środa, 13 listopada 2013

Watykan przygotowany przenieść siedzibę do Jerozolimy!

Tak jak myślałem i pisałem kilkakrotnie, strony antysyjonistyczne wprowadzały wszystkich w błąd. To Watykan obejmie władze nad światem w czasach końca a nie syjoniści. Syjoniści byli jedynie jedną z głów hydry, bestii.

Tłumaczone z translatora:"To był rok 1981, a ja byłem nowy "urodził się na nowo" wierzący w Mesjasza Yisra'el. Wtedy tylko znałem go jako "Jezusa Chrystusa", ale dziś wiem, że go jego prawdziwym imieniem hebrajskim "Yahuwshuwa ha'Mashiyach." W tym czasie ja właśnie weszła w wiecznym przymierzu z moim Mesjasza i postanowiłem w moim sercu do żyć dla siebie i pozwolić mu żyć swoim życiem we mnie przez wszystkie dni mego życia. Na jednym plecach dni w 1981 roku, byłem poście i modlitwie, a ja miałem pytanie do Ojca Niebieskiego: "Ojcze, co Maria Merola tutaj na planecie Ziemia do? Co to jest moje powołanie w życiu? Dlaczego umieściłeś mnie here? "

Odpowiedź przyszła, gdy mówił do mnie głosem wciąż małym: "Maria, ale nazwałem was być stróż do Domu Yisra'el i ostrzec moich ludzi o religii Antychrysta".

I odpowiedział mu i powiedział: "Ale ojciec, nie mam pojęcia, co religia Antychrysta jest ...." Jego odpowiedź brzmiała następująco: ". Maria, 17:9 czytaj Revelation" i tak czytam to i tu jest to, co powiedział:

Objawienie 17:9 I tu jest umysł, który ma mądrość. Siedem głów to jest siedem gór, na których kobieta siedzi.

I natychmiast sięgnął do mojej "Słownika Losowa College House" i ku mojemu zdumieniu, przeczytałem następującą definicję:

Siedmiu Wzgórz w Rzymie: siedmiu wzgórz, na temat których starożytne miasto Rzym zbudowano.

I wtedy spojrzał na słowo "góry" w greckiej Konkordancji w 17:9 Objawienie i odkryłem, że to greckie słowo "oros", co oznacza "wzgórze"

Cóż to było 32 lat temu, a od tego czasu Duch Yahuwah uczy mnie cały czas, że papiestwo jest rzeczywiście Moc Bestia z Apokalipsy & Daniel.


Umiłowani, jeśli nadal spada do kierowania "islam jest Beast" czy "Obama jest Antychrystem", to trzeba otworzyć oczy i zobaczyć, co dzieje się tuż przed tobą! Zobacz moje inne artykuł: "Barack Obama jest muzułmaninem rzymskokatolickim: Bestią na jedną godzine!"

Umiłowani, robią to prawo w twarz jak "sztuczki magii ręki", a jeszcze mają tę sprytną dywersję, aby spojrzeć na islam i Obama zamiast. Izrael już przekazany był  Jerozolimy do Watykanu w 1993 roku w czasie z Oslo.
Napisałem w 2009 roku pt: "Ohyda spustoszenia coraz bliżej!"

Watykańska ukryty Jerusalem Agenda
 

Już w połowie lat 1990, oświadczenie złożone przez papieża Jana Pawła II podczas wywiadu w swoim rodzinnym kraju, nadawane w języku włoskim na polskiej stacji radiowej, zanotowano jeden z naszych włoskich współpracowników. Wysłała nam zapis wywiadu, który zawierał jeden szczególnie zaskakujące odniesienia dokonanego przez papieża w sprawie ostatecznego celu Watykanu przeniesienia jej siedziby z Rzymu do Jerozolimy.
Magazyn o nazwie "TheTrumpet.com" obserwował Josepha Ratzingera na długi czas, gdy artykuł ten wyszedł na jaw. Ich stronie internetowej stwierdził:

"Gdy oglądałem, mamy następnie swój bieg od głównego powiernika zmarłego papieża Jana Pawła II do jego intronizacji na papieża, a następnie na całym ciągu ostatnich czterech lat jego kontrowersyjnego pontyfikatu. Jak oglądałem ten wiodącą postacią religijną, mamy monitorować jego zaangażowania w tajnym projekcie z Watykanu, który został udokumentowany w Biblii proroctwa prawie 2000 lat temu, a która pozostawała tajemnicą aż do w pełni widoczne w ciągu ostatnich dwóch dekad. "

Tron papieski, aby przejść do Jerozolimy?
W styczniu 2013 roku, Izrael przekazał tron ​​króla Dawida do papiestwa! To tylko kwestia czasu, zanim 3-ga Jewish Temple jest zbudowany i 8. Papież od 1929 będzie tam siedzieć, twierdząc, że jest on Elohiym!
See the article: “Vatican, Israel reach historic deal on Last Supper site:”
Papież będzie miał siedzibę w Ostatniej Wieczerzy pokoju na górze Syjon w Jerozolimie. Wiceminister spraw zagranicznych Danny Ayalon: "Jest to historyczne osiągnięcie, symbol, który będzie sprzyjać turystyce".

Papież Benedykt XVI i Benjamin Netanyahu witają się w Tel Awiwie, w Izraelu, w 2009 rokuHistoryczne porozumienie zostało podpisane między Izraelem a Watykanem, kończąc 20 lat sporu. Izrael udzielił papież oficjalną siedzibę w pokoju, w którym Ostatnia Wieczerza Uważa się, że miejsce, na górze Syjon w Jerozolimie.
Izrael nie zrezygnuje z kontroli nad pokoju, jak Watykan zażądał, ale Izrael nie zezwolić przedstawicielom Watykanu specjalny odrobinę kontroli nad witryny.

Dodatkowe zastrzeżenie umowy jest zwolnienie od podatku, że Izrael przyzna się do wszystkich instytucji Watykanu w Izraelu.
Wiceminister spraw zagranicznych Danny Ayalon i prał. Ettore Balestrero, podsekretarz Stolicy Apostolskiej do spraw stosunków z państwami, przypieczętował kontrakt we wtorek. Zostanie on podpisany w czerwcu w Watykanie.

We wtorek, Ayalon powiedział, że jest to historyczne osiągnięcie, a symbol, który będzie sprzyjać turystyce.

: Papież spotkał się z Abbas deklaruje "Mam nadzieję, że do podpisania traktatu pokojowego z Izraelem z tego pióra."
W dniu 17 października 2013 r., o papieża Franciszka i Mahmudem Abbasem otwarcie pokazał swoje zamiary chce podpisać traktat pokojowy z Izraelem.
 
 
Jest to wypełnienie proroctwa Daniela 8:25. Podczas ich pierwszego spotkania w Watykanie, prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmoud Abbas zaprosił papieża Franciszka odwiedzić Ziemię Świętą. Francis powitał Abbasa i podarował mu dar w uznaniu jego wysiłki na rzecz osiągnięcia pokoju na Bliskim Wschodzie, oficjalny news PA agencja Wafa zgłaszane. Po prywatnej części spotkania, papież dał Abbas pióro, mówiąc mu, Abbas odpowiedział: "Na pewno masz dużo rzeczy trzeba podpisać.": "Mam nadzieję, że do podpisania traktatu pokojowego z Izraelem z tego pióra. "

Daniel 08:25 I przez jego polityki również powinien on spowodować rzemieślniczych prosperować w ręku, a on powiększać się w jego sercu i spokoju niszczy wiele: jest on również stanąć przeciwko księciu książąt, ale powinien on być złamane bez ręki.

Zobacz cały artykuł: Papież Francis & Abbas do Zapisz porozumienia pokojowego z Izraelem

Peres wzywa papieża Franciszka I do Izraela


Papież spotkał się z Abbas deklaruje " Mam nadzieję, że do podpisania traktatu pokojowego z Izraelem z tego pióra. "
W dniu 17 października 2013 r., o papieża Franciszka i Mahmudem Abbasem otwarcie pokazał swoje zamiary chce podpisać traktat pokojowy z Izraelem .
Jest towypełnienie proroctwa Daniela 8:25 . Podczas ich pierwszego spotkania w Watykanie , prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmoud Abbas zaprosił papieża Franciszka odwiedzić Ziemię Świętą . Francis powitał Abbasa i podarował mu dar w uznaniu jego wysiłki na rzecz osiągnięcia pokoju na Bliskim Wschodzie , oficjalny news PA agencja Wafa zgłaszane. Po prywatnej części spotkania ,papież dał Abbas pióro , mówiąc mu , Abbas odpowiedział : "Na pewno masz dużo rzeczy trzeba podpisać . ": " Mam nadzieję, że do podpisania traktatu pokojowego z Izraelem z tego pióra. "
Daniel 08:25 I przez jego polityki również powinien on spowodować rzemieślniczych prosperować w ręku , a on powiększać się w jego sercu i spokoju niszczy wiele: jest on również stanąć przeciwko księciu książąt , ale powinien on być złamane bez ręki.


Prezydent mówi biskupów wizyty J'lem że Żydzi, muzułmanie, chrześcijanie z Ziemi Świętej powita papieża Franciszek I z miłością.

Prezydent Shimon Peres w czwartek zaprosił papieża Franciszka I do odwiedzenia Izraela, dzień po byłej arcybiskup Buenos Aires, kardynał Jorge Mario Bergoglio, został wybrany na papieża przez Kolegium Kardynalskiego.

Przemawiając do oddelegowanego z przywódców Kościoła z Polski, Peres powiedział, że chciałby, aby "zwrócić się do nowo wybranego papieża do złożenia wizyty w Ziemi Świętej w najbliższym możliwość."

Nowy lider światowych katolików będzie "Witaj," Peres powiedział, jako "człowieka, inspiracji, które mogą dodać do próby zaprowadzenia pokoju w burzliwym obszarze. Wszyscy ludzie tutaj, bez wyjątku, bez różnicy wyznania i narodowości, będzie powitać nowo wybranego papieża. "

Prezydent powiedział też, że Watykan-żydowskie były "teraz w najlepszym w ciągu ostatnich 2000 lat."

Izraelscy urzędnicy uparty na papieża, Głównego Rabina zaufania wyrażającą, że "papież Francis, którego dobre stosunki z Żydami są dobrze znane, zachowa ten sam duch, a wzmocnienie i rozwój Kościoła rzymskokatolickiego za połączenia z Państwa Izrael i Żydów. "


oryginalny tekst: http://doubleportioninheritance.blogspot.nl/2013/11/vatican-getting-ready-to-move-their.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.