czwartek, 17 października 2013

"Konstytucję napisali masoni!" Stenotypistka wdarła się na mównicę Kongresu - JESTEŚMY RAZEM

Jak sami widzicie Duch Prawdy rozlewa się niczym tsunami na cały świat. Przed chwilą otrzymałem informację od Kolegi Abla o kolejnym świadectwie prawdy.
Raptem dzisiaj przed chwilą umieszczałem wypowiedź odważnego sędziego. Tym razem nie wytrzymała stenopistka:

"

Podczas głosowania w Izbie Reprezentantów nad przyjęciem ustawy rozwiązującej obecny pat budżetowy doszło do zaskakującego wydarzenia. Na mównicę weszła jedna ze stenotypistek, która zaczęła wykrzykiwać nie do końca jasne hasła. Oznajmiła między innymi, iż konstytucję USA napisali masoni.

Kobietę zidentyfikowano jako Dianne Reidy, wieloletnią pracownicę Kongresu, która uprzednio miała być zawsze bardzo łagodna i spokojna. Tym razem dała jednak upust nie do końca zrozumiałym emocjom.


Stenotypistka weszła na mównicę podczas zliczania głosów, kiedy wszyscy byli skupieni na wyniku głosowania o wielkim znaczeniu dla kraju. Kobieta miała najpierw zapytać, czy mikrofony są włączone. Przewodnicząca obradom republikanka Ileana Ros-Lenthien stwierdziła, że "nie wie" i wróciła do zajmowania się głosowaniem.

Nie do końca jasna deklaracja

Reidy skorzystała z nieuwagi wszystkich obecnych i zaczęła przemawiać, choć mikrofony okazały się wyciszone. Jej "wystąpienie" zostało jednak zarejestrowane. Oznajmiła na wstępie podniesionym głosem, iż "On nie będzie wyszydzany" i "wielkim oszustwem jest to, iż ten kraj jest zjednoczony przed Bogiem!", czym odniosła się do zwrotu zawartego w przysiędze wierności USA.
- Konstytucję napisali masoni. Oni sprzeciwiają się Bogu. Nie możecie służyć dwóm panom! Chwała naszemu panu, chwała Jezusowi Chrystusowi - wyjaśniła podniesionym głosem kobieta.
Stojący obok politycy i pracownicy próbowali uciszać stenotypistkę, ale ta była niezrażona. Po chwili zaczęto ją siłą odciągać od mównicy przy pomocy wezwanych strażników. Po chwili wyprowadzono ją z sali obrad. Po krótkim przesłuchaniu trafiła do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę psychiatrów. Nie wiadomo czy zostaną jej postawione jakieś zarzuty.

"

źródło: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/konstytucje-napisali-masoni-stenotypistka-wdarla-sie-na-mownice-kongresu,363716.html

--------------------------------------------------

Brawo dla Dianne!!!


Zwróćmy uwagę na tą część tekstu:

"uprzednio miała być zawsze bardzo łagodna i spokojna. Tym razem dała jednak upust nie do końca zrozumiałym emocjom."

1.
"Dotychczas spokojna" - ludzie przeglądają na oczy dzięki Prawdzie. Po tych dwóch tekstach uświadamiam sobie jednak że warto prowadzić ten blog. Jestem też przekonany że to nasza jedyna broń: Prawda. Możemy walczyć prawdą informując innych. Wiem że jest ciężko a zym to jest w porównaniu z cierpieniem na krzyżu Isusa Chrystusa? jesli jeszcze nic nie zrobiłeś dla Prawdy Bożej, to najwyższa pora.


2.
"upust nie do końca zrozumiałym emocjom." -  co za modelowy przykład manipulacji nie rzetelności dziennikarskiej. Retorycznie zapytam: czy ktoś sprawdzał sens wypowiedzi tej pani....


3.

"Po krótkim przesłuchaniu trafiła do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę psychiatrów"

to grozi póki co w USA za głoszenie prawdy


Słuchajcie mimo że się nie widzimy - JESTEŚMY RAZEM W BOGU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.