wtorek, 22 października 2013

Lech Wałęsa: politycy wymknęli się spod kontroli; czipy pomogą ich upilnować

Rozpoczyna się karnawał manipulacji połączony z szopką propagandową CHIPA.
Bolek, razem z noszoną na klapie jego marynarki boginią Astarte rozpoczęli ponad 20 lat temu nowy etap w pozbawianiu Polski majątku. Tym razem Bolek nie chce, ale musi pilnować polityków za pomocą CHIPÓW.

Kochani, to już nie przelewki. Jeśli ta marionetka z Gdańska tak mówi, to oznacza, że upowszechnienie chipów jest bliższe niz nam sie wydaje.


"Lech Wałęsa postulował podczas Szczytu Noblistów w Warszawie poprawę demokracji. Jak ocenił, politycy wymknęli się spod kontroli, a zaradzić temu może "zaczipowanie" ich. - Wszystko co robisz, wszystko - z kim śpisz - ma być tam zapisane - mówił. 


- Obecna demokracja musi ulec poprawieniu - ocenił Wałęsa w trakcie II sesji Szczytu Noblistów "System wartości społecznych w dobie kryzysu". Jego zdaniem trzeba określić różne obowiązki wynikające z demokracji i wolności. - Wymykają nam się spod kontroli politycy. Nie będziemy chodzić po nudnych zebraniach. Nie będziemy przyglądać się, co oni tam kombinują. Musimy włączyć technikę, by nam pomogła upilnować zachowań polityków - powiedział. 

Jego zdaniem "musimy jak najszybciej opracować program, a szczególnie czipy dla każdego polityka - wszystko co robisz, wszystko - z kim śpisz - ma być tam zapisane". Wałęsa argumentował, że kiedy będzie musiał wybierać, nie chce się pomylić. - Jeśli będziesz kombinował, a ja ci udowodnię, że oszukujesz, to ty i nikt z twojej rodziny przez pięćdziesiąt lat nie może być w polityce - mówił.
źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lech-Walesa-politycy-wymkneli-sie-spod-kontroli-czipy-pomoga-ich-upilnowac,wid,16091982,wiadomosc.html?ticaid=111873

-----------------------------------------------

Najpierw projekt chipów dla polityków a następnie dla mas. Prawdopodobnie wykorzystaja do tego 11 listopada. Masa nie świadomych patriotów kierowana przez syjonistów będzie przedstawiona jako zadymiarze i "faszyści". 11 listopada będzie pierwszym teatrem mającym na celu pokazanie konieczności za chipowania ludzi.

8 komentarzy:

 1. To jest tylko gra polityków! Od kogoś trzeba zacząć najpierw posłowie a potem pójdzie jak z płatka,reszta ludzi wezmie przykład z naszego rządu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i w tym celu sa nagrywane patologiczne programy w stylu Big Brother a teraz szczyt wyuzdania Ekipa Warszawa, gdzie oglądający w swych 42 calach będą towarzyszyć wszędzie niemal "bohaterom" programu z moim jego podtytułem "pokaż przyrodzenie".

   Usuń
  2. i bedzie się działo i bedzie zabawa....

   Usuń
 2. Chciałbym uciec od tego systemu chipa, ale dokąd można uciec, Syberia może tam się zaszyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wałęsa nie jest ważny to marionetka, lepiej przeczytaj brachu to dlaczego USA tak prze do wojny, tylko ciekawe do czego się posuną?

  http://michalwroblewski.blog.pl/2013/10/21/jak-upada-dzisiejszy-system-finansowy-oparty-na-dolarze/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. napisałem w tekście, że to marionetka :-)
   tak czy owak ważna marionetka ponieważ realizuje program Synagogi szatana

   Usuń
 4. Naszło mi na myśl istotne niebezpieczeństwo związane z żarówkami pseudo energooszczędnymi w kontekście ewentualnego trzęsienia Ziemi. Żarówki się tłuką i ludzie muszą opuścić swoje domy bo w innym wypadku zatrują się, co niesie bardzo dotkliwe konsekwencje zdrowotne, przykład: "W zapalonej świetlówce rtęć przechodzi w stan gazowy i z łatwością może wydostać się na zewnątrz w wyniku stłuczenia. Ostre zatrucie oparami rtęci prowadzić może do zapalenia płuc i oskrzeli, niewydolności krążenia, uszkodzenia nerek i układu nerwowego. Długotrwałe wdychanie małych ilości rtęci prowadzić może do wypadania zębów, drżenia kończyn, upośledzenia pamięci i zmian osobowości. Nic więc dziwnego, że ta kwestia wzbudza niepokój. " http://tech.wp.pl/kat,1032185,title,Swietlowki-swiatlo-niebezpieczne-dla-zdrowia,wid,15930155,wiadomosc.html?ticaid=111879&_ticrsn=3

  OdpowiedzUsuń
 5. Do chipów jeszcze dołożyli ustawę, będą mogli zamykać dożywotnio i mordować niewygodnych obywateli, niczym w filmie "Raport mniejszości", czy Orwellu:
  http://wyborcza.pl/1,75478,14830725,Sejm_przyjal_kontrowersyjna_ustawe_o_izolacji_niebezpiecznych.html
  Nadzieja tylko w Isusie

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.