środa, 6 listopada 2013

Watykan chciał stworzyć mesjasza dla Arabów i to zrobił

Tłumaczenie niestety z translatora....


"Watykan chciał stworzyć mesjasza dla Arabów, kogoś mogą podnieść się jako wielki przywódca, człowiek z charyzmą którego mogli trenować i ostatecznie zjednoczyć wszystkie niekatolickie Arabów za nim, tworząc potężną armię, która ostatecznie . wychwytywania Jerozolimy na papieża W briefingu Watykanie, kardynał Bea powiedział nam tę historię:Informacja ta pochodzi z Alberto Rivera , były jezuita po nawróceniu do protestanckiego chrześcijaństwa. To jest fragmentem "Prorok ", wydanej przez Chick Publications , PO Box 662 , Chino CA 91708 . Od czasu jego opublikowania , po kilku nieudanych próbach na jego życie , zmarł nagle z powodu zatrucia pokarmowego. Jego zeznania nie powinny być wyciszony . Dr Rivera mówi do nas jeszcze ..."To, co powiem , to to, czego nauczyłem się w tajnych odpraw w Watykanie , kiedy byłemjezuita , pod przysięgą i indukcji .Jezuita kardynał imieniem Augustyn Bea pokazał nam jak bardzokatolicy chcieli Jerozolimy pod koniec trzeciego wieku . ze względu na jego historii religii i jej strategiczne położenie ,Święte Miasto zostało uznanebezcenny skarb .system powinien zostać opracowany, aby Jerozolimarzymskie miasto katolickie."Great niewykorzystane źródło siły roboczej , która może zrobić to zadanie było dzieci Izmaela .Biednych Arabów padł ofiarą jednej z najbardziej sprytnych planów kiedykolwiek opracowanych przez siły ciemności . Pierwsi chrześcijanie poszedł wszędzie zgospel zakładających małe kościoły , ale spotkał silny sprzeciw . ZarównoŻydzi iRoman rząd prześladował wierzących w Chrystusa , aby zatrzymać ich rozprzestrzenianiu . aleŻydzi zbuntowali się przeciwko Rzymie , w 70 roku naszej ery , wojska rzymskie pod dowództwem generała Tytusa rozbił Jerozolimę i zniszczył wielką świątynię żydowską , która była sercem kultu żydowskiego ... w spełnieniu proroctwa Chrystusa w Mateusza 24:2 .

" W tym świętym umieszczone dzisiaj gdzieświątynia kiedyś stał ,Kopuła na Skale stoi jako drugi najbardziej święte miejsce islamu . Gruntowne zmiany były na wietrze . Korupcja , apatia , chciwość , okrucieństwo , perwersja i bunt jedli w Imperium Rzymskim , i był gotowy do upadku.prześladowanie chrześcijan było bezużyteczne , ponieważ w dalszym ciągu określają swoje życie dla ewangelii Chrystusa."Tylko w ten sposób Szatan może zatrzymać tę ideę było stworzenie fałszywego " religię chrześcijańską " , aby zniszczyć dzieło Boga .Rozwiązanie było w Rzymie . Ich religia przybyli ze starożytnego Babilonu , a wszystko, co było potrzebnelifting . Ten nie zrobił 't się w jeden dzień , ale zaczęło się w pismach " ojców wczesnego Kościoła "." To dzięki ich pism , żenowa religia miałaby kształt.Posąg Jowisza w Rzymie w końcu nazywa się Piotr iposąg Wenus zmieniła się do Maryi Panny .Strona wybrana siedzibą był on jednym z siedem wzgórz zwane " Vaticanus " ,miejsce do nurkowania węża gdzieSatanic świątynia Janusa stał ."Religia była świetnie podrobione Katolicyzm , zwany" Tajemnica, Babilon Wielki ,matka nierządnic i obrzydliwości Earth' Objawienie 17:5 . Wychowała się do bloku ewangelii , uboju wierzących w Chrystusa , ustanowienie religii , tworzenie wojen i uczynić narody pijany winem jej nierządu , jak zobaczymy ." Trzy główne religie mają jedną wspólną cechę - każdy z nich ma miejsce święte , gdzie szukać wskazówek katolicyzm wygląda do Watykanu jako Świętego MiastaŻydzi patrzeć w Ścianę Płaczu w Jerozolimie , amuzułmanie do Mekki , jak wyglądają ich . . święte Miasto . Każda grupa uważa, że otrzymują pewne rodzaje błogosławieństw na resztę życia do zwiedzania ich święte miejsce . na początku Emiraty odwiedzający przyniesie prezenty do " domu Bożego " , a strażnicy Kaaba był łaskawy wszystkim, którzy przyszli . Niektóre przyniósł swoich idoli i , nie chcąc urazić tych ludzi , ich idole zostały umieszczone wewnątrz świątyni. mówi się, żeŻydzi patrzyli na Kaaba jako odległą przybytku Pana z szacunkiem , aż stało się zanieczyszczone idoli .
Kaaba , Mekka . Zdjęcie z : webislam.com"W plemiennej niezgody na dobrze ( Zamzam ) skarbu Kaaba i oferty, które pielgrzymi podjęli po cenach dumpingowych w dółdobrze i to było wypełnione piaskiem - zniknął wiele lat później ADB Al- Muttalib otrzymał wizje mówi mu . gdzie znajduje się dobrze i jego skarb. stał siębohaterem Mekki , a on się staćdziadkiem Mahometa . Przed tym czasie , Augustyn został biskupem Północnej Afryki i był skuteczny w pozyskiwaniu Arabów na katolicyzm , w tym cała plemiona . było wśród tych arabskich nawróconych na katolicyzm , że koncepcja poszukuje Emiraty opracowanej proroka." Ojciec Mahometa zmarł z choroby i synowie urodzeni wielkich arabskich rodzin, w miejscach takich jak Mekka zostały wysłane na pustynię , aby być karmione i odstawiane od piersi i spędzić część dzieciństwa z plemion beduińskich na szkolenia i uniknąć plag w miastach ." Po tym jak jego matka i dziadek też umarł , Muhammad był ze swoim wujkiem , gdykatolicy mnich dowiedział się o jego tożsamości i rzekł:" Weź brata syna z powrotem do swojego kraju i bronić go przed Żydami , przez Boga , jeśli go zobaczyć i wiem o nim to, co wiem , będą interpretować zła na niego . Wielkie rzeczy są w sklepie dla tego brata syn twój. ""Roman Catholic mnich rozgrzała debatę przyszłych żydowskich prześladowań z rąk wyznawców Mahometa .Watykan desperacko chciał Jerozolimy ze względu na jego znaczenie religijne , ale został zablokowany przez Żydów ." Innym problemem było to, że prawdziwi chrześcijanie w Afryce Północnej , którzy głosili Ewangelię . Katolicyzm rósł w siłę , ale nie toleruje sprzeciwu . JakośWatykan musiał stworzyć broń , aby wyeliminować zarówno Żydów, jak i prawdziwych chrześcijan , którzy odmówili przyjęcia katolicyzm . lookng do Afryki Północnej , ujrzeli tłumy Arabów jako źródło siły roboczej do nich brudnej roboty . Niektórzy Arabowie się katolicy , i mogą być wykorzystane w informowaniu do liderów w Rzymie . Inne były używane wunderground siatka szpiegowska do przeprowadzenia planu Rzymu mistrza kontrolować wielkie tłumy Arabów , którzy odrzucili katolicyzm . Gdy " Augustyn " pojawił się na scenie , on wiedział , co się dzieje . Jego klasztory służyły jako podstawy do poszukiwania i niszczenia rękopisów Biblii należące prawdziwi chrześcijanie ."Watykan chciał stworzyć mesjasza dla Arabów , kogoś mogą podnieść się jako wielki przywódca , człowiek z charyzmą którego mogli trenować i ostatecznie zjednoczyć wszystkie niekatolickie Arabów za nim , tworząc potężną armię , która ostatecznie . wychwytywania Jerozolimy na papieża W briefingu Watykanie , kardynał Bea powiedział nam tę historię :

    
"Bogaty Arabian pani, która byładogonić papieża odegrał ogromną rolę w tym dramacie . Byławdową nazwie Khadijah . Dała jej bogactwa do kościoła i udał się do klasztoru , ale dostaliśmy zadanie . Była znaleźć genialny młody człowiek, który może być używany przez Watykan do stworzenia nowej religii i stać sięmesjaszem dla dzieci Izmaela . Khadijah miał kuzyna o imieniu Waraquah ,, który również byłbardzo wierny katolicki iWatykan umieścił go w krytycznej roli doradcy Mahometa . Miał ogromny wpływ na Mahometa .

    
" Nauczyciele zostali wysłani do młodego Mahometa i miał intensywny trening . Muhammad studiował dzieła Augustyna , który przygotował go do swego " powołania wielkiego . " Watykan miał katolicki Arabów w całej Afryce Północnej rozprzestrzeniać się historia wielkiej , który był o wznosić się wśród ludzi i byćwybrany jeden z ich Bogiem.

    
" Podczas gdy Muhammad był przygotowywany , powiedziano mu, że jego wrogowie byliŻydzi i że tylko prawdziwi chrześcijanie byli katolicy . On nauczał, że inni nazywając siebie chrześcijanami były rzeczywiście niegodziwi oszuści i powinny zostać zniszczone . Wielu muzułmanów w to uwierzyć.

    
" Muhammad zaczął otrzymywać " objawieniami ", a jego żona jest katolikiem kuzyn Waraquah pomógł je interpretować . Od tego doszłoKoran . W piątym roku misji Mahometa , prześladowania przyszedł przed jego zwolenników , bo nie chcieli czcić bożków w Kaaba .

    
" Muhammad polecił niektóre z nich do ucieczki do Abysinnia gdzie Negus ,katolicki król przyjął ich, ponieważ poglądy na temat Mahometa Maryi Panny były tak blisko doktryna katolicka . Są muzułmanie otrzymali ochronę od katolickich królów z powodu objawień Mahometa .

    
" Muhammad później podbił Mekkę iKaaba została oczyszczona z idolami . Historia dowodzi, że zanim islam powstał ,Sabeans w Arabii czczony bóg księżyca , który ożenił się z boga-słońca . Oni urodziła trzech bogiń , które czczono w całym świecie arabskim jako " Córek Boga "idol wydobyty na Chasoru w Palestynie w 1950 roku przedstawia Boga siedzącego na tronie z półksiężycem na piersi.

    
" Muhammad twierdził, że miał wizję od Boga i powiedział :" Jesteśwysłannikiem Allaha . " Ten rozpoczął swoją karierę jako prorok i otrzymał wiele wiadomości . Do czasu Muhammad zmarł ,religia islamu eksplodowała . Te koczownicze plemiona arabskie były łączą siły w imię Allaha i jego proroka Mahometa .

    
" Niektóre z pism Mahometa zostały umieszczone w Koranie , inni nigdy nie zostały opublikowane . Oni są teraz w rękach wysokich rangą ludzi świętych ( ajatollahowie ) w islamskiej wiary . ""Kiedy Kardynał Bea podzielił się z nami w Watykanie , powiedział, te teksty są chronione , ponieważ zawierają one informacje, które łączy Watykan z powstania islamu. Obie strony mają tyle informacji na temat siebie, że jeśli narażone , to może stworzyć takie skandal , że byłobykatastrofą dla obu religii ."W swojej" świętej "księdze ,Koran , Chrystus jest traktowane tylko jako proroka. Jeślipapież był Jego przedstawicielem na ziemi , a potem także musi byćprorokiem Boga . Spowodowało to wyznawcy Mahometa się bać i szanować papieża co innego " świętego człowieka "."Papież przeniósł się szybko i wydał bulle przyznające Emiraty zgody generałów do inwazji i podbić narody Afryki PółnocnejWatykan pomógł sfinansować budowę tych ogromnych armii islamskich , w zamian za trzy przysługi . :

    
1 . Eliminacja Żydów i chrześcijan ( prawdziwi wierzący , który nazwali niewiernych ) .

    
2 . Chroń augustianów mnichów i katolików .

    
3 . Podbój Jerozolimy dla " Jego Świątobliwości " w Watykanie." Z biegiem czasu ,siła islamu stał ogromny - . . Żydzi i prawdziwi chrześcijanie zostały poddane ubojowi , a Jerozolima wpadła do rąk katolicy nigdy nie były atakowane , ani nie były ich świątynie , w tym czasie, ale kiedypapież poprosił o Jerozolimie , był zaskoczony ich zaprzeczenia arabscy ​​generałów miał taki sukces militarny , że nie mogą być zastraszani przez papieża - nic nie może stanąć na drodze do własnego planu." W kierunku Waraquah za , Muhammad napisał że Abraham zaoferował Ismaela jako ofiarę .Biblia mówi, że Izaak byłofiarą, ale Muhammad usunąć nazwę Izaaka i wstawiono nazwę Ismaela . Wskutek tej wizji Mahometa ,wierni muzułmanie zbudowali meczet, Kopuła na Skale , na cześć Ismaela na stronie żydowskiej świątyni, która została zniszczona w 70 roku naszej ery . Ten wykonany Jerusalem 2 najbardziej święte miejsce w wierze islamu . Jak mogli dać taki święty przybytek do papieża , bez powodowania bunt ?
Zdjęcie z : letsgo.com"Papież zrozumiał to, co stworzył było się spod kontroli , kiedy usłyszał ich nazywając " Jego Świątobliwość "niewierny . Muzułmańscy generałowie byli zdecydowani podbić świat dla Boga, a teraz zwrócił się ku Europie. Islamscy ambasadorami podszedł do papieża i zapytał dla papieskiej byków , aby dać im uprawnienia do inwazji na kraje europejskie."Watykan był oburzony , wojna była nieunikniona doczesnej władzy i kontroli świata uznano zapodstawowe prawo papieża Nie chciał myśleć o dzielenie się nim z tymi, których uważał za pogan . . ."Papież wzbudził swoje armie i nazwał je krucjat powstrzymać synów Izmaela z chwytając katolickiej Europie . Krucjat trwało wieki i Jerusalem wymknął się z rąk papieża ."Turcja spadły i Hiszpania i Portugalia były atakowane przez islamskich sił . W Portugalii wezwali Mountain Village " Fatima ", na cześć córki Mahometa , nie marzy by stać się światowej sławy ." Wiele lat później , gdy wojska muzułmańskie gotowy na wyspach Sardynii i Korsyki , do inwazji na Włochy , nie byłoproblemem . Islamscy generałowie sobie sprawę, że zbyt rozszerzone. To był czas na rozmowy pokojowe . Jednym z negocjatorów był Francis z Asyżu ."W rezultacie ,muzułmanie mogli zajmować Turcję w" chrześcijańskiej "świata , akatolicy mogli zajmować Libanu w świecie arabskim . Ustalono również , żemuzułmanie mogą budować meczety w krajach katolickich bez zakłóceń tak długo, jak Katolicyzm może się rozwijać kraje arabskie ." Kardynał Bea powiedział nam w odprawach Watykańskich , że zarównomuzułmanie i katolicy zgodzili się zablokować i zniszczyć wysiłki ich wspólnego wroga , Biblia , wierzyć ChristianM misjonarzy. Przez te konkordatach Szatan zablokowane synów Izmaela ze znajomości Pisma Świętego i prawda ."Kontrolka została utrzymana na muzułmanów z ajatollaha dół przez islamskich duchownych , zakonnic i zakonników .Watykańskie także inżynierowie kampanię nienawiści między muzułmańskim Arabów i Żydów . Przed tym, oni współistniały pokojowo ."Islamska społeczność patrzy naBiblię wierząc misjonarza jako diabła , który przynosi truciznę do dzieci Boga . Tłumaczy lat posługi w krajach o małych wyników ." Kolejny plan kontroli islamu . W 1910 roku Portugalia zamierza Socjalistycznej . Czerwone flagi pojawiały się iKościół katolicki w obliczu poważnego problemu . Coraz więcej było przeciw kościoła." Jezuici chcieli Rosja uczestniczy, orazpołożenie tej wizji w Fatimie mogą odgrywać kluczową rolę w ciągnięcie islamu do Matki Kościoła .
Łucja de Santos , Francisco Marco i Jacinta Maro w 1917 roku. Zdjęcie z : mystae.com" W 1917 rokupojawiła się w Fatimie Matka . "Matka Boga " byłsukces rozbijając , grając do tłumów przelewowych . Dzięki temusocjaliści Portugalii poniósł klęskę ." Katolicy na całym świecie zaczął się modlić o nawrócenie Rosji i jezuici wymyślili nowenny do Fatimy , które mogą wykonywać w całej Afryce Północnej , szerzenie dobrych public relations do świata muzułmańskiego .Arabowie myśleli, że na cześć córki Mahometa , które jest to, co jezuici chciał im wierzyć." W wyniku wizji Fatimskiej , papież Pius XII kazał nazistowską armię, by zniszczyć Rosję i religii prawosławnej i uczynić Rosja katolika ". Kilka lat po tym, jak stracił II wojny światowej papież Pius XII zaskoczył świat swoją udawana wizji słońca tańczące na bieżąco Fatimę w wiadomościach. To był wielki religijny biz pokaż i świat połknął ." Nic dziwnego, że papież Pius byłtylko jeden , aby zobaczyć tę wizję . W rezultaciegrupa zwolenników wzrosła do Błękitnej Armii na świecie, miliony łącznej wiernej katolików gotowych umrzeć za Najświętszej Maryi Panny."Ale nie widziałem jeszcze nic . Jezuici mają swoje Maryja odbyły się pojawić cztery lub pięć razy w Chinach , Rosji , a głównym pojawienie się w USA" Co to ​​ma wspólnego z islamem ? Uwaga biskup Sheenoświadczenie : " Orędzie Matki występy w Fatimie oznaczał punkt zwrotny w historii światowego 350000000 muzułmanów Po śmierci córki , Muhammad napisał , że ". jestnajświętsza ze wszystkich kobiet w raju, obok Maryi " ." Uważał, żeMaryja wybrała się znany jako Matki Bożej Fatimskiej , jako znak i zadatek , żemuzułmanie , którzy wierzą w narodziny dziewicy Chrystusa , przyjdzie uwierzyć w Jego boskość ." Biskup Sheen wskazał, że pierwotne posągi pielgrzym Matki Bożej Fatimskiej zostały entuzjastycznie przyjęte przez muzułmanów w Afryce , Indiach i innych krajach , i że wielu muzułmanów, teraz przychodzą do Kościoła katolickiego. "Artykuł z dnia : http://www.cloakanddagger.de/lenny/alberto_rivera.htm


Gdyby się komuś zechciało przetłumaczyć ten ważny dokument...
http://www.redicecreations.com/specialreports/2006/04apr/catholicislam.html

4 komentarze:

 1. Adwentyści twierdzą że religię islamską stworzył Rzym.(chodziło o kontrolę nad Jerozolimą)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś tak dziwnie się składa że Żydów i Muzułmanów więcej łączy niż dzieli pełna koszerność.

  Co do założycieli Islamu to owszem Katolicy tylko nikt nie wspomina że żydowskiego pochodzenia.

  Wystarczy poszukać a podobieństwa obu systemów diabła staną się widoczne.

  Iskam przede wszystkim pozbył się prawdziwych Chrześcijan ku zadowoleni Żydów i Katolików.

  OdpowiedzUsuń
 3. że też tak porąbane teoryjki znajdują zwolenników:) oszałamiające w swej spiskowej, naiwnej głupocie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli spiskowe to dlaczego tu permanentnie pisujesz i obrażasz?

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.