środa, 16 października 2013

Mam ważne informacje do przetłumaczenia

Wg translatora jest tak:

"* BARDZO PILNE * dokumentów niejawnych zostały mi dane , które ukazują, jak nasz rząd zlecił projekt ukradkiem umieszczenia urządzeń wysoko zaawansowanych " nano " w naszej wody i zaopatrzenie w żywność . Urządzenia te wprowadzili do ludzkiego ciała i przebywania tam do aktywowania przez sygnał radiowy . Dokumenty szacują, że " 87% " populacji USA jest obecnie zakażonych .Urządzenia , raz aktywowane , zabije osoby (lub grupy osób ,kompleks apartamentów lub nawetmiasta ) w ramach 11:50 dni i ściśle naśladować poważne objawy grypopodobne .Powiedziano mi, że to * urządzenia będą * uaktywnić podczas nadchodzącego krachu gospodarczego i instytucji stanu wojennego w Stanach Zjednoczonych Ameryki .Proszę posłuchać całego filmu, gdzie omówienia zagrożeń dla mojej rodziny , jak jestem nękany i , jak mam nadzieję, że ta informacja rozprzestrzenia się w trosce o nasze bezpieczeństwo , a dla dobra naszego kraju. Przygotowujemy się także do udostępniania plików w formacie PDF skany tych dokumentów w ciągu najbliższych tygodni .Pytam pokornie , że ci z was , którzy wspierają nas do proszę módl się za nami ."Są to szczątkowe informacje.

2 komentarze:

 1. Nie chcę mi się powtarzać komentarza z forum zbawienie.
  Ale krótko pisząc zabicie ludzi wierzących, nie poprowadzi ich dusz na zatracenie a to jest głównym celem szatana.

  Dzięki takiej technologi można by było uśmiercać kilkadziesiąt osób każdego dnia w różnych miejscach i nikt by się nie domyślił dlaczego.

  Układ trawienny z reguły nie trawi substancji obcych więc to by musiały być jakieś specjalistyczne komórki albo pieron wie co.

  Dodatkowo w danej informacji jest podane że to znajduje się w coca-coli a cola to substancja żrąca, tak więc mielibyśmy do czynienia z super nowoczesną technologią.

  Nie wykluczam masowej depopulacji, ale czy Bóg pozwoli o tak na zabicie połowy ludzkości, nawet jeśli mamy te nanomaszyny to Bóg trzyma nad tym rękę i póki nie pozwoli. Nic się nie stanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacja ta jest ponoć umieszczona na pewnej polskiej stronie, która kilka razy zwodziła wybuchem euro 2012, później na olimpiadzie a wcześniej innymi zapowiedziami, co nie oznacza, że czegoś takiego jak nano technologia nie ma.


   Poczekamy, zobaczymy. My tutaj w Polsce mamy już całkiem inne problemy niż w USA. Tam coś wisi w powietrzu. U nas małymi kroczkami nas zniewalają, upodlają, a to wszystko z aprobatą KRK i pastorów.

   Zadziwia mnie jednak ten teatr z 17.10. Wychodzi na to, że na 90% się dogadają/li.
   Jednak informacje z tego filmiku
   http://www.youtube.com/watch?v=roTJCjmffos
   są wiarygodne i wskazują na ich kolosalne przygotowanie do wojny domowej.

   Szczerze pisząc nawet się nie boję przyszłości. Włada natomiast mną głębokie uczucie oczekiwania Isusa Chrystusa, poprzedzone wydarzeniami z apokalipsy, połączone z chęcią przekonania jak największej ilości ludzi na naszą stronę.

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.