środa, 6 listopada 2013

Ceremonia przysiegi krwi Jezuitow

""CEREMONIA KPrzysięgi krwi ~ W skrajnym jezuitów Przysięgi indukcji lub ceremonii przysięgi krwi , odnotowanych w Dziennikach 62. Kongresu , 3 sesji w USA , prawdziwe cele Towarzystwa Jezusowego są krystalicznie czyste. Były księży jezuitów , w tym zmarły ojciec Alberto Rivera , potwierdzili przysięgę istnienie przysięgi krwi .
Malachi Martin , inny były jezuita , pracował w wewnętrznych kręgach Watykanu od ponad dwudziestu lat i mówił siedemnaście językami. W swojej ostatniej książce , zanim zmarł w 1999 roku , powiedział, że był" tajemny spisek " w Watykanie , a rytuały satanistyczne były prowadzone w kościele w tajemnicy poświęconej " Luciferowi ". ( Lucifer Sun Worship ) To jest prawdziwy program za działania jezuitów , który steruje Watykanem i papieżem, i wiemy z niechętnie uczestniczy , że dokładnie to samo dzieje się w tajnych strukturach Kościoła mormonów .

Uroczystość przysięgo kwri prowadzi obok ołtarza , jak inicjować , ( Pas- chə - lənt ) stoi między dwoma mnichami . Jeden trzyma transparent z papieskich kolory żółty i biały, a drugi posiada czarny sztandar noszący nóż z krzyżem nad czaszką i piszczelami . Obejmuje ona także litery INRI , co mówi się na myśli IUSTUM Necar , Reges , bezbożne - " To jest po prostu do eksterminacji lub zniszczenia bezbożnych lub heretyckich królów, rządy lub władców . Inicjujący klęka i Superior daje mu czarny krucyfiks trzymać na jego sercu i sztyletem której posiada wskazując na jego sercu . Superior potwierdza, podczas uroczystości , że wtajemniczony został nauczał infiltrować i szpiegowania na rzecz Zakonu :"


więcej na forum:

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/kosciol-katolicki-i-jego-zwierzchnicy/191-pierwszy-jezuita-papiezem-i-przysiega-krwi#498


Niektóre tematy łatwiej mi umieszczać na forum ponieważ mogę ja i czytelnicy w każdej chwili coś odnaleźć. W blogu tego zrobić nie mogę. Tak więc czasem umieszczam informacje w dwu miejscach a czasem tylko na forum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.