niedziela, 17 listopada 2013

ONZ zmienia wizerunek, metody działania pod NWO. Ważne.

Zmiana profilu ONZ zbliża nas do centrum apokalipsy - jednego rządu światowego pod  rządami antychrysta.
ONZ - organizacja, która kilkadziesiąt lat brała totalnie bierny udział w rozmaitych wojnach na świecie tym razem zmieniła kurs działań:


"
-Dyplomaci w prywatnych rozmowach mówią, że istnieje możliwość zmiany mandatu żołnierzy biorących udział w misjach pokojowych pod sztandarem ONZ – ujawnia w rozmowie z Onetem amerykańska dziennikarka Edith Lederer. Realizacja takiego scenariusza byłaby światową rewolucją, tym bardziej, że brygada interwencyjna ONZ odniosła ostatnio sukces w wygaszaniu jednej z najbardziej brutalnych wojen domowych w historii.
 
Do zmian, do których nawołują w zakulisowych rozmowach dyplomaci, przyczyniły się wydarzenia w Demokratycznej Republice Konga. W wyniku toczącej się od 1998 roku wojny domowej w tym kraju zginęło co najmniej 2,7 mln osób. W związku z trwającymi walkami ONZ w sierpniu zagroziła, że użyje swoich sił pokojowych w operacji mającej na celu ochronę cywilów i zaprowadzenie pokoju. Akcja, która była wymierzona w rebeliantów, przyniosła sukces – dwa tygodnie temu decyzję o zaprzestaniu walk podjęło partyzanckie ugrupowanie M23, odpowiedzialne za śmierć wielu cywilów. W skład pierwszej w historii brygady interwencyjnej ONZ weszło trzy tysiące żołnierzy z RPA, Tanzanii i Malawi.
-Interwencja sił pokojowych ONZ w Demokratycznej Republice Konga była testem, który miał na celu sprawdzenie, czy może to być odpowiedni sposób na rozwiązywanie toczących się konfliktów zbrojnych – oceniła w rozmowie z Onetem Edith Lederer. - Teraz następuje ocena efektywności takich brygad interwencyjnych – dodała.
Kongo katalizatorem zmian?
Dziennikarka zajmująca się relacjonowaniem prac ONZ podkreśliła, że to właśnie obecność żołnierzy pod flagą Narodów Zjednoczonych we wschodniej części tego afrykańskiego kraju doprowadziła do złożenia broni przez ugrupowanie M23. Lederer dodała, że zastosowanie tego rozwiązania w Kongo przyniosło pozytywne skutki, choć istniały obawy, że siły ONZ uwikłają się w walki. - A to oznacza, że już sama groźba interwencji może przyczynić się do zakończenia działań zbrojnych – stwierdziła"

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mozliwe-zmiany-w-dzialaniu-sil-pokojowych-poufne-rozmowy-w-onz/8pedmTo w ONZ są przygotowywane idee New Age. Pisałem o tym lub umieszczałem info:


tutaj 10 rogów biblijnych ukazałem jako 10 regionów powstałych na bazie ONZ

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.