niedziela, 12 stycznia 2014

Po Pozostawieniu

Wiem, że wielu z Was oczekuje wydarzeń finalnych apokalipsy oraz przyjścia Jezusa już teraz. Ja również. Zobaczymy, jak może wyglądać scenariusz po pochwyceniu kościoła - ludu Bożego. Świat pozostawionych, kompilacja filmów:
Napisy i tłumaczenie Mateusz (Maryd)

6 komentarzy:

 1. Biblia ostrzega nas przed wieloma rzeczami czy też czynami które w dalszej perspektywie nam szkodzą, przestrzega nas miedzy innymi abyśmy nie jedli mięsa ze zwierząt nieczystych, nie udało mnie się dojść dlaczego, czy ma to zwiazek z duchowymi nieporządanymi skutkami, czy też czysto natury fizycznej, jednak w tym przypadku napewno jedzenie wieprzowiny ma konsekwncję powstawania szkodliwych bakterii którymi możemy się zatruwać my osobiście jak i (aczkolwiek niekoniecznie) najbliższych co jeszcze więcej prócz ciężkiego samopoczucia i szkodliwej histaminy? tego nie wiem.
  Pisałem powyższą mysl ponieważ zastanawia mnie fakt dlaczego Pismo nie ostrzega nas przed jedzeniem zboża a zwłaszcza pszenicy. Ziarno przenicy zawiera najwięcej glutenu, to gluten sprawia że ciasto bardzo latwo się formuje, nadaje pieczywu ospowiednią konsystencję spręzystość, zapach i smak. Lecz niestety te drożdzowki jak i inne wyroby z mąki zwłaszcza przenicznej tak naprawdę są gównami. I absolutnie nieprzesadzam w tym stwierdzeniu, jest to gowno wyjatkowo zamulające nasze mózgi, a w przypadku duzego jego spożycia doslownie betonuje! mózg.
  Wiele się mówi o fluorze, aspartamie, rtęci i innych substancjach które wpływają destrukcyjnie na nasza mózgownicę, lecz absolutnie nic niewspomina się o glutenie, zwłaszcza tym przenicznym. Myslę że diabeł o tym wie, i chyba nie przez przypadek sprawił że dzisiejsza kasza uzyskiwana z przemiału przenicy nazywa się .... kasza manną. Pierwotnie manną nazywano pokarm który otrzymywali Izraelici podczas 40 letniej wedrówki, Bóg Stwórca z pewnością nie ofiarowałby pokarmu który bardzo negatywnie wplywa na pracę organizmu zwlaszcza mózgu, zatem jak domniemywam to miał byc pewnego rodzaju żart(egoistyczny) diabła że takowa nazwa funkcjonuje.
  W efekcie matki karmią swoje maluchy tym gównem i nawet sobie sprawy niezdają jaką poważną krzywdę- dużą krzywdę wyrządzają, dorosli żrą słodkie ciasta, drożdzówki i niekojarzą że pogorszenie pamięci, zdolności intelektualnych, obnizenie nastroju, i inne negatywne objawy są efektem żarcia tego gówna. Niestety, ssaki nietolerują glutenu, dlaczego Pismo niesotrzega nas przed nim? niewiem, może dlatego że te 2000 lat temu zboża posiadały o wiele niższą zawartość glutenu niż ma to obecnie teraz.
  Zatem, proszę ostrzegajcie o tym swoich najbliższych, dzieciom powiedcie aby z drozdzowek zrezygnowały na rzecz owoców czy czegoś innego, gwarantuję ze wyniki w nauce skoczą do góry, a sami po zaprzestaniu wper...nia tego gó..a zobaczyie polepszenie zdolności intelektualnych i ogólne rozjasnienie mysli - pozytywy te sa ąz wskazane przy studiowaniu Słowa w chyba juz na progu konca tego swiata.

  PS Uderzające jest jeszcze to że katolicy zanoszą chleb jako dar na ołtarz podczas sierpniowych mszy dziekjąc za niego, a w modlitwie Ojcze Nasz myslą że proszą o zwykły chleb a nie o ten duchowy dający nam poznanie i wiedzę...
  PS2 Po odstawieniu pieczywa należy pić niesłodzoną zieloną herbatę, pomaga to w przywróceniu własciwego poziomu elektrolitycznego organizmu.

  Pozdrawiam
  Jachol

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Biblia ostrzega nas przed wieloma rzeczami czy też czynami które w dalszej perspektywie nam szkodzą, przestrzega nas miedzy innymi abyśmy nie jedli mięsa ze zwierząt nieczystych, nie udało mnie się dojść dlaczego, czy ma to zwiazek z duchowymi nieporządanymi skutkami, czy też czysto natury fizycznej," dlatego:
   "(24) I rzekłem do was: Wy odziedziczycie ich ziemię, a Ja dam ją wam, abyście ją posiedli, ziemię opływającą w mleko i miód. Ja, Pan, jestem Bogiem waszym, który was oddzieliłem od ludów. (25) Będziecie więc rozróżniali między zwierzętami czystymi a nieczystymi i między ptactwem nieczystym a czystym. Nie kalajcie siebie samych przez zwierzęta i ptactwo i przez wszystko, co pełza po ziemi, a co oddzieliłem, aby było dla was nieczyste. (26) Będziecie mi więc świętymi, bo Ja jestem święty, Ja, Pan i oddzieliłem was od innych ludów, abyście byli moimi."(Kapłańska 20:24-26 BW),
   pozdrawiam.

   Usuń
 2. Być może aby zapobiec kanibalizmowi wybrańców wieprze są nieczyste bo genetycznie użyte w produkcji nowego człowieka.

  Poza sercem co jeszcze możemy sobie wszczepić od świniaka ?


  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę ze nikt nie skomentował mojego glownego wątku jakim byl gluten w zbozach.
  Wielu z was pewnie juz co nieco wertepowało po sieci, a jesli nie to polecam:

  http://www.tlustezycie.pl/2013/08/mozg-na-glutenie-czyli-czemu.html

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/10/11/gluten-ze-zboz-i-jego-szkodliwosc-moja-historia/

  http://www.ekogazeta.com.pl/ekozdrowie/item/520-zboze-niszczy-ludzki-mozg.html

  http://pracownia4.wordpress.com/2010/01/22/gluten-to-czego-nie-wiesz-moze-cie-zabic/
  I wiele innych stron.
  Z mojej strony jeszcze dodam że od zatrucia minąl tydzien i widzę że jeszcze nie wpełni funkcjonuje jak trzeba, aczkolwiek jest o wiele lepiej niz było to jeszcze z parę dni temu. I celowo uzyłem slowa zatruć, poniewaz tak własnie było, a zatrułem się ..... 0,7 kg kaszy manny/ej, czyli praktycznie prawie sam gluten. Umyslilem sobie że bedę sie odchudzal i nieco oczyszcze, ale dzieki temu poznalem to na sobie jak dosłownie, Dosłownie substancja ta BETONUJE mózg.
  Proszę Was o gorącą modlitwę do Najwyższego Pana Stwórcy by mnie calkowicie uleczył ze skutków jakich doznałem.
  Jachu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak sobie pomyslałem, że dobrze by było aby Piotr napisał o tym specjalny wpis z uwzglednieniem informacji zawartych w linkach które podrzuciłem
  Jachu

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.