piątek, 25 października 2013

Astana, Kazachstan - przyszła stolica satanistów! part 1 of 3

Kolejny efekt współpracy z Marydem oraz Łukaszem zaistniał w sieci. Tym razem niesłychanie ciekawy film o Astanie ( Astana - Satana) stolicy Kazachstanu


Sam temat nie jest nowy, ale opis w kontekście nadchodzących wydarzeń może co niektórych zaszokować.
Mowa jest o porwaniu i rozpoczęciu Wielkiego Ucisku od zniszczenia USA.
Jest to kolejna pozycja, w której przewiduje się uderzenie na USA.
Co jest ważne: pochwycenie oblubienicy Pana Isusa Chrystusa po owej drabinie do góry, będzie się równało z zejściem syna zatracenia. Nie przyjdzie on, zanim Bóg nie porwie panny młodej.Po obejrzeniu tego filmu, coraz bardziej sobie uświadamiam, że czasu na zmianę jest niewiele. Myślę, że to nasz ostatni dzwonek aby zapracować sobie na pochwycenie.
I jeszcze jedna konkluzja, o czym kilka razy wspominałem:

skoro Bóg dał akurat nam, poznać świat o jakim do tej pory nie mieliśmy pojęcia, to oznacza, że ma wobec nas jakieś plany.


Wiedza jaką mamy, a większość bo ok 99% społeczeństwa odrzuca, nie powoduje że jesteśmy lepsi. Wiedza ta powoduje jedynie możliwość wyboru i pracy nad sobą. Osoby uzależnione od TV takiego wyboru nie mają. To my dostaliśmy ale ZAPROSZENIE od Boga. Nie wejściówkę. Niedawno otrzymałem prestizowe zaproszenie na bankiet pewnego medium lokalnego w ekskluzywnym hotelu. Poczułem się zaszczycony, ale nie skorzystałem. Tak jest i w przypadku zaproszenia od Boga. Odrzucając zaproszenie nie pójdziesz na "bankiet" oblubienicy z Panem Młodym.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.