piątek, 1 listopada 2013

Skandaliczny eksponat w Centrum Nauki Kopernik! Maszyna pokazująca jak stymulować seksualnie nieletnich

Jak to kilkakrotnie wspominałem, kiedy zaczynałem prowadzić blog myślałem, czy aby nie zapędzam się twierdzeniem jakoby apokalipsa była za naszego życia, że to już góra 10-20lat. Teraz uważam, że to ja nie nadążam, a wizja Wielkiego Ucisku w ciągu kilku lat jest nie tylko realna, ale już puka do drzwi.
Niewiarygodne! Maszyna pokazująca jak stymulować seksualnie chłopców i dziewczęta - taki „eksponat” znajduje się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Ilu pedofilii mogło z niego skorzystać?
O tym szokującym fakcie informuje portal solidarni2010.pl. Maszyna przeznaczona jest dla osób powyżej 12 roku życia. Jednak na zdjęciach zamieszczonych na stronie portalu widać, że korzystać z niej mogą wszyscy - dzieci w każdym wieku oraz dorośli.
Na urządzeniu znajduje się instrukcja obsługi zatytułowana „Strefy erogenne”:
Naciskaj kolejne guziki i słuchaj, jak i gdzie chłopcy i dziewczęta lubią być dotykani podczas intymnych zbliżeń.


Przyciski rozmieszczone są na ludzkiej sylwetce. Po naciśnięciu guzika znajdującego się w okolicach intymnych słychać objaśnienia, które brzmią jak cytat z podręcznika dla pedofilów:
Pieszczoty penisa i jego okolic powodują niezwykle intensywne doznania, chociaż fałszywe jest rozpowszechnione przekonanie, że to jedyne wrażliwe seksualnie miejsce na ciele mężczyzny. Często pieszczoty te traktuje się tylko jako drogę do uzyskania wzwodu. Tymczasem są one przyjemne same w sobie.A co na to Centrum Nauki Kopernik?
Jest to eksponat naukowy, jest on oznakowany, widnieje na nim napis, że dotyczy seksu i że jest dedykowany, rekomendowany dla osób po 12 roku życia, zgodnie z podstawa programową-
powiedziała portalowi niezależna.pl Katarzyna Nowicka, zastępca rzecznika prasowego Centrum.
Portal solidarni2010.pl wezwał do wysyłania e-maili wyrażających sprzeciw na adres dyrekcji Centrum Nauki Kopernik.
Wszystkie zdjęcia tego odrażającego urządzenia można zobaczyć tutaj
To tak ma wyglądać walka z pedofilią? Szok!

 http://wsumie.pl/nie-przegap/80208-szkolenie-dla-pedofilow  za:

 
BR/solidarni2010.pl/niezależna.pl


2 komentarze:

  1. Nie no po prostu szok. W tej chwili jestem niemal pewna, ze WU tuż przed nami!

    OdpowiedzUsuń
  2. Brak słów. Stwierdzam że oprócz nie posyłania dziecka na religie dołączam sprawdzanie gdzie dziecko będzie jezdzić na szkolne wycieczki. Ostatnio miałem dzień otwartych koszar dzieci z przedszkola oglądały broń brak słów jestem przeciwnikiem przyprowadzania dzieci w takie miejsca .

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.