piątek, 8 listopada 2013

Jak walczyć z antychrystami w sejmie?

"Sejm zdecydował. Sejm odrzucił wniosek o referendum. Wniosek poparło posłów 222, przeciw było 232. Na sali rozległy się głosy: "Hańba! Wstydźcie się!"

- Sejm chce odrzucić milion wpisów obywateli, one nie wzięły się z sufitu - powiedziała rano w TVN24 Karolina Elbanowska ze stowarzyszenia Ratuj Maluchy. Prawie wyszła ze studia, gdy Jarosław Kuźniar nie pozwalał jej skończyć. - Ja nie mogę się denerwować, to nie fair - mówiła w studiu Elbanowska, która jest w zaawansowanej ciąży. - Porozmawiamy, jak będzie miał Pan dzieci w szkole. Tak się nie da rozmawiać - skomentowała słowa prowadzącego. Jarosław Kuźniar argumentował, że dyrektorzy szkół zapewniają, że ich szkoły są przygotowane na przyjęcie 6-latków i argumenty rodziców są bezzasadne."Antychrześcijańscy posłowie głosowali zgodnie z moimi przewidywaniami przeciw referendum w tej sprawie. Zwyciężył duch Antychrysta.

Jaki więc mamy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość? można pomyśleć - żaden.

Ostatnio w województwie świętokrzyskim widziałem bardzo skuteczną akcje, która doprowadziła jednego antychrześcijanina do pasji. Akurat znam go osobiście i wiem, że jest nie miły i  .....no właśnie nawet nie mogę napisać co i wiadomo dlaczego....

Co w tej akcji jest tak wyjątkowego? ano to, że zazwyczaj atakuje się grupę ludzi. Na Pejszbuku można przeczytać o PO, PIS, ale nikt nigdy nie proetstowal przeciwko pojedynczemu posłowi i jego konkretnemu głosowaniu lokalnie, tam gdzie jest jego elektorat.
To ma wielki sens, ponieważ wywołuj presję i pokazuje lokalnie jakich naprawdę wartości broni dany poseł. Protest lokalny przeciw danemu głosowaniu, danego posła jest dla niego wielkim ciosem.
Tak mozemy walczyć, wywierając presje lokalnie!!! Tam gdzie ejst jego teren wyborczy. Przykład świetnej akcji:

"Sześciu przedstawicieli Ruchu Narodowego pikietowało w niedzielę o godzinie 12 przed kościołem parafialnym świętego Józefa Robotnika w Kielcach.
Atak pył wymierzony posła Platformy Obywatelskiej Artura Gieradę i jego wrześniowe głosowanie za odrzuceniem obywatelskiego projektu zmian w ustawie aborcyjnej.

- Zgromadziliśmy się tu, by pokazać hipokryzję posła [Artura Gierady – przyp. red.]. Co niedzielę w kościele przyjmuje komunię świętą, natomiast w życiu nie respektuje nauk kościoła katolickiego. Kreuje się na człowieka z zasadami chrześcijańskimi, lecz je łamie. Parafianie! Dowiedzcie się, jak głosuje poseł wybrany przez was, który powinien postępować według waszej woli – te słowa przez kilka minut "Narodowcy” kierowali w stronę wychodzących po mszy parafian kościoła parafialnego świętego Józefa Robotnika w Kielcach, by zwrócić ich uwagę na decyzję posła Platformy.

We wrześniu przedstawiony został sejmie projekt nowelizacji ustawy aborcyjnej. Zakładał on między innymi ograniczenie wykonywania u kobiet aborcji eugenicznej, czyli w przypadkach, gdy występuje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu. Artur Gierada głosował za odrzuceniem projektu."

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131020/POWIAT0104/131029931


Tutaj inny przykład tej samej akcji ale wobec posła , o którym wspominałem wyżej jak bardzo jest nie przyjemny dla krytykujących.
Co prawda jest przy współpracy z kościołem ale cel szlachetny. Im więcej będziemy IM pozwalać tym bardziej będa nas gnębić, a takie pisanie na moim blogu jak to bardzo nas prześladują będzie w sytuacji naszej bierności komedią
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.