   co będzie jeśli po smierci pokaża Wam jak wielką przykrość sprawiliście Panu Jezusowi odrzucając jego matkę ?
   w objawienia maryjne nikt nie musi wierzyć, grzechem to nie jest, ale sam Pan Jezus umierając na krzyżu, powierzył swojej matce ludzkość.
   Wyrzucacie różaniec... a czym jest różaniec, jak nie modlitwą jakiej nauczył nas Jezus..Ojcze Nasz....
   pozdrowienie anielskie- pozdrowienie Maryi , to też słowa zaczerpnięte z Biblii. Przecież różaniec to rozmyslanie o zyciu i mece Pana Jezusa , to nie zwykłe klepanie paciorków.

   powiem szczerze, po 17 latach odstępstwa , wróciłam do kościoła, po objawieniu jakiego udzielił mi Pan i z obawą patrzę , na rózne blogi, które wysiewają się jak grzyby po deszczu, które zachęcaja do wiary w Jezusa, ale tez do wyjścia z jego wspolnoty.
   Nikt inny , ale własnie Jezus pozostawił Piotrowi swoją wolę , " co zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie"
   szatan będzie walczył z kosciołem, ale bramy piekielne go nie przemogą...
   kto wytrwa do konca , zbawiony będzie.
   naszą rolą jest budować jednosc, a ze względu na osobistą interpretacje Pisma tworzą się schizmy i odstępstwa, herezje...

   Usuń
  3. "wygląda na to, że objawienie jakim jest apokalipsa, jest tylko dla wybranych, dla tych co zebrali wszystką wiedzę ze świata i uważają, że posiadają wielką mądrość. "

   co mam zrobić żeby mieć więcej pokory? zamknąć blog czy klęknąć przed obrazem bogini Istar(Maria)? Mam wstąpić ponownie do jedynie słusznego kościoła czyniącego tyle dobra na świecie że wszędzie gdzie on jest mamy raj na ziemi, to będę miał więcej pokory?

   Usuń
  4. "co mam zrobić żeby mieć więcej pokory? zamknąć blog czy klęknąć przed obrazem bogini Istar(Maria)? Mam wstąpić ponownie do jedynie słusznego kościoła czyniącego tyle dobra na świecie że wszędzie gdzie on jest mamy raj na ziemi, to będę miał więcej pokory?" xD

   Pawle to zapewne kolejny katolicki prowokator.Pewne aby być pokornym musiałbyś jeszcze dorzucić Wojtyłę.

   Usuń
  5. Co modlitw do Maryji:
   Izajasza 48:11 Przez wzgląd na Mnie, na Mnie samego, tak postępuję, bo czyż mogę być znieważony? Chwały mojej nie oddam innemu.

   1 Tymoteusza 2:5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus
   (MAryja nie jest pośrednikiem!!!)

   Co do różańca, przecież nie mamy być wielomówni jak poganie i klepanie zdrowasiek na pewno jest takim czymś.

   Łuk. 11:27-28
   27. A gdy On to mówił, pewna niewiasta z tłumu, podniósłszy swój głos, rzekła do niego: Błogosławione łono, które cię nosiło, i piersi, które ssałeś. 28. On zaś rzekł: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają Słowa Bożego i strzegą go.


   "I przyszła do niego [Jezusa] matka z braćmi jego, ale nie mogli dotrzeć do niego z powodu tłumu. I doniesiono mu: matka twoja i bracia twoi stoją na dworze i chcą widzieć się z tobą. On zaś odpowiedział im: Matką moją i braćmi moimi są ci, którzy słuchają Słowa Bożego i wypełniają je" Ewangelia Łukasza 8.19-21


   Rzym. 1:21-2
   Dlatego że poznawszy Boga, nie uwielbili go jako Boga i nie złożyli mu dziękczynienia, lecz znikczemnieli w myślach swoich, a ich nierozumne serce pogrążyło się w ciemności. Mienili się mądrymi, a stali się głupi. I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy; Dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą, Ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.


   5 Moj. 4:16
   16. Abyście nie popełnili grzechu i nie sporządzili sobie podobizny rzeźbionej, czy to w kształcie mężczyzny, czy kobiety

   Ja mam ogromny szacunek do Maryji, w końcu Bóg ją wybrał na matkę ziemską Jezusa, ale nie modlę się do niej a tym bardziej na różańcu. Tak naprwadę jest jedna modlitwa, którą każdy z nas powinien używać każdego dnia i nazywa się "Ojcze Nasz"

   Kościół Katolicki dopuścił się jeszcze jednej manipulacji. W Ewangelii Łukasza jest werset "błogosławić mnie będą" w kontekście Maryji a tj z Biblii 1000lecia, która jest katolicką, ciekawe natomiast jest to, że wszystkie inne, zarówno King James Bible i wszystkie inne nawet polskie (Warszawska,poznańska, gdańska) mówią "błogosławioną zwać mnie będą" a to jest ogromna różnica.

   Co do Piotra to nigdy on w Rzymie nawet nie był.Miał żonę i córkę, która z tego co wiem była bardzo dobrze wykształcona. KRK założył cesarz rzymu ówczesny a werset o skale proponuję przeczytać w grece. PETROS = Piotr, PETRA skała na której zbuduje kościół. To nie jest to samo!!!

   Ja nie oceniam katolików, moja cała rodzina jest katolicka, kocham ich tak samo jak i znajomych protestantów. Po prostu moim obowiązkiem jest informowanie o odstępstwach a co kto z tym zrobi to już jego sprawa. Pozdrawiam

   Usuń
 5. Proszac o wiecej pokory,mam na mysli,by nie krytykowac kosciola ,a zemste o nierzad religijny pozostawic Panu. Nawet plemie kainowe ma prawo osadzac tylko Pan,nie my ludzie. Doceniam blog i prace jaka wkladasz,ale czasem niektore tematy sieja duzy chaos. Ja nie oceniam i nie odrzucam zadnej wspolnoty, Pan Jezus zna swoje owce a one znaja jego i z kazdego kosciola wybierze tych ,ktorzy wiare w jego slowo lacza z nasladowaniem jego drogi do Boga.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.