czwartek, 31 października 2013

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne sklasyfikowała pedofilę jako orientację seksualną!

"Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne sklasyfikowało pedofilię jako orientacja seksualna. Po wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób psychicznych i zboczeń, teraz nadszedł czas na pedofilię.
Szokujące ogłoszenie dokonane przez American Psychological Association (Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne/APA) w najnowszej edycji Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders ("Klasyfikacja zaburzeń psychicznych"). Oto pedofilia uznawana za zaburzenie psychiczne została sklasyfikowana jako "orientacja seksualna" oraz zamiast słowa "zaburzenie" pojawiło się słowo "preferencja".
 
Ta szokująca zmiana wywołała już burzę i protesty.Sandy Rios, przedstawicielka Amerykańskiego Stowarzyszenia Rodzin oświadczyła: "Tak jak APA uznał w połowie lat 70-tych homoseksualizm za "orientację" pod ogromną presją aktywistów homoseksualnych, tak  teraz, pod presją aktywistów pedofilskich, którzy publicznie deklarują chęć na seks z dziećmi, zmienia pedofilię jako zaburzenie psychiczne na orientację seksualną".
 
Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej dramatycznych ruchów APA. Jeśli oficjalnie uzna się pedofilię za orientację seksualną, to czeka nas prawdziwy gwałt na najbardziej niewinnych istotach ludzkich, jakim są dzieci. Widać również, że aktywiści pedofilscy za wszelką cenę chcą pozbawić świat fundamentów jego istnienia. To prawdziwa wojna z największą chorobą XXI wieku, jaką jest pedofilia."
 
 http://www.fronda.pl/a/amerykanskie-towarzystwo-psychologiczne-sklasyfikowala-pedofile-jako-orientacje-seksualna,31651.html

1 komentarz:

  1. Jeśli to zalegalizują, to porwanie jest naprawdę blisko, Bóg nie pozwoliłby krzywdzić tak dzieci ...

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.