środa, 13 listopada 2013

Zakonnice w piekle kult "świętych" figur

Jest to jeszcze jedne film z wizją kobiety, która widziała palącego się JPII w piekle:Angelika mówi:-czyśćca nie ma,
-Pan polecił jej mówić bezpośrednio,
-jeśli nie odwrócisz się od czczenia bałwanów to wylądujesz w piekle,
- za obrazami są demon, zakonnice uciekły do zakonów nie dla Boga, ale przez mężczyzn, którzy je pozostawili. One pracują dla szatana.2 komentarze:

 1. Jezus na pewno kocha te zakonnice. Bo on kocha grzeszników, jak mówi Angelika. Co oczywiście nie przeszkodzi mu patrzeć jak się przypiekają w piekle. Podobnie było w przypadku Jana Pawła II. Może zamieni z nimi jeszcze dwa, trzy zdania uświadamiając je, że niestety już jest za późno. One błagają o litość, a Jezus przygląda się, jak węże zaciskają im się na sercu i wyłażą robale. Niezły scenariusz na horror.
  Ale Angekika ma coś na pocieszenie, wystarczy się zdecydować tu na Ziemi, gdzie zamierza się spędzić wieczność. Wieczność w niebie czy w piekle. Wybór należy do Ciebie.
  Ale zaraz, a Sąd i decyzja Boga? A zmartwychwstanie?
  I cała wieczność tylko w niebie? A gdzie obiecane Królestwo tu na Ziemi?
  Kolejny raz Jezus przedstawiony jest jako sadystyczny psychopata. Te filmy subtelnie obrażają Boga i Go ośmieszają. Między karą a torturami jest różnica. Pierwsza wymierzona jest z miłości, drugie z nienawiści do człowieka.

  Owszem Angelika zwraca uwagę na grzech, ale ukazuje go tylko w KRK. Czy różańca używają tylko zakonnice? Nic nie wspomina się o różańcach i bałwochwalstwie w innych religiach (buddyzm, hinduizm, islam).
  Angelika zarzuca zakonnicom, że miały seksualne stosunki z mężczyznami. Ale czy prawdziwy Bóg tego zakazuje? Powinny zalegalizować związek? Może w KRK? Bóg zakazuje tylko stosunków homoseksualnych. Angelika znowu stronniczo ukazuje lesbilki tylko wewnątrz Kościoła.

  Ten atak na KRK może być przygotowany przez sam Kościół, który przygotowuje nas do nowej, wspólnej dla wszystkich religii. By zastąpić stare - czymś nowym, trzeba przekonać jakoś te swoje owieczki. Najlepiej strachem (stara, wypróbowana metoda).

  Z jednym się zgodzę "Angelika mówi..."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. " Co oczywiście nie przeszkodzi mu patrzeć jak się przypiekają w piekle. Podobnie było w przypadku Jana Pawła II. Może zamieni z nimi jeszcze dwa, trzy zdania uświadamiając je, że niestety już jest za późno"

   Tj ostrzeżenie przed karą.


   "One błagają o litość, a Jezus przygląda się, jak węże zaciskają im się na sercu i wyłażą robale. Niezły scenariusz na horror"

   Jakoś Bóg mógł się przyglądać Sodomie i Gomorze
   Mógł równiez przyglądać się potopowi.
   "Ale zaraz, a Sąd i decyzja Boga? A zmartwychwstanie?"

   to może być wizja tego co ma być a nie tego co było.
   Jak myślsiz czego dotyczy apokalipsa ? przyszłości czy przeszłości? Co Jan widział?


   Mam wrażenie, że nie znasz Biblii...


   "Owszem Angelika zwraca uwagę na grzech, ale ukazuje go tylko w KRK. Czy różańca używają tylko zakonnice? Nic nie wspomina się o różańcach i bałwochwalstwie w innych religiach (buddyzm, hinduizm, islam)."

   Nie Buddyści rządzą światem. Ilu jest Buddystów a ilu katolików?
   Komu kłaniają się władcy tego świata: Obama, Merkel, Tusk, itd itd? Buddzie? czy może Frankowi? a może ja czegoś nie wiem?


   "Angelika zarzuca zakonnicom, że miały seksualne stosunki z mężczyznami. Ale czy prawdziwy Bóg tego zakazuje? "

   Jesli ślubują czystość i wierność Bogu to jest to występek.

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.