niedziela, 20 października 2013

Wielki ucisk może być juz na przełomie 2014/2015

Coraz więcej  materiałów mam nt wielkiego ucisku juz  na przełomie 2014/2015 roku. Przed tym czasem  jest możliwe ponowne przybycie Isusa Chrystusa celem porwania swego ludu, a więc lada moment
W przyszłym roku synagoga szatana chce odbudować świątynie na obecnym terenie Arabów

Akurat rozmawiałem z moim czytelnikiem na czacie o presji czasowej jaką odczuwam. Za chwilę znalazłem materiał filmowy z wykresami o takiej zapowiedzi:


"To są dni końca! Na szybko zbliża znaki na niebie coraz bliżej.Ekstaza prawdziwych chrześcijan jest bardzo blisko. Czy pomagasz obudzić swoich przyjaciół i rodzinę do góry?
* Proszę podzielić * Ta prezentacja ma być świadkami narzędziem być udostępniane i wyświetlane do swoich bliskich, którzy nie znają lub po prostu nie chcą zrozumieć proroctw biblijnych i znaki czasu.

Nasz Zbawiciel daje nam uciec od najbliższych 7 latach piekła na ziemi. W Ewangelii Łukasza 21:36 czytamy, że powiedział nam czuwać i modlić się, że możemy nie tylko to - ucieczkę. Ta ucieczka jest pochwycenie Kościoła przed jego ucisku! Halleluyah!"


Film w kolejce do tłumaczenia. Mamy juz kilka innych. Oni się przygotowywali od lat. Mają niemal wszytsko gotowe. 


Chip jest już stosowany w USA, Meksyku i Hiszpani w ekskluzywnych klubach.
W Chinach i Japonii dla noworodków i ich matek!!!
Judeo polski rząd planuje je prowadzić równiez dla matek z dziecmi w Polsce

Niestety to już pewne, będziemy prawdopodobnie świadkami apokalipsy. Pisze prawdopodobnie ze względu na niektórych porwanie.  

To nie są teorie spiskowe, to nie jest moja chęć zabłyśnięcia, to nie jest fantastyka. Takie są fakty.

Teraz tylko czekamy na dociśnięcie śruby i kryzys. Zapewne kilka akcji fałszywej flagi.
Niebawem umieszczę filmiki, które odnalazłem, ale które są na "taśmie produkcyjnej" - tłumaczone i wpisywane tłumaczenia.

Uważam, że jest czas aby iść na całość, informować znajomych, rodzinę. Łączyć wiadomości z księgi objawienia z rzeczywistość. Nie da się okłamać rzeczywistości.

2 komentarze:

  1. To stety/niestety wszystko prawda. Być może jeszcze dzisiaj skończę jeden film, który bardzo mocno łączy sprawę UFO z Watykanem, rzuca światło na objawienie rzekome w Fatimie itp., prawda wylewana jest obecnie strumieniami i nikt jej nie zatrzyma!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. http://www.youtube.com/watch?v=OqH5FNZOzk8

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.