piątek, 18 października 2013

Prawdziwe przyczyny zatonięcia Titanica

Te trzy osoby przeciwstawiły się prywatnemu bankowi Rezerw Federalnych w USA - FED. Wszystkie trzy były na pokładzie tonącego statku...
Byłoby miło gdyby ktoś to przetłumaczył. Jest mowa o wpływie Jezuitów na tę wielką tragedię:

..tych samych Jezuitów, którzy mordowali w Jugosławii ludzi a obecnie ich przedstawiciel jest papieżem.
"Morgan finansował budowę Titanica . JP Morgan miał zarezerwowany rejs , ale odwołał w ostatniej chwili . Przyjaciel JP Morgana, Milton Hersey , również odwołanł w ostatniej chwili, i przetrwał aż do zbudowania imperium żywnościowego Hersey . Nie było czerwone odblaski na pokładzie , aby sygnał do wszelkich łodzi na ratunek . Tylko białe odblaski , które sygnalizują przyjęcie i że wszystko jest w porządku . Był to pierwszy tego typu statków , z możliwością uszczelnienia pokładów elektromagnetycznie , które również mogą uszczelniania ludzi pod pokładem .Kapitan Edward Smith był jednym z najbardziej utytułowanych Captains swego czasu i był człowiekiem  z charakterem , ostrożny. Autor książki został otruty na śmierć kilka lat potym jak Titanic zatonął . Federal Reserve powstała w następnym roku .Rodzina Astor był jednym z najbogatszych rodzin na świecie i John Astor III przeciwstawił się  Rezerwie Federalnej właśnie.

2 komentarze:

 1. http://archive.org/details/religiouscontrov00brow - książka cytowana w pierwszym filmie. Cała w kilku formatach. Na pewno niezła kopalnia wiedzy.
  Ciekawe ilu zakonspirowanych jezuitów jest naokoło nas.
  W świetle wielu informacji, które mamy i wersetów z Apokalipsy NIE istnieje możliwość żeby Kościół Rzymski nie był Nierządnicą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NIezłym informacjami na temat jzuitów są także komiksy Alberto Riviera. duchowny który nawrócił się na wiarę tylko w Jezusa Chrystusa za co został potępiony i otruty, polecam.

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.