środa, 29 stycznia 2014

Morgan Freeman: Bóg i diabeł są jednym. To nie to samo, ale są w tym samym ciele"

Nie wiem czy to przypadek czy nie po tym jak umieściłem przed chwilą cytat o Kainie. Wiem natomiast co chcą nam wmówić.

"Aktor Morgan Freeman powiedział, że grał Boga i teraz chce grać szatana na dużym ekranie. W niedawnym wywiadzie z thedailybeast.com Freeman ujawnił wierzył Bóg i Szatan są jednym i żyją w nas.
Freeman znany jest w Hollywood z obszernego katalogu filmów jak, Skazani na Shawshank, do Se7en, a także  gry w Boga w komedii Evan i Bruce Wszechmogący. "

"Freeman sugerował, że jego zdaniem wszyscy ludzie mają Boga i Szatana wewnątrz nich. Dodał, że jego wiara w Boga jest jego wiara w siebie. "Najwyższa władza jest ludzki umysł. To miejsce, gdzie Bóg pochodzi, a moja wiara w Boga jest moja wiara w siebie."

Wożąc panią Daisy aktor powiedział, że niektóre z jego największych koncernów na świecie są z przeludnieniem i jak ludzie obsługi rolnictwa, stwierdzając, że ludzie zwracają się "wszystko na świecie do jedzenia", więc ludność ucieka energii dla każdego.

"Czuję się staliśmy pasożytem na tej planecie. To tak, jakby powiedzieć, że nie wierzysz w Boga, ale tak, czy ta populacja rośnie, będziemy po prostu zachować pożera planetę, i nie sądzę, że będzie stać na to bardzo długo, "powiedział."

2 komentarze:

  1. Ciekawi mnie ten blog, ale tłumaczenie tego artykułu to jakaś żenada. Może zamiast wrzucać w tłumacza google albo jakieś inne, to poprosić kogoś, nawet czytelnika, o przetłumaczenie? Tak, żeby to się dało przeczytać...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. łatwo się mówi. Wejść ok 1500 dziennie, ale ani jedna osoba nie ejst chętna :-))))

      Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.