środa, 13 listopada 2013

Papież Jan Paweł II jest w piekle - niesamowity film


Niesamowity przekaz. To jest jak ostrzeżenie od Boga, jedno z ostatnich...


Zapewne budzi kontrowersje i sceptycyzm. Osobiście jestem bardziej za uwierzeniem tej kobiecie. Tam nie ma nic, nie zgodnego z Biblią. Nawet sa twierdzenia nie popularne w tym świecie. Największą przeszkodą w zaakceptowaniu tego widzenia jest fakt, iż nie było jeszcze Sądu Ostatecznego. Z drugiej strony kilku wybrańców Boga było w Niebie, więc może JPII jako szczególny zwodziciel jest już w piekle.

Jakkolwiek nie patrząc JPII mocno sobie zapracował na takie miejsce będąc szefem największej organizacji mafijnej na świecie. Organizacji uprawiającą czarną magię i zwodzącą wiernych. Był szefem kościoła odstępczego. Patrzył spokojnie na rzeź w Jugosławii, pedofilie, materializm w KRK.
Moja żona do tej pory ma błogosławieństwo od papieża kupione za bodajże kilka euro.....
Miliony się nabrały na jego grę aktorską, tak jak miliony nabrały się na agenta Bolka z braku odpowiednich informacji.  Sam głosowałem na Bolka tak samo jak łzy mi prawie leciały jak zmarł ten aktor, mason Kaatz.

I na koniec ważna sprawa. Widzenie miała przeciętna, prosta osoba, co je uwiarygadnia i jest zgodne z zapowiedzią.

52 komentarze:

 1. Tak się składa, że wiem czym jest jest mafia, znam to środowisko. Nazywanie KRK największą organizacją mafijną jest albo żartem, albo brakiem pojęcia czym jest mafia, jak działa itd. Toż to obraza dla takiej Cosa Nostry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie przeczę, że nie znasz tego środowiska.
   W takim razie mam do Ciebie pytania:

   1. Czy mafie współpracują z rządami?
   2. Czy rządy pozwalają mafiom na działanie?
   3. Czy rządy nie są podległe Watykanowi?

   Usuń
  2. 1. Zależy jakie mafie. Jeśli jakaś mafia ma ogromne wpływy to prędzej czy później zabiera się za rząd/politykę. We Włoszech można to zauważyć. Ile to polityków jest skorumpowanych. W ostatnich latach niby ostro zabierają się za walkę z organizacjami mafijnymi i Mafie osłabły, ale to tylko na krótką metę.

   Jeżeli jakaś mafia wpływów wielkich nie ma to bardziej zajmują szczebel lokalny. W Polsce częściej spotykanie.

   2. To zależy właśnie jak daleko sięgają wpływu. Potężna mafia może wszystko.

   3. To głupota. Watykan jako taki i tak nie ma takiej władzy jak przed wieloma wieloma lat.

   Usuń
  3. 3. To nie jest głupota tylko zasłona dymna. Myślisz, że najpotężniejsza organizacja pozwoliłaby jakiejkolwiek sile na przejęcie prymatu władzy nad światem?

   Wydaje mi się, że nie bez powodu dopiero wyrok Boga sprawi spustoszenie tej organizacji.

   Poszukaj informacji na temat wpływu jezuitów i rycerzy maltańskich na powstawanie tajnych stowarzyszeń. Również na temat pochodzenia władzy "żydowskich" rodzin bankierskich, które uważa się obecnie "powszechnie" za tych którzy trzymaja interes w garści. Było by wysoce naiwnym wierzenie, że zorganizowana przestępczość na szczeblu międzynarodowym nie jest z tym powiązana. Zasłona dymna jeszcze raz.

   Usuń
 2. Bardzo poruszajacy film ze az mi lzy polecialy.Uwazam ze to Prawda co ta mloda dziewczyna nam przekazala. Moim zyczeniem byloby zeby moj maz niedowiarek to sobie obejrzal i wielu ludzi ktorzy zyja jeszcze w nieprawdzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 2008 roku od grudnia mówię że Wojtyła był antychrystem !!
   http://www.apokalipsy.fora.pl/dzial-archiwalny-forum-apokalipsy,87/jan-pawel-drugi,2177-45.html

   Usuń
  2. Ja tez tak uważam , on jest antychrystem, szkoda że większość ludzi jest zaślepiona.

   Usuń
 3. Ktoś tu pisał że Chrześcijaństwo Zobowiązuje.

  A tu proszę jakie owoce !

  0 dowodów i 12,5 minuty konfabulacji nie do sprawdzenia.

  "az mi lzy polecialy.Uwazam ze to Prawda co ta mloda dziewczyna nam przekazala."

  A co takiego ta młoda dziewczyna przekazuje ?

  Czy aby nie to co chcecie usłyszeć ?


  Będę się za was modlił do Ojca i Isusa


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, ale jakie dowody byś chciał? Aby zrobiła sobie zdjęcie z Jezusem w niebie i aniołami? Ja także uważam, że mówi ona prwadę, stąd wykonane tłumaczenie. Ona wręcz płacze mówiąc o tym, szczególnie pod koniec, tj światectwo pięknej wiary. Biblia zapowiada, że w czasach ostatecznych przeciętni ludzie będą mieć prorocze wizje/sny. Ten film zdaje się być tego potwierdzeniem. Nie powiedziała ona nic czego w Biblii nie ma więc jest to dodatkowy argument. Wybacz ale jeżeli nie zrozumiałeś/aś co ta dziewczyna chce przekazać to niestety masz problem co mnie smuci. Ona tylko to potwierdza, że apokalipsa nadchodzi i porwanie jest tuż za rogiem.
   "Czy aby nie to co chcecie usłyszeć ? " - Pewnie, że tak! Jakby powiedziała, że to jeszcze nie czas to smuciłbym się, ponieważ tyle jeszcze zła dokonałoby się na świecie a tak już to się kończy! Nazywa się ona Angelica Zambrano i możesz poszukać o niej co nie co, jest ona z Ekwadoru. Oczywiście są także głosy, że jest fałszywym prorokiem, ale powtórzę, nie mówiła nic niezgodnego z Biblią a czas pokaże czy miała rację. Jedno jest pewne, dni nasze tutaj się kończą i zamiast się sprzeczać powinniśmy się wspierać :)
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. "0 dowodów i 12,5 minuty konfabulacji nie do sprawdzenia."

   Udowodnij mi, że Henoch był wzięty do Boga.

   To co to kobieta mówi tp jest kwestia wiary a nie naukowych badań empirycznych. Albo wierzysz albo nie. Ja wierzę.


   "A co takiego ta młoda dziewczyna przekazuje ?


   Poza JPII w piekle wszystko co jest napisane w Biblii.

   "Czy aby nie to co chcecie usłyszeć ? "

   Tak, chcę słyszęć że Isus Chrystus nadchodzi, cieszę się każdą nową wiadomością. Pokrzepia mnie to w zalewie informacji o planach systemu szatana. Czekam na Isusa Chrystusa.

   Usuń
 4. W tym wszystkim jest taki zament że sie nie chcę w to zaglębiać, np Adwentysci uważają że teraz ludzie nie idą ani do piekła ani do nieba, poprostu spią nie czując niczego, dopiero po zmartwychwstaniu będą osądzeni i albo pójdą do nieba albo do piekła.
  Więc gdzie jest prawda.
  Ponadto dziewczyna ta mówi że w dniu pochwycenia będą ludzie znikać, czyli jesli bedą poprostu znikać to po co w Pismie jest napisane że w owym dniu aby ten co jest na polu niewracal do domu ani ten co jest na dachu aby tez nie wracał do domu.
  Normalnie zament z poplątaniem, co rusz to jakaś osoba, organizacja się pojawia i ogłasza jaką to prawdę objawiona otrzymała - to wszystko bardzo zniecheca do sięgania po Pismo i czytanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie dlatego należy zgłębiać Słowo Boże aby być odpornym na dogmaty organizacji. Samodzielne studiowanie Biblii daje wolność myślenia.

   Usuń
  2. No to własnie ci wszyscy ludzie zgłębiają Sowo i powstaja takie przeciwne rozbieżności.
   Adwentysci uważają że trzeba obchodzić sobotę jako dzien swięty a Zielonoswiatkowcy uwaają że takim dniem może być także niedziela.
   Kiedyś pewien znajomy mówil że ma przyjaciół adwentystów i się z tego troche smieje co wyprawiają a mianowicie że mają specjalne kalendarzyki z godzina zachodzącego slonca i takim kalendarzem sie podpierają tak aby już niczego zbednego nierobić po zachodzie słonca w piatek. przy czym znajomy ten sam mi pokazal fragment w Pismie że wszyscy którzy zyjemy w systemie innym niz swietowanie szabatu w sobotę jestesmy całkowicie usprawiedliwieni.

   Usuń
  3. Nie widzisz tu sprzeczności? Oni zagłębiają Słowo Boże równolegle z naukami Ellen White w tym przypadku, w innym z katechizmem/broszurkami/dodaj tu coś.

   A ja powiem tak - Szukajcie a znajdziecie

   Usuń
  4. Ewangelia Mateusza mowi o tych, ktorzy sa w Judei aby nie wracali do domu, kiedy nastapi wielki ucisk, aby uciekali w gory. Nie wspomina w tym fragmencie o pochwyceniu.Sa to dwa rozne momenty. Mowa jest o konkretnym miejscu geograficznym (Judea). Byc moze w tym czasie w miejscu historycznej Judei stanie sie cos, co bedzie zagrazalo zyciu ludzi tam pozostajacych, moze jakis kataklizm, sama nie wiem, ale biblie trzeba czytac w kontekscie, a nie wyrywac pojedyncze kwestie. A pochwycenie rzeczywisccie bedzie wygladolo tak, ze ludzie beda znikali, beda porwani na obloki do Pana i o tym tez biblia mowi. Inka

   Usuń
 5. ap. Piotr , Fatima i wiele wiele innych nawiedzeń i widzeń ?

  zaowocowało jeszcze większą wiarą i kultem maryjnym.

  Isus wam powiedział jakby mówili że ja jestem na ............... jakby sam anioł świetlisty .........

  I jak się stosujemy do tego ostrzeżenia ?

  90 % prawdy i 10 % kłamstwa

  Jadnak te 10 % wypaczy prawdę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest różnica od objawień demonicznych. Fatima itp pracują na rzecz KRK czyli nierządnicy, a widzenie tej kobiety dla kogo?


   akurat tego bym sie nie czepiał, tylko jak napisałem w tekście JPII w piekle jeśli już ze względu na nie odbyty jeszcze Sąd Boży.
   Chyba że dla szczególnych złoczyńców piekło jest już czynne, albo jest to prorocze widzenie...

   Usuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tatiana Biełous. Wskrzeszona w kostnicy po 72 godzinach pobytu w raju i piekle. http://www.ziemiamielecka.pl/?p=37729

  OdpowiedzUsuń
 8. Angelika mówi, że Jezus powiedział jej, że papież jest w piekle. Zatem dzień sądu według Angeliki już miał miejsce? A może to był taki indywidualny sąd, przed zmartwychwstaniem, i odbył się specjalnie dla papieża Jana Pawła II, bo to wielki człowiek był. Papież, według objawienia Angeliki Zambrano, podobno miał możliwość usprawiedliwienia się przed Bogiem, co jest zgodne z Biblią. Czytamy bowiem, Mateusza 12:37: "A powiadam wam, że z każdego nieużytecznego słowa, które ludzie wyrzekną, zdadzą sprawę w dzień sądu. Albowiem na podstawie słów twoich będziesz usprawiedliwiony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony.'' Jedna mała różnica to, że to był indywidualny sąd tylko dla papieza, dwa, iż odbył się przed jego zmartwychwstaniem, trzy, że sąd ten odbył się w piekle. A może papież już zmartwychwstał według Angeliki, jako ten, który dopuszczał się tego "co podłe, na zmartwychwstanie sądu" Jana 5:28. Nie jasna w tym świetle staje się wypowiedź Angeliki, czy zmartwychwstał czy był tylko osądzony, a na zmarwychwstanie (w celu potępienia) musi poczekać tak jak wszyscy. Ale okazałoby się, że w takim wypadku byłby potępiony dwa razy. W każdym bądź razie papież, będący już w piekle, usprawiedliwiał się przed Panem tymi słowami: "Pomóż mi Panie, mniej litość nade mną i zabierz mnie stąd, odpokutuje Panie, chcę powrócić na ziemię, aby odpokutować".
  Dziwi mnie, że papież dopiero po swym sądzie miał możliwość rozmowy z Jezusem.
  Przecież według Biblii głos będzie nam dany nam przed ostateczną decyzją, co dalej z nami, i albo wyjaśnienia nasze usprawiedliwią nas i albo nas pogłębią. A tu według tego objawienia Angeliki, papież przemawia z piekła, prosi, błaga, chce przebaczenia, pokuty. To tak jakby skazaniec w dzisiejszych czasach targował się z sędzią w więzieniu. Jednak Jezus nie ma litości, papież torturowany jest płomieniami a na jego szyi zakleszcza się wąż z gwoździ. Zaś Angelice Jezus wyjaśnił, że nie pomoże papieżowi, bo nie żałował swych czynów. Cóż, być może papież żałował fałszywie, usta mówiły jedno, ale serce pozostało zimne. Nie nam to oceniać. Jest jeszcze więcej sprzeczności w relacji Angeliki z pobytu w piekle i niebie, ale już te powyższe rzucają cień na źródło jej objawienia.
  Może komuś zależy, abyśmy wierzyli, że Bóg nie ma litości, jest sadystą torturującym płomieniami i gwoździami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się;

   mam wrażenie, że niektórzy szukają głównie sensacji i czegoś superwzruszającego...

   Usuń
  2. Nie wszystko stracone, są tu Dzieci Człowiecze.

   "Bóg nie ma litości, jest sadystą torturującym płomieniami i gwoździami."

   I to jest ten prawdziwy cel nawiedzenia tego dziecka.

   " Bójcie się bo ja jestem wasz pan pełen zazdrości i gniewu, ja mogę się za Jezusa podawać i być waszym panem "

   Taki jest przekaz płynący z tego filmu.

   Usuń
  3. Malke kto tu szuka sensacji?

   "czegoś superwzruszającego..."

   Czy wiesz, że wzruszyłem się czytając kiedy Herod mordował wszystkie dzieci? jestem satanistą czy nie twardo stąpam po Ziemi?

   Wzruszyłem się też na tym filmie:

   http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/to-co-komus-dajesz-w-koncu-wraca-to.html

   Jestem naiwny czy może szatan przeze mnie przemawia?

   Malke śmiało, potrafisz atakować, wyraź swoje zdanie.

   Usuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. "I na koniec ważna sprawa. Widzenie miała przeciętna, prosta osoba, co je uwiarygadnia i jest zgodne z zapowiedzią." - to samo niewinne dzieciaczki w Fatimie.

  "jest różnica od objawień demonicznych. Fatima itp pracują na rzecz KRK czyli nierządnicy, a widzenie tej kobiety dla kogo?" - ja nie widzę różnicy pomiędzy tymi dwoma objawieniami. To objawienie ukazuje Boga w roli tyrana, jak ktoś słusznie zauważył. Poza tym, co najważniejsze i na czym prawdziwy chrześcijanin powinien się opierać - JEST TO NIEZGODNE Z BIBLIĄ.

  Szatan podsyca w ten sposób nienawiść do KRK, ponieważ doskonale zdaje sobie z planów Boga i w tym samym będzie próbował przypisać sobie zasługę zniszczenia Watykanu, a świetnie wie, że wkrótce to nastąpi. Spokojnie, szatan ma wiele asów w rękawie i będzie starał się podejść nas tak, żeby niejednemu czytelnikowi tego bloga poleciała łezka ze wzruszenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Malke,

   Różnica jest taka, że Maryja się objawiać nie może, Jezus jak najbardziej.
   "To objawienie ukazuje Boga w roli tyrana, jak ktoś słusznie zauważył. " - Nie chce wnikać w życiorys papieża, ale ktoś kto jest królem świata wie bardzo dobrze jaka jest prawda. Mimo wszystko zachęcał do modlitw do królowej niebios, modlitw do obrazów i innych dewocjonaliów. wiele osób jest nieświadomych grzechów, on był jak najbardziej, NIE MÓWIĘ NA 100%, że to objawienie jest prawdziwe, ale nikt na pewno nie powie, że ta dziewczynka mówi nieszczerze, szcególnie pod koniec filmiku na wykładzie, ona wręcz płacze mówiąc to. Tak czy siak, przynajmniej mnie film zmotywował do poprawy siebie w jeszcze szybszym tempie. Dodatkowo żyjemy w czasach końca a w tych czasach ludzie mają mieć sny i prorocze wizje, dlatego warto dyskutować i przedstawiać argumenty! Pozdrawiam

   Usuń
  2. ajajaj, jesteś jeszcze bardzo zagubiony ;) Wszystko, co mogłabym powiedzieć na tę odpowiedź zostało już wiele razy powtarzane...

   Pozdrowionka!

   Usuń
  3. Malke jakie to dziwne i zastanawiające, że uaktywniasz się z raz na kwartał na tym blogu tylko krytykując i to nie konstruktywnie. Piszesz:


   "JEST TO NIEZGODNE Z BIBLIĄ."

   Możesz mi wyjaśnić dlaczego ten przekaz jest nie zgodny z Biblią, czy tylko ma Ci wierzyć bo tak Malke powiada?

   " jesteś jeszcze bardzo zagubiony"
   Taki tekst do Maryda świadczy o Twej głębokiej ale powierzchowności. Atakujesz osobę a nie temat. Jak komuniści w debatach politycznych....

   Usuń
  4. Malke moim zdaniem mogłaby trochę mniej bezpośrednio wyrażać swoje obiekcje i nie wchodzić ad personam ale poza tym podzielam jej nastawienie do tego materiału. Nie wykluczam nic aczkolwiek jestem meeeega-sceptyczny. Takich rzeczy mających znamiona prawdy, lub wręcz nie przejawiających innych jest wbrew pozorom sporo i nie wszystkie okazują się prawdziwe.

   Usuń
  5. ... a w tym przypadku takie mam przeczucie, podobnie jak część z was tylko, że przeciwstawne

   Usuń
 11. "Gazety, telewizje krzyczały: Chrystus przyszedł" Tu już chyba nic więcej nie trzeba dodawać. To objawienie to ohydne, szatańskie oszustwo, żal mi tylko tej dziewczynki. Świat szatana ogłasza nadejście Chrystusa ?! Wolne żarty.

  Mt 24:23

  "Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Chrystus albo tam, nie wierzcie."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ka rol,
   Osobiście ten cytat według mnie dotyczy ustanowienia fałszywego mesjasza, wmawiającego ludziom, że jest NASZYM BOGIEM.
   Jestem przekonany, że po porwaniu niejedna katolicka/protestancka/prawoslawna gazeta napisze, ze to robota Boga. Być może słowa, które użyłem w tłumaczeniu jak i te po angielsku mogą oznaczać lekko coś innego, chodzi tutaj o nagłówki, że to robota Chrystusa, to porwanie, nie, że przyszedł na Ziemię. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 12. Mówicie tu, ze szatan nią kierował.
  Co mówi proroctwo Joela?

  (28) A potem wyleję mojego Ducha na wszelkie ciało, i wasi synowie i wasze córki prorokować będą, wasi starcy będą śnili, a wasi młodzieńcy będą mieli widzenia.
  (29) Także na sługi i służebnice wyleję w owych dniach mojego Ducha.


  Jeśli nią kierował to powiedzcie mi w jakim celu?

  Maleke wszechwiedząca napisała:

  "Szatan podsyca w ten sposób nienawiść do KRK, ponieważ doskonale zdaje sobie z planów Boga i w tym samym będzie próbował przypisać sobie zasługę zniszczenia Watykanu"

  Gdzie tu jest nienawiść? ja tego tak nie odbieram. Większą nienawiść czuje się w gazetach piszących o pedofilach. W necie aż huczy.

  Malke, z początku myślałem, że masz po prostu naukowy, chłodny umysł, ale Ty po prostu jesteś złośliwa kiedy się z czymś nie zgadzasz.

  Ja tak jak napisałem wierzę w to, ale nie pasuje mi fakt zauważenia JPII w piekle ponieważ dusze śpią czekając na wyrok. Jednak moze być tak, czego nikt mi nie udowodni, że najwięksi złoczyńcy na świecie mają "możliwość" pójścia do piekła, tak jak NAJWIERNIEJSI słudzy Boży jak Henoch byli potraktowani wyjątkowo i mieli wycieczkę do nieba.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten film nie atakuje krk w żadnym stopniu. Pokazuje tylko tyle, że bycie papieżem nie gwarantuje zbawienia, wręcz przeciwnie, jako, że wiedział wszystko znacznie więcej od neigo było oczekiwane!

  Pan Bóg okrutny? A oni mordując SETKI MILIONÓW LUDZI nie są okrutni? Zatruwając dzieci szczepionkami, niszcząc młodzież pornografią i wyuzdanym trybem życia? ONI ZAATAKOWALI LUD BOŻY, BIAŁYCH CHRZEŚCIJAN WIEC NIE MOŻE NIKOGO DZIWIĆ, ŻE BÓG MŚCI SIĘ ZA SWÓJ LUD. Kiedyś oglądałem film o egzorcyzmach we Włoszech i tam jak egzorcysta pytał o imiona to jeden podał imię "Adolf Hitler" - nie wiem czy to prawda czy nie, ale może faktycznie najwięksi zbrodniarze trafiają od razu tam gdzie zasłużyli.

  ps. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną / JP II pocałował Koran, mimo iż znał prawdę! Złamał pierwsze przykazanie, najważniejsze!

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie wiem, czy to widzenie jest prawda, czy nie, ale w wizji mogla widziec papieza w piekle, nawet jesli on teraz jeszcze tam nie jest i razem ze wszystkimi czeka na sad. Bog wie, gdzie on trafi i mogl jej dac wglad w przyszlosc. Poza tym ona nawoluje tylko do nawrocenia i zycia w swietosci. Nie wskazuje, ze Chrystus jest tam, czy w innym miejscu. Ostrzega, ze Jego przyjscie nastapi wkrotce. Bog nie jest sadysta, jest milosierny ale tez sprawiedliwy i mowi, ze nic nieswietego nie wejdzie do Jego Krolestwa. Niestety wielu chrzescijan ze wzgledu na grzeszne zycie i brak pokuty nie bedzie pochwyconych i to jest smutna prawda. Mnie ten film zmotywowal do tego, abym jeszcze raz zrewidowala swoje zycie pod katem posluszenstwa Bogu. Dziekuje za tlumaczenie. Inka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo, w końcu ktoś rozsądny, bez emocji a zarazem logiczny:

   "Bog nie jest sadysta, jest milosierny ale tez sprawiedliwy i mowi, ze nic nieswietego nie wejdzie do Jego Krolestwa"

   Usuń
 15. Zawsze jak słyszę jakieś opowiadanie to staram sobie to wyobrazić. Według tego opowiadania wyobraziłem sobie Jezusa jak strażnika w piekle(tak według mnie przedstawiła go ta dziewczyna). Największy grzech Jan Pawła II to służenie szatanowi a nie chciwość i za to uważam będzie smażył się w piekle. A poza tym zawsze mam problem z pojęciem "święty" kto tak naprawdę zasłużył na to miano? Czy skazańca co umierał na krzyżu obok Jezusa i prosił go o przebaczenie a Pan nasz obiecał mu zbawienie można nazwać świętym? Myślę, że Bóg zna nasze serca lepiej niż my sami i według nich będzie osądzał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj jedno,

   Musisz być jak dziecko zeby wejść do królestwa niebieskiego, czyli jak małe dziecko musisz ŚLEPO ufać Bogu, we wszystkim tak jak dziecko rodzicom. ON nigdy Cie nie oszuka ani nie oceni źle. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Bog wielokrotnie ostrzegal ludzi przed sadem poprzez prorokow, nigdy ich nie ukaral, zanim ich nie ostrzegl i to czesto wiele razy. Caly stary testment zawiera liczne przyklady na to. Czestym problemem wierzacych jest postrzeganie Boga jako surowego, bzwzglednego sedziego, albo bezgranicznie milosiernego Ojca, ktory nie moglby nikogo potepic. Ale Bog powiedzial, ze zaplata za grzech jest smierc i to jest Ojciec karzacy, ale smierc Jezusa na krzyzu uwolnila nas od tej kary i to jest Ojciec milujacy. Bog jest swiety swietoscia, ktorej nawet nie mozemy sobie wyobrazic, a swieci ludzie to sa Ci, ktorzy "obmyli" sie we krwi Baranka,czyli uznali swoja grzesznosc i potrzebe zbawienia, odwrocili sie od grzesznego stylu zycia i w dalszym zyciu polegaja na Jezusie. Lotr na kzyzu nie mial czasu na poprawe swojego zycia, ale uwierzyl, ze Jezus jest tym, za ktorego sie podaje i blagal go o zbawienie. Jego modlitwa zostala wysluchana: bedzie z Jezusem na wieki. Czasami mysle o tym jak wielu ludzi pojdzie do piekla i naprawde im wspolczuje i dlatego chcialabym aby jak najwiecej ludzi poznalo Boga. Mysle, ze ta dziewczyna moze miec takie same motywy: wspolczucie, milosc, posluszenstwo Bogu. Pewnie sobie zdaje sprawe z tego, ze moze byc krytykowana, ale wie, ze czas jest krotki. Mysle tez, ze tym co mowi, moze wiecej ludzi przywiezc do sprawiedliwosci niz upadku. A ze jest skromnym "nczyniem" w rekach Boga, coz, On sam powiedzial, ze zgotuje sobie chwale z ust "maluczkich". Czy mial prawo powierzyc jej taka misje? Mial. Czy zrobil to w tym przypadku? Nie wiem...Inka

   Usuń
 16. Luk 16:22-35 bp "(22) I umarł ubogi, i aniołowie zanieśli go na łono Abrahama. Umarł także bogacz i złożono go w grobie. (23) I znosząc męki w otchłani, zobaczył w oddali Abrahama i Łazarza na jego łonie. (24) I zawołał: Ojcze Abrahamie, zlituj się nade mną! Poślij Łazarza, aby umoczył koniec palca w wodzie i zwilżył mi język, bo bardzo cierpię w tym płomieniu. (25) Lecz Abraham powiedział: Dziecko, przypomnij sobie, żeś otrzymał dostatki już za życia, a Łazarz cierpiał wtedy niedostatek. A teraz on tutaj doznaje pociechy, a ty cierpisz męki. (26) Nadto pomiędzy nami a wami istnieje wielka przepaść, aby ci, co by chcieli, nie mogli się przedostać stąd do was ani też stamtąd do nas. (27) Powiedział: Wobec tego proszę cię ojcze, abyś go posłał do mojego ojca, (28) bo mam pięciu braci. Niech ich ostrzeże, aby i oni nie trafili na to miejsce męki. (29) Abraham zaś na to: Mają Mojżesza i Proroków, niech ich słuchają! (30) On rzekł: O nie, ojcze Abrahamie, jeśliby jednak ktoś z umarłych do nich przyszedł, to się nawrócą. (31) Powiedział mu: Jeżeli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to chociażby ktoś z martwych powstał, nie dadzą się przekonać."
  pozdrawiam- imsylii
  Niech was Bóg ma w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 17. dorzucę i ja coś ciekawego:
  Yaffa Eliach jest pionierską uczoną w tematyce holokaustyzmu oraz profesorem honorowym historii i literatury na wydziale judaistyki w Brooklyn College ze szczególnym obszarem specjalizacji w historii wschodnioeuropejskiej, rosyjskiej historii intelektualnej, badań holokaustycznych i chasydyzmu. Jest ona założycielką pierwszego Centrum Studiów Holokaustycznych w Stanach Zjednoczonych a także prezeską i założycielką Sztetl Foundation, która buduje w skali naturalnej replikę typowego, wschodnioeuropejskiego sztetl w Rishon Le-Zion w Izraelu. Oto historia poznania neo-„papieża” JP2-Wojtyły-Katza:
  „30 lat temu pracowałam nad moją książką zatytułowaną „Hasidic tale sof the Holocaust” kiedy po raz pierwszy dowiedziałam się o polskim księdzu, który odmówił ochrzczenia żydowskiego dziecka ponieważ uważał że jest to niewłaściwe i że dziecko powinno pozostać w żydostwie. Polski ksiądz został Janem Pawłem II. Zadzwoniłam do niego mówiąc, że jest to pilne żeby potwierdzić tę historię. Powiedziałam watykańskim oficjelom, że mogę rozmawiać z Janem Pawłem II po polsku. I napisałam o Janie Pawle II w mojej książce, jest to na str. 142. Byłam z nim w kontakcie przez wiele lat. Od lat interesował mnie stosunek tego papieża do narodu żydowskiego. Zebrałam wiele zdjęć. Kiedy więc byłam profesorem wizytującym w Xavier University w Cincinnati, Ohio, podjęłam decyzję by skompilować wystawę o tym aspekcie jego życia pod tytułem „Wzajemne błogosławieństwa: papież Jan Paweł II i naród żydowski”. W październiku 2004 roku opowiedziałam papieżowi ze szczegółami o wystawie oraz sprezentowałam pudło zawierające muzykę kantora Moshe Koussevitzky, jego ulubioną muzykę oraz portret olejny. Pocałował mnie w rękę. Powiedział do mnie: „Mogę mówić ponieważ modlisz się za mnie do żydowskiego boga?” To było tak dla nas wspaniałe. Był to także ważny moment historyczny ponieważ pierwszy raz papież zerwał łańcuchy bolesnej historii pomiędzy katolikami i żydami, to on pierwszy wszedł do synagogi w 2000 roku i był pierwszym papieżem, który nawiązał stosunki dyplomatyczne z Izraelem. Lubiłam go. Był taki nadzwyczajny. http://www.brooklyn.cuny.edu/bc/spotlite/news/index.php?link=090105

  OdpowiedzUsuń
 18. W tych biednych katolickich krajach zawsze maja widzenia. Biedne dziecko, zbyt bujna wyobraznia. Naczytala się Biblii(w pozytwnym znaczeniu), naogladala filmow chrześcijańskich i prorokuje. Każdy przeciętnie znający Biblie chrześcijan może mieć takie wizje. Nikt z zyjacych nie wie gdzie jest JP II. Ja wierze, ze spi jak wszyscy umarli zgodnie z Biblia Nie wierze tez w pieklo z wiecznym ogniem. Swiadczyloby to o tym, ze Bog jest okrutny. Poza tym JP II nie kochal pieniędzy. To był idealista i swietny aktor. Wierzyl w to co robil a jeśli zle postepowal to w imie ochrony instytucji, której sluzyl jak zolnierz. Przypomnijcie sobie jak skormny był Jego majatek po Jego śmierci. Poza tym, ogladalam Jego pogrzeb. Pamietam Nowy Testament, który lezal na Jego trumnie i pamiętam ten wiatr. Odebralam to jako obecność Ducha Swietego. Przewracane kartki od początku N. T do końca miały wymowne znaczenie: zaczal i zakonvczyl wedrowke z Bogiem na ziemi. Wniosl dużo bałwochwalstwa do kościoła ale tez przywiodl wielu szczególnie młodych do Boga. Ten człowiek miał ogromna charyzmę i nawet jeśli nie uzdrowil tej instytucji i niewiel zmienil to nie zycze mu ani potępienia ani piekla. Nie zycze tego nikomu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jana

   Mam wam jeszcze wiele do powiedzenia, ale teraz tego nie możecie znieść. (13) Lecz gdy przyjdzie on, Duch prawdy, wprowadzi was we wszelką prawdę, bo nie sam od siebie mówić będzie, ale cokolwiek usłyszy, mówić będzie, i przyszłe rzeczy wam oznajmi. (14) On mnie uwielbi, gdyż z mojego weźmie i wam oznajmi. (15) Wszystko, co ma Ojciec, jest moje, dlatego rzekłem: Że z mojego weźmie i wam oznajmi.

   Usuń
 19. "Biedne dziecko, zbyt bujna wyobraznia. Naczytala się Biblii"

  brak argumentów = manipulacja

  wpływanie na osobę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przesadzasz, nikogo nie chce zmanipulować ani niczego nie manipuluje. Jestem chrzescijanka od 1997. Byłam w roznych kościołach, widziałam roznych ludzi, którzy roznie zachowywali się czasami podobnie do tej dziewczynki. Patrze trzeźwo na wszystko co czytam i oglądam. Nie studiuje tez teraz dogłębnie Biblii ale bylam w dobrym kościele protestanckim gdzie miałam bardzo dobre nauczanie. Wizje tej dziewczynki oceniam trzeźwo. Pracowalam tez na intensywnej terapii przez 6 lat i miałam do czynienia z ludzmi, którzy przezyli smierc kliniczna. Wiekszosc się nawracala i przyjmowałam to jako naturalna rzecz ale nie przyjmowlam tego emocjonalnie. Calkiem zwycajnie, nie lykam wszystkiego.

   Usuń
  2. ""Biedne dziecko, zbyt bujna wyobraznia. Naczytala się Biblii":

   takie wyrażenia to manipulacja. Równie dobrze ja mógłbym o Tobie napisać: biedne dziecko nie znajace życia i Biblii.,..
   Skąd wiesz i jaka masz gwarancje, że ta Angelika nie ma objawienia od Boga?

   zagwarantuj mi to prosze cytatem z Biblii albo w inny sposób.
   Nic co mówiła nie jest niezgodne z BIblią

   Usuń
  3. i znowu nie argumenty tylko "przesadzasz".

   Usuń
 20. Czy ludzie nie rozumiecie, że to całe quasi-objawienie, albo pseudo-objawienie ma na celu tylko zamieszać nam w głowach. Oczywiście, że papież Jan Paweł II jest w niebie, bo beatyfikacja i kanonizacja (w przypadku papieża, ma niedługo nadejść) jest nagrodą daną z góry od samego Boga dla tych dusz, które szczególnie Go umiłowały na ziemi i wiodły życie przykładne w stanie świętości. Gdyby Jan Paweł II był w piekle, Bóg nie pozwoliłby na taką sprzeczność, a nawet wprowadzenie nas w błąd, dozwalając na jego kult w Kościele Powszechnym.

  OdpowiedzUsuń
 21. Ten film jest starannie wyrezyserowany aby odciagnac ludzi od koscioła katolickiego.Wpiszcie w wyszukiwarce google CO MÓWI DEMON PODCZAS EGZORCYZMU to jest autentyczny przekaz.Demon przeklina JP2 poniewaz pokrzyzował plany piekłu na skale światową.Polacam kazdemu do ściagniecia w formire ebuku za darmo.Naprawde robi wrazeniea nie jakas płaczaca dziewczynka o zerowej wiarygodnosci.Na kastingu jakby przeprowadzic to jestem przekonany ze wielu dziciakow zagrało by ta role i owiele lepiej,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i jest wyreżyserowany, ale jedno jest pewne: w Kościele Katolickim Boga nie ma. Całkowite odstępstwo od wiary.
   Jeśli są tam ludzie dobrzy to raczej są nimi wierzący ale nie kler.

   Usuń
 22. Odpowiem na niektore wątpliwosci. Uwazam, ze ten film jest prawdą z tego wzgledu ,ze ta osoba aktywnie glosi z wielką determinacja, gdyby "grala" bylo by to widac na ktoryms z jej wykladow.
  Co do szczegolow tej wizji. Odnosnie tego ze media pokaza w telewizji, to chyba oczywiste ze tak bedzie. Zyjemy w dobie informacji. Ludzie sie dowiedzą jednak na wlasnej skórze najpierw a potem z gazet a nie na odwrot.

  Sad ostateczny nie musi sie odbywać jednoczesnie w tym samym momencie. W Biblii pisze ,ze ostatni będą pierwszymi a pierwsi ostatnimi. Jezus i tak bedzie indywidualnie kazdego sądzil.
  Argument ,że JP2 blagal o litośc gdy zobaczyl Jezusa to chyba kazdy grzesznik by tak zrobil bedąc w piekle mimo wczesniejszego sądu, chcialby cos jeszcze ugrac dla siebie.
  Bog nie jest okrutny tylko sprawiedliwy a to jest zasadnicza roznica.
  Argument, że demony boją sie JP2, wody swieconej Maryii itd dlaczego? bo są sprytniejsze od ludzi ,ktorzy naiwnie wierzą, w ich zachowanie. Demon woli odejsc i pozostawic "przeslanie" ,bo to jest jego celem - zwodzenie. W dniach ostatecnzych bedzie wielkie zwidzenie aby zwieść nawet tych wybranych o ile mozna.

  OdpowiedzUsuń
 23. No i znowu jakaś szurnięta nawiedzona. Przez kilkadziesiąt lat wyzuto nasz naród ze swobodnego myślenia, narzucono jakieś falszywe prawdy, dogmaty. Dlaczego? Bo oglupialym motlochem lepiej jest rządzić.Dla tego kto chce niech w te glupoty wierzy, ale jeżeli posiada rozum niech to jeszcze przemyśli.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.