sobota, 25 stycznia 2014

10 powodów dla których Obama nie jest antychrystem

Film przetłumaczył Maryd. Opowiada on nie tylko tym dlaczego Obama nie będzie antychrystem ale uzmysławia kto nim będzie i kiedy.
4 komentarze:

 1. W końcu jakiś gośściu to powiedział nie ważne kim jest osoba hydraulikiem, lekarzem, adwokatem czy prezydentem każdy póki żyje ma szanse na życie wieczne i przyjęcie Jezusa, wiadomo, że takim ludziom będzie ciężej gdy szatan dosłownie patrzy im na ręce, bo przy kamerach na oczach milionów dokonać takiego wyznania (chodzi mi o polityków) ale mogą się odwrócić od swej ścieżki, pomyślcie jakie by to było wydarzenie gdyby nagle Tusk na oczach kamer zrezygnował z bycia premierem i powiedział, że Jezus zmienił jego życie (a było by widać przez wcześniejsze tygodnie, że coś jest z nim nie tak) Jak myślicie ilu by pomyślało, że to jakieś gierki, tacy ludzie się nie zmieniają itd ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to jest chyba najbardziej radykalny i skrajny nakaz chrześcijański: modlić się za swoich wrogów.
   Fakt, powinniśmy się modlić za Tuska. Co mamy do stracenia...

   Usuń
  2. wydaje mi się, że popadliśmy w swoistą nienawiść i skrajność przez to, że oceniamy że ten jest z plemienia żmijowego ten jest upadłym aniołem i nie ma szans na zbawienie,a to przecież nie od nas zależy i nie robimy nic w tym kierunku tj wlasnie owa modlitwa (mowie my co nie znaczy wszyscy i wszystkich, sam nawet sie nie zastanawialem kto moze byc z owego plemienia bo dla mnie nie jest to niepojete i latwo wydac zly osad )

   Usuń
  3. Tak trzymać,modlić się w każdej chwili,za każdego kogo sobie przypomnimy,z kim mamy kontakt choćby przypadkiem na ulicy spotkanego.Napełniajmy "czaszę pełną wonności" (Ap.Jana 5,8)

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.