sobota, 19 października 2013

Przemycony film starożytnej mumii. Prawdopodobnie Nimroda!!

 To ma być przemycone video z Iranu, starożytnej królewskiej mumii zachowane w niezwykłym stanie.  Sprawdź czubek głowy za koroną, to Conehead. Prawdopodobnie jest to  Nimrod. Było napisane, że został nakręcony na terenie wykopalisk w jego grobie, ale nie mogę go znaleźć więcej.Facet, który filmował to powiedział, że porwali jego ciało z dala od tego miesjca.Zwróćcie uwagę na znak ryb leżacy na Nimrodzie. Takim symbolem posługuje się chrześcijaństwo zinstytucojnalizowane.

 Wspominany w Biblii Nimrod był legendarnym założycielem państwa Babilońskiego, ... do dzisiaj czczony jest przez satanistów jako jeden z upadłych aniołów

Kiedyś cytowałem o Nimrodzie w tym tekście:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/syriusz-miejscem-zamieszkania-szatana.html


Po śmierci Nimroda/Ozyrysa jego ciała zostało poćwiartowane na kilka kawałków, Semiramis/Izyda pozbierała i połączyła je wszystkie oprócz organu reprodukcji, zawsze źródło-dajna Izyda stworzyła organ wokół, którego Egipcjanie stworzyli kult i darzyli go szacunkiem. Generalnie mówiąc Ozyrys stał się również bogiem płodności, a obelisk stał się symbolem ojcostwa, "kamień płodności/stworzenia.

Chrakterystyczną cechą w wyglądzie Nimroda i jego kulcie jest strój ryby o którym wspominałem a propos dziwnego podobieństwa do nakrycia głowy papieża JPII.
http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/co-za-przypadkowa-zbieznosc.html

1 komentarz:

  1. i jeszcze jedna ważna rzecz. Jego skóra jest ciemnej karnacji.

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.