środa, 30 października 2013

"CNN jest opłacane przez zagraniczne i krajowe agencje rządowe dla określonej treści"


z trans;atora

"CNN Exposed - Emmy Byli ciosów CNN dziennikarka gwizdka: CNN jest wypłacane przez zagranicznych i krajowych agencji rządowych dla określonej treści ...

Być może to jeden z najważniejszych dyskusji kiedykolwiek temat Legacy mediów manipulacji. Mamy szczerą nadzieję, że będzie trochę czasu, aby przetrawić treści, pomyśl o konsekwencjach tego, co jest tutaj, a następnie dzielić się informacjami z innymi.

To nie jest kwestia opinii, opowieści CNN są udokumentowane, przypisać i cytowane. Są one oparte na faktach. Wszystko jest do sprawdzenia w ramach łączy osadzonych i cytatów.

Wierzcie lub nie, tylko tworzenie tej dyskusji jest ryzykowne. Nie jesteśmy w stanie się rozwijać.

Przed dostaniem się do CNN Amber Lyon expose '(co jest niesamowite i niepokojące) Niech najpierw z powrotem chwilę i zabierze Cię z powrotem do poprzedniego filmu mamy wspólnego wokół ostatnich wydarzeń.


W pierwszym filmie z Kanady temat jest Libyan US Bombing Konsulat i US Egyptian Embassy jest opanowane. Choć temat Egiptu jest "część" tej kwestii, to nie nasz centralny obaw.

Najważniejszą kwestią jest media kontrolowane przez administrację Obamy, a dokładniej CNN - jako zweryfikowane narzędzie propagandy i dezinformacji.

W tym kanadyjskim raporcie wideo znajdziecie materiał z historii CNN na Egipt i Mohammeda Al Zawahiriego. Został on wyprodukowany przez znanego dziennikarz CNN Nick Robertson.Cały film jest bardzo dobry, ale istotne aspekt jest znak na 01:30
"


Dlaczego CNN [ lub CNNI ] odmówić wietrzyć Nick Robertson raport z Muhammed Al Zawahiri ( brat Ayman Al- Zawahiri ), który wyraźnie pokazuje,egipskie powstanie było 100% w odpowiedzi na jego wezwania do protestów na premierze Blind szejka na 9 - 11 . ? Dlaczego" Najbardziej godny zaufania partner w wiadomościach " , ukryć raport pokazujący prawdę , i zamiast pozwolićfalse narracji w celu sprzedaży, przez nich, do amerykańskiego elektoratu ?CNN nie wyemitowała Nick Robertson raport w Egipcie , ponieważ całkowicie zaprzeczył prezydent Obama i Hillary Clinton twierdzeń. W skrócie,Robertson raport , jeśli emitowany , okazałoby się Obama i Clinton leżeli .Nick Robertson CNN Raport został nakręcony na 11.09.12 Tak,dokładnie rano z protestem ambasady w Kairze , i , przez przypadek , to nie emitowany w momencie, Hillary Clinton i Barack Obama rozpoczął przypisując egipską ambasadę doprotestu " U- Tube video" . U- Tube VideoUS Cairo ambasada sama nie wiedziała, dopóki 09.09.12 .Odmowa CNN do atmosfery prawdziwego uzasadnienia Ambasady Egiptu protestu okazało napaść była zamierzona ochrona prezydenta Obamy , specjalnie zaaranżowana przez CNN News Group , na polecenie Białego Domu . Specjalny , zamierzone , kłamie.Wydaje się , że mają historię tego nikt nie wiedział o . Do tej pory"

Była dziennikarka CNNAmber Lyon jest wielokrotnie nagradzany dziennikarz, który pracował dla CNN.

"Powiedziała, że został zobowiązany do zgłaszania fałszywych opowieści , usunąć nieprzyjazne historie niekorzystne dla administracji Obamy ( jak raport Nick Robertson ) , i zbudować historie konkretnych sposobów pracując dla sieci lewicowej .CNN jest opłacane przez zagranicznych i krajowych agencji rządowych dla określonej treści .Powtórzę , że .CNN jest wypłacane przez rząd USA do raportowania niektórych zdarzeń , a nie zgłoszenie się na innych. Administracja Obamy płaci CNN do kontroli zawartości .Pozwól , że zlew w.Dodatkowo CNN i CNN International są również wypłacane przez rządy innych państw , aby uniknąć historie , które są szkodliwe i konstruowania narracji , które pokazują ich wlepsze, choć fałszywe , światło .Amber Lyon jesttrzykrotny Emmy nagradzany dziennikarz śledczy i fotograf . Oskarża CNN, że są " fałszywe wiadomości ".W marcu 2011, CNN wysłała cztery osobowy zespół do Bahrajnu na pokrycie arabskiej wiosny . Po tym,załoga była przedmiotem ekstremalnych zastraszania między innymi, ale byli w stanie nagrać jakiś fantastyczny materiał . Jak Glenn Greenwald z brytyjskiego Guardiana pisze w swoim przeboju artykule z 04 września 2012 :

    
" W segmencie , Lyon wywiad działaczy , jak wyraźnie opisane ich tortury z rąk sił rządowych , podczas gdy członkowie rodziny opowiadali gwałtownych swoich bliskich zaginięć . Mówiła z urzędników rządowych uzasadniających uwięzienie działaczy . A segment funkcjonalny wstrząsające materiały wideo sił reżimu strzelanie nieuzbrojonych demonstrantów , a także masowych aresztowań pokojowych demonstrantów . W sumie,na początku 2011 r. Segment CNN w Bahrajnie przedstawił jeden z starkest sprawozdania do dnia brutalnych represji obejmował przez reżim , wspieranego .

    
Mimo tych pochwał , i pomimo niebezpieczeństw własnych dziennikarzy i ich źródła przetrwał do jego produkcji , nie CNN International ( CNNI ) nadawane dokumentalny . Nawet w obliczu wielu pytań i skarg z ich własnych pracowników wewnątrz CNN , to w dalszym ciągu odmawia nadawania programu lub nawet zapewnić żadnego wyjaśnienia dla tej decyzji. Do tej pory dokument ten nigdy nie został wyemitowany w CNNI ."
 
źródło: theconservativetreehouse.com

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.