piątek, 15 listopada 2013

Mafia medyczna - szczepienia z Dr Ghis 1z6


4 komentarze:

 1. Kobietama racje co do szczepionek, ale pod koniec wykladu ewidentnie promuje filozofie New Age (jestescie stworcami i stworzeniami=jestescie bogami)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ps 82:1-90

  (...) Bóg wstaje w zgromadzeniu Bożym, Pośród bogów sprawuje sąd. (...) Rzekłem: Wyście bogami I wy wszyscy jesteście synami Najwyższego, (...)

  Jana 10:34-36

  "Odpowiedział im Jezus: Czyż w zakonie waszym nie jest napisane: Ja rzekłem: Bogami jesteście? Jeśli nazwał bogami tych, których doszło słowo Boże (a Pismo nie może być naruszone), do mnie, którego Ojciec poświęcił i posłał na świat, wy mówicie: Bluźnisz, dlatego, że powiedziałem: Jestem Synem Bożym?" "

  Szczerze mówiac jak czytam wasze komentarze tez mam mieszane uczucia, wycieracie wszytko newagem ale sami madrosci nie macie.

  ewangelia jana
  Sąd Ducha Świętego

  "5 Teraz zaś idę do Tego, który Mnie posłał, a nikt z was nie pyta Mnie: "Dokąd idziesz?" 6 Ale ponieważ to wam powiedziałem, smutek napełnił wam serce. 7 Jednakże mówię wam prawdę: Pożyteczne jest dla was moje odejście. Bo jeżeli nie odejdę, Pocieszyciel nie przyjdzie do was. A jeżeli odejdę, poślę Go do was1. 8 2 On zaś, gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie. 9 O grzechu - bo nie wierzą we Mnie; 10 o sprawiedliwości zaś - bo idę do Ojca i już Mnie nie ujrzycie; 11 wreszcie o sądzie - bo władca tego świata został osądzony. 12 Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz [jeszcze] znieść nie możecie. 13 Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe. 14 On Mnie otoczy chwałą, ponieważ z mojego weźmie i wam objawi. 15 Wszystko, co ma Ojciec, jest moje. Dlatego powiedziałem, że z mojego weźmie i wam objawi. "

  „Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone” (Mt 12,31)

  Sry ale mnie to naprawde denerwuje, wy tez nie wiece co szukać i gdzie.

  Jan 4:1 Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat.

  Wiec jak ludzie moga sie porozumiewac z duchami?? i Po owocach ich poznacie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szkodliwość szczepień to jedno a ideologia to dwa.

   Umieszczając takie materiały liczę ne inteligencje/mądrość oglądających.
   Powiedzmy, że umieszcze jakiś materiał ze strony niezalezna.pl będącej tubą pisu. Czy będę poplecznikiem PISu?

   Jeśli umieszcze film demaksujący z TV trwam to czy oznacza że popieram TV trwam?

   Może faktycznie powinienem przy każdym materiale uświadamiać wszystkich, by część się "nie denerwowała".

   Usuń
  2. Moze umiescilam za krotki komentarz. Uwazam, ze ta kobieta mowi prawde o szczepionkach, chemtrails, depopulacji itp i dobrze Piotrze, ze zamiesciles ten film. Moj poprzedni komentarz nie byl krytyczny pod Waszym adresem.Zauwazylam tylko, ze od strony ideologicznej kobieta traci new age i napisalam to, rownie dobrze moglabym nie pisac. Nie zgodze sie ze biblijne nazywanie nas bogami jest tym samym, co ta kobieta ma na mysli, ale nie bede o to kruszyla kopii. Jestem wdzieczna za wszystkie materialy, ktore sa zamieszczone na tej stronie i jesli
   kogos urazilam, przepraszam.

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.