piątek, 15 listopada 2013

Papież Franciszek ostatnim papieżem

Tłumaczone z translatora:


"Szokująca rezygnacja papieża Benedykta XVI zwrócił oczy świata na 900 lat starej przepowiedni przez św Malachiasz znany jako "Przepowiedni Papieży". Według tradycji, ta przepowiednia została przekazana św Malachiasz, kiedy został wezwany do Rzymu w 1139.Proroctwo to lista, która zawiera opis 112 papieży, zakończone z "Petrus Romanus" (Peter Roman), która będzie ostateczna papież zgodnie z proroctwem."Dlaczego więc tak wielu ludzi bierze to proroctwo tak poważnie? Cóż, jak widać poniżej, to dlatego tak wiele z opisów poprzednich papieży, okazały się być tak dokładne. Więc co proroctwo słownie nadchodzi następna? Cóż, według proroctwa Piotra Roman będzie rządził w okresie wielkiego ucisku, i po "miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi swój lud". To wydaje się zmieścić w bardzo dobrze z tego, co Apostoł Jan napisał w Apokalipsie prawie 2000 lat temu. W Objawieniu rozdział 17, John dowiaduje się, że "kobiety, które widziałeś, że wielkie miasto, które króluje nad królami ziemi", i że siedem głów, że widział w swojej wizji "jest siedem gór, na których kobieta siedzi. "Oczywiście, wszyscy wiemy, że Rzym jest miastem siedmiu wzgórz, że rządził nad królami ziemi w czasie, John napisał książkę o Objawieniu. Później, w Apokalipsie w rozdziale 18 czytamy, że "jej plagi się w jeden dzień, śmierć i smutek, i głód, a będzie ogniem spalona:. Dla mocny jest Pan Bóg, który sądzi ją" Więc jesteśmy szybko zbliża się ten czas? Jeśli Prophecy Papieży jest dokładna, wygląda na to, że mogą być.


To będzie ostatni papież Francis (Petrus Romanus).
To naprawdę było wstrząsnąć świat katolicki, gdy papież Benedykt XVI niespodziewanie zrezygnował. Był pierwszym papieżem od prawie 600 lat do ustąpienia. W rzeczywistości, ostatni papież do dymisji był papież Grzegorz XII wszystko z powrotem w 1415.
Zaledwie kilka godzin po Benedykt zrezygnował, piorun uderzył w dach Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie.
Czy ktoś próbuje nam coś powiedzieć?
Jedno jest pewne - będziemy dużo uwagi poświęcać co do  Przepowiedni Papieży w ciągu najbliższych kilku miesięcy.


Na przykład, John Paul I figuruje jako "de medietate Lunae", co oznacza "z połowy księżyca." Nowoczesne tłumaczy powiedzieć przewidział, że panowanie Jana Pawła I w zacznie podczas półksiężyca i ostatniego zaledwie miesiąc, którego zrobił.
Jego następca, Jan Paweł II, jest opisane przez św Malachiasz jako "de labore Solis" lub "z pracy słońca", rzekomo dlatego, że urodził się podczas zaćmienia słońca.
Benedykt XVI, który zapowiedział rezygnację poniedziałek, jest "gloria olivae" lub "chwała oliwki", rzekomo dlatego, że jego imię "Benedykt" pochodzi od świętego Benedykta, którego porządku klasztornego używa gałązkę oliwną jako symbol.Oto kilka innych przykładów dokładności tego proroctwa, które były sharedby mój przyjaciel Ray Gano ...

    # 171 papież Adrian IV (1154/59) Prophecy-De rure Albo (pole Albe). Urodził się w miejscowości Saint-Alban
    # 180 papież Grzegorz IX (1227/41) Prophecy - Ostiensis Avis. (Bird of Ostii). Przed jego wyborem był kardynał Ostii
    # 194 papież Mikołaj IV (1288/92) Prophecy - Ex Eremo Celsus (podwyższone od pustelnika). Przed jego wyborem był pustelnikiem w klasztorze Apulia

Według przepowiedni, papież Benedykt XVI był obok ostatniego papieża.
Oznacza to, że ostateczna papież będzie dalej.
Co więc powinniśmy się spodziewać?
Cóż, po to, co proroctwo mówi o ostatnim papieżu ...

    "W skrajnym prześladowania Świętego Kościoła Rzymskiego, nie będzie siedział Piotr Roman, który będzie pastwisko owce w wielu cierpień, a gdy te rzeczy są wykończone, miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi jego osób. Koniec ".

Więc czy są jakieś potencjalnych kandydatów, które mogą potencjalnie pasuje do ustawy jako "Piotr Rzymianin"?
Cóż, nazwa kardynała Petera Kodwo Appiah Turkson Ghany jest już powszechnie płynął. W rzeczywistości, Daily Mail opisuje go jako "front-biegacz, aby stać się pierwszym czarnym papieżem".
Według dr Jerome Corsi, autor Tom Horn określiła innego kandydata, który wydaje się być stworzony proroctwo bardzo ładnie ...

    Co ciekawe, głównym kandydatem jest Pietro Evasio kardynał Tarcisio Bertone, sekretarz stanu kardynał, który urodził się w Romano, Włochy. Jego nazwisko może być zatem świadczonych Piotr Roman.

To na pewno będzie interesujące zobaczyć, jak to wszystko rozegrać w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
Wielu z was, że czyta to może być sceptyczny "proroctwa", ale prawda jest taka, że ​​proroctwo było zawsze jednym ze sposobów, że Bóg własnej uwierzytelnia Siebie.
Innymi słowy, Bóg mówi nam na koniec od początku i jest to jeden ze sposobów, które znamy, którzy jeden prawdziwy Bóg jest.
W Izajasza 46:9-10 Bóg mówi, że to ...

    Zapamiętaj dawne rzeczy stare, bo jestem Bogiem, i nie ma innego, jestem Bogiem i nie ma takiego jak ja, deklarując koniec od początku, a od czasów starożytnych rzeczy, które nie zostały jeszcze wykonane, mówiąc: Moja rada będzie stać, a ja zrobię wszystko dla mnie przyjemność

Teraz, jeśli jesteś zatwardziałym ateistą lub nie chcesz mieć do czynienia z solidnym dowodem, że wiara chrześcijańska jest prawdziwa, to lepiej nie czytaj teraz. Bo jeśli czytaj dalej istnieje duża szansa, że ​​twoje przekonania podstawowe zostaną wstrząśnięte.
W całej Biblii, bardzo konkretne proroctwa zostały podane, że były bardzo wyraźnie spełnione setki lat, a nawet tysiące lat później.
Na przykład, po prostu sprawdzić Psalm 22.
Psalm 22 zaczyna się od słów ...

    Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?

Czy te słowa brzmią jak coś słyszeliście wcześniej?
Oczywiście, że tak. Jezus powiedział te słowa z krzyża.
Gdy mówił te słowa, że ​​nie tylko, że je, bo był w bólu. Był rzeczywiście mówić ludziom, aby przejść spojrzeć na Psalmie 22.
A w Psalmie 22 znajdujemy graficzny opis ukrzyżowania. Wystarczy sprawdzić, co Psalm 22:16-18 mówi ...

    Psy otoczyły mnie, grupa złych ludzi nie otoczyli mnie, przebodli ręce i nogi moje. Mogę policzyć wszystkie kości moje, ludzie patrzą i napawać się mnie. Dzielą między siebie moje szaty, a los rzucili o moją suknię.

Jak napisałem w artykule napisałem kilka lat temu, ten fragment jest w zasadzie pierwszy rachunek osoba ukrzyżowany na krzyżu. Należy zwrócić uwagę na podobieństwa między Psalmu 22 i ukrzyżowanie Jezusa ...
1) Ręce i nogi przebite.
2) Otoczony przez złych ludzi.
3) Ludzie patrzą i napawania.
4) może liczyć jego kości co oznacza, że ​​został rozebrany.
5) Podzielili Jego szaty i los rzucają o Jego ubranie, które jest dokładnie to, co się stało.
Psalm 22 został napisany około 1000 roku, zanim Jezus przyszedł, a w tym czasie było napisane ukrzyżowanie nawet nie zostały jeszcze wynalezione. Poniżej fromWikipedia ...

    Ukrzyżowanie stosowano wśród Seleucydów, Kartagińczycy i Rzymianie od około 6 wieku pne do 4 wieku naszej ery.

Tak więc, podczas gdy Jezus wisiał na krzyżu, był wskazując proroctwa, które zostały napisane 1000 lat wcześniej, że rozmawiał z Nim umiera w sposób, który nawet nie zostały jeszcze wynalezione.
Kolejny niesamowity proroctwo można znaleźć w Księdze Izajasza rozdział 53. Została napisana około 700 lat przed czasami Jezusa, iw tym rozdziale dowiadujemy się o przyszłym Mesjaszu, który przyjdzie i umarł za nasze grzechy.
W rzeczywistości, jak nam powiedziano siedem różnych razy w Księdze Izajasza 53, że Mesjasz będzie zapłacić karę za nasze grzechy ...
Izajasza 53:4 - Na pewno wziął nasze słabości i dźwigał nasze boleści
Izajasza 53:5 - Lecz On był przebity za nasze grzechy, zdruzgotany za nasze winy, kara, który przyniósł nam pokój był nad nim, aw Jego ranach jest nasze zdrowie.
Izajasza 53:6 - ... Pan zwalił na Niego winy nas wszystkich.
Izajasza 53:8 - ... za występek mojego ludu był dotknięty.
Izajasza 53:10 - Ale to było wolą Bożą, aby go zmiażdżyć i spowodować, żeby cierpiał, i chociaż Pan sprawia, że ​​jego życie ofiary zadośćuczynienia
Izajasza 53:11 - ... będzie ich winy poniesie
Izajasza 53:12 - Bo poniósł grzechy wielu, i oręduje za przestępcami.
W tym rozdziale są również powiedział, że przyszły Mesjasz umrze, przypisać grobu z grzeszników (Jezus został ukrzyżowany ze złodziejami), i być z bogatej w Jego śmierci (został pochowany w bogacza grobu) ...
Izajasza 53:12 - ... wylał swoje życie aż do śmierci
Izajasza 53:9 - Został przydzielony grobu z grzeszników, i bogaty w swojej śmierci
Również w jedenastu wierszy dowiadujemy się, że Mesjasz będzie wskrzeszony po cierpieniu duszy ...
Izajasza 53:11 - Po cierpienia duszy, ujrzy światło życia i być zadowolony
Jeszcze bardziej zdumiewające jest to, co badacze Biblii Kod odkryli zakopany w tekście Izajasza 53. W ciągu tych 12 wersetach Biblia badacze Kod znaleźć imię Jezusa, nazwiska wszystkich uczniów z wyjątkiem Judasza Iskarioty, i cała masa innych słów związanych z posługą Jezusa ...
Jeszuę (Jezusa) 53:10
Nazarejczykiem 53:6
Mesjasz 53:11
Shiloh 53:12
Pascha 53:10
Galilea 53:7
Herod 53:6
Kajfasz, Wysokie 52:15 Priest
Annasz, High 53:3 Priest
Mary 53:11
Mary 53:10
Mary 53:9
53:12 Disciples
Peter 53:10
Mateusza 53:8
John 53:10
Andrew 53:4
Philip 53:5
Thomas 53:2
James 52:2
James 52:2
Simon 52:14
Tadeusz 53:12
Matthias 53:5
Niech będzie ukrzyżowany 53:8
Jego Krzyż 53:6
Lampa Pana 53:5
Jego 52:7 podpis
53:12 Chleb
53:5 wina
Od Zion 52:14
Moria 52:7
Obed (sługa) 53:7
Jesse 52:9
52:5 nasion
Woda 52:7
Lewici 54:3
Od Pojednania Lamb 52:12
Joseph 53:2
Oczywiście wszystko to jest tylko jeden przypadek, giant, prawda?
A czy wiesz, że Biblia mówi nam nawet rok, że Jezus umrze?
W Daniela 9:24-27, dowiadujemy się ile czasu minie od zlecenia "na odbudowie Jerozolimy" dopóki Mesjasz przyjdzie. To mówi nam, że "Namaszczony będzie ukarany śmiercią" i że stanie się to zanim świątynia została zniszczona.
Cóż, świątynia została zniszczona w 70 roku ne, więc musiała się przed tym.
Tylko jeden człowiek pasuje do tej roli - Jezusa Chrystusa.
Możesz dowiedzieć się znacznie więcej o tej niesamowitej przepowiedni tutaj.
Biblia ma mnóstwo rzeczy do powiedzenia o czasach, które mamy obecnie żyjących w. Jeśli jesteś zainteresowany, po prostu sprawdzić księgę Objawienia, Księga Daniela, rozdział 24, Mateusza rozdział 13 i Mark, Luke rozdział 21 dla rozruszniki.
Biblia zawiera setki bardzo specyficznych proroctw, które zostały dokładnie spełnione.
Więc ufaj.
Ufasz jej?
W końcu, każdy dostaje do dokonywania własnych wyborów.
Wybierz mądrze

1 komentarz:

 1. Poniżej opis tego, co na filmie dla osób nie znających francuskiego.

  Dzieje się we Francji, ale mam wrażenie, że jakoś niewiele się o tym mówi w Polsce, prawda?

  Poniżej opis tego, co na filmie dla osób nie znających francuskiego.

  Dzieje się we Francji, ale mam wrażenie, że jakoś niewiele się o tym mówi w Polsce, prawda?
  Film kręcony 11 listopada, w Paryżu, na Champs Élysées. Najpierw mówi były kapelan żandarmerii, któremu najwyraźniej zabrano dokumenty dlatego, że przechadzał się tam z krzyżem na szyi. A faceci w czerwonych czapeczkach, to najwyraźniej ludzie, którzy ostatnio doprowadzili nieomalże do rewolucji w Bretanii. Czerwone czapeczki były ich znakiem rozpoznawczym. WSZYSCY w czerwonych czapeczkach byli zatrzymywani natychmiast przez policję.

  Ludzie krzyczą najpierw „Hollande – dymisja!”, a potem „Dyktatura socjalistyczna!”. Ludzie gwiżdżą podczas przejazdu prezydenta Hollande do Łuku Triumfalnego.

  Facet pod koniec mówi, że 11 listopada 1940 też ludzie manifestowali na ulicach Paryża i byli to pierwsi przedstawiciele francuskiego ruchu oporu. Dziś Hollande nie jest może nazistą, ale jest dyktatorem – wystarczy popatrzeć na to, co się dzieje. Dziś we Francji ludziom odbiera się prawo do wolności manifestowania, do wolności słowa, dziś jedynie różne lobby może mówić co chce – lobby związków zawodowych, lobby homoseksualistów, lobby masonów, lobby przyjaciół władzy. to, co się dzieje na ulicy, to pierwsze ruchy oporu przeciwko tej „miękkiej dyktaturze”, która pojawia się we Francji. To, co tu się dzieje, to wstyd, hańba dla Francji!

  Moim zdaniem nie dzieje się dobrze, a przy okazji warto popatrzeć na to, co i u nas może się zacząć – bo JESZCZE u nas tak nie jest. Ale wcale nie jest powiedziane, że nie będzie.

  http://www.youtube.com/watch?v=GB2FKMrNKsU

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.