czwartek, 14 listopada 2013

"Jak spuszcze z krzyża to lepiej się czuje"

Show o którym pisałem ok miesiąca temu.
 http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/nowy-reality-show-ekipa-z-warszawy.html

 Następca Big Brothera. B.B był przedszkolem szkołą świętości w porównaniu do "Ekipy z Warszawy"

Oto co mówi uczestnik:"wymieniamy się dziewczynami"
"nie zakochałem się"

jak możesz człowieku się zakochać jak dla ciebie liczy się tylko seks? zresztą za pieniądze mówi to co mu każą bo pewnie i lubi seks ale niekoniecznie  z kobietami

"zawsze nosze fajne majtki"

"mam zamiar puszczac się na prawo i lewo balangować, taki będę".
Ludzie pojęcia nie mają jak potężna machina stoi za tym. Sam książę ciemności....

Ja myślę, ze to może być nawet gej, ale robi to za pieniądze. ZA kase deprawuje, demoralizuje tysiące osób.Tak szatana daje sukces, wystarczy zagrać w jego grę, Zapłacisz jednak największa z cen.
Jeśli będzie porwanie, to na świecie zostaną w większości tacy ludzieNadruki na koszulce odpowiednie do wyznawanych wartości

4 komentarze:

 1. Ubrany jak pedzio i nie wie, że 100 funtów to 45kg

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi szkoda nerwów na oglądanie i komentowanie takich rzeczy... Widziałam kiedyś kawałek tego brytyjskiego shore... Porażka. Dno, zezwierzęcenie i szkoda słów. Szkoda czasu na oglądanie takiej bandy bydląt... Współczuję im, naprawdę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy ma prawo do seksu i to jak najbardziej, ale ma być to seks w małżenstwie. Możesz sie tam spełniać, lecz ma być to w malżenstwie. Dzisiejszy swiat wierność traktuje jako coś przestarzalego,niemodnego, słyszymy słodkie piosenki że zdrady to coś normalnego i są do zakceptowania i abysmy je akceptowali - to wręcz obrzydlictwo.
  Co do ruchów gejowskich to nie ma wątpliwości że są to owoce czysto pochodzące od szatana, zaczyna się od zorganizowania odpowiednich ludzi którzy są oddani diabłu a którzy znają się w pewien sposób na sztuce. Szatan wie że zwyklymi gejowskimi pornolami za wiele niezdziała wiec stawia na coś ekstra, coś co będzie oficjalnie komentowane przez gremia filmowe, coś co normalnie wejdzie do kin, coś co bedzie w formie zabawy -komedii, coś co będzie można puszczać w tv w wieczorowej (nie nocnej) porze z napisem od 16 lat.
  Takim filmem jest "Bruno Borat powraca"
  Jesli sa tu jacyś psychologowie dziecieco-młodziezowi to niech zresztą sami obejrzą ten film i sie wypowiedzą że takie filmy robią z młodzieży homoseksualistów i biseksualistów.
  A się nie oszukujmy, nadawca filmu da znaczek 16, a wiadome jest że bedą to ogladać nawet 10 latkowie. Dorosła osoba z ugruntowanym charakterem nie będzie nawet tego gó..a ogladać, a za to młodzież i dzieci z chęcią!
  Zresztą co ja się tu rozpisuje... ten film zostal celowo zrealizowany dla młodziezy i dzieci...

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.youtube.com/watch?v=ZZQZ9Q2jw3c

  " jade, jade i nic ! "

  Ten program to test na inteligencję dla gojów, to nieudowodniane że jesteśmy tylko zwierzętami godnymi jedynie pogardy i laski żelaznej.

  Żal mi tych ludzi.

  Dla mich to my jesteśmy religijnymi oszołomami pełnymi ograniczeń, a oni tylko się bawią i jak im się wydaje nikomu krzywdy nie robią.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.