środa, 30 października 2013

U 800 EUROPEJSKICH dzieci rozwija się narkolepsja zaszczepieniu przeciw H1N1

Z translatora:

"800 EUROPEJSKIE dzieci rozwijają narkolepsji PO ODBIÓR H1N1 szczepionka
Prawie 800 dzieci w Europie rozwinęły narkolepsja, nieuleczalną zaburzenia snu, po szczepione z Pandemrix H1N1 świńskiej grypy szczepionki wyprodukowanej przez brytyjski producent leków GlaxoSmithKline w 2009 roku. Sprawozdania z kolcami w narkolepsji przypadkach są również nawierzchnie w Finlandii, Norwegii, Irlandii, Francji i Szwecji.
Podczas 2009-2010 pandemii świńskiej grypy H1N1, szczepionka została podana do ponad 30 milionów ludzi w 47 krajach. Do tej pory, w sumie 795 osób zgłosiło rozwoju nieuleczalne zaburzenia snu po otrzymaniu szczepionki. Ponieważ zawiera wzmacniacza, regulatory narkotyków mają obawy co do szczepionki i strzały nie zostały podane tutaj w USA
Według artykułu Reuters, eksperci są niechętne do winy szczepionki . Pytania pozostają w zakresie sposobu narkolepsję przypadki mogą być związane z Pandemrix , co wyzwala i mechanizmy biologiczne mogło być , i czy podatność genetyczną mają nic wspólnego z nim.
" " Nikt nie chce byćnastępny Wakefield, powiedział Mignot ,specjalista w zaburzenia snu w Stanford University w Stanach Zjednoczonych , odnosząc się do teraz skompromitowany brytyjskiego lekarza Andrew Wakefield , który wywołał kilkudziesięcioletnią luz przeciwko odrze , śwince i różyczce (MMR ) strzał z fałszywych roszczeń linkami do autyzmu. "
Goran Stiernstedt ,publicznej służby zdrowia w Sztokholmie, w Szwecji , w wątpliwość mądrość i cuda , jeśli coś powinno się inaczej . Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że ponad 18.500 osób zginęło w latach 2009-2010 pandemii świńskiej grypy. Stiernstedt szacuje, że około 5 milionów ludzi w Szwecji otrzymał strzał. On też ocenia, że ​​między 30 a 60 osób w tym kraju zostało uratowanych od śmierci świńskiej grypy . Jednak ponad 200 przypadków narkolepsji zostały już zgłoszone w Szwecji .
" To jest lekarskie tragedia , " powiedział. " Setki młodych ludzi mieli ich życie prawie zniszczony ."
"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.