piątek, 10 stycznia 2014

Jak to się robi w Norwegii a jak w Polsce?


Serwis niewygodne.info.pl dobitnie przedstawia faktami złą wolę "polskich" polityków porównując do działań Norwegii:


Powyższy schemat pokazuje na jak wielką szkodę działa ten anty Polski sejm.Na koncie Norweskiego Państwowego Funduszu Emerytalnego znajduje się obecnie około 830 mld USD, co oznacza równowartość 2 bilionów 490 miliardów złotych. Czy Polska może liczyć na założenie podobnego funduszu? Tak, pod warunkiem, że rząd Tuska wyjdzie z łupkowego paraliżu, w którym znajduje się od co najmniej 3 lat.

Czytaj więcej o łupkowym paraliżu rządu Donalda Tuska:
- Rząd Tuska nadal bezradny w sprawie przyjęcia ustaw łupkowych. Czyżby działał na korzyść Gazpromu? (http://niewygodne.info.pl/artykul/00512.htm)
- To rząd jest winny wolnemu poszukiwaniu gazu łupkowego w Polsce - tak twierdzą koncerny gazowe (http://niewygodne.info.pl/artykul/00598-paraliz-lupkowy-rzadu-tuska.htm)
- Tusk z Pawlakiem zrobili bardzo wiele dla dobra rosyjskiego przemysłu gazowego (http://niewygodne.info.pl/artykul2/00821-tusk-i-pawlak-zrobili-wiele-dla-dobra-gazpromu.htm)
- Rząd Tuska pomaga przeciwnikom gazu łupkowego? (http://niewygodne.info.pl/artykul/00529.htm)


---------------------------------------------------


Brawo dla strony niewygodne.info.pl

2 komentarze:

 1. nawet na węgrzech Orban nałożył specjalne podatki na firmy energetyczne, zagraniczne banki, zagraniczne markety aby poprawić sytuację kraju zniszczonego przez MFW. I tam wyzywaja go od dyktatorów itp. A on poprostu dba o swoje społeczeństwo i państwo a u nas nasz rząd pozwala łupić nas przez zagranicznych kapitalistów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "nasz rząd pozwala łupić nas przez zagranicznych kapitalistów":

   nie tak do końca. Po pierwsze to nie nasz rząd, a więc nierząd, po drugie nie to że pozwalają, tylko nas sprzedają..
   To jakie w Polsce jest przyzwolenie społeczne wobec tych wszystkich elementów zniewolenia przerasta mają percepcję. Jak to mówił Poldek w "Podróż za jeden uśmiech": nie mam pojęcia o wyobrażeniu.

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.