środa, 30 października 2013

Mafia morduje emerytów, by przejąć ich mieszkania


 Jaką jakość społeczeństwa i smutny koniec życia zafudnowali ludzie z Synagogi Szatana i ich marionetki Polakom. Od dłuższego czasu uświadamiam ludzi, że w tym kraju strach jest żyć."Koszmar! Bezwzględni bandyci zmuszają emerytów do przepisywania albo sprzedaży za bezcen mieszkań i domów, a potem zabijają starszych, schorowanych ludzi. Jak podejrzewają śledczy mafia grasuje na terenie całej Polski!
 Mechanizm działań bandziorów jest zawsze taki sam: Najpierw obiecują emerytowi gotówkę, mieszkania zastępcze czy dożywotnie utrzymanie w zamian za to, że ci sprzedadzą im swoje nieruchomości. Potem, już po podpisaniu aktu notarialnego, emeryt ginie w tajemniczych okolicznościach.Z tego co udało się już ustalić we Wrocławiu bezwzględna szajka wyłudzaczy mieszkań działa co najmniej od 2002 roku. Jak ustalili reporterzy Superwizjera, w bulwersującą sprawę może być zamieszany m.in. Jerzy N., emerytowany policjant jednego z komisariatów. To on, rzekomo, z racji wykonywanego zawodu zajmował się wynajdowaniem ofiar. Za każdą z nich mógł otrzymywać nawet 20 tys. zł.

– Mój teść padł ich ofiarą. Zmarł pod koniec grudnia 2010. Trafił do szpitala, a lekarze wpisali w kartę, że miał liczne urazy, jak po pobiciu – mówi pani Teresa, która chce pozostać anonimowa. – O przepisaniu mieszkania dowiedzieliśmy się na początku stycznia 2011, już po pogrzebie teścia. Chcieliśmy wtedy uregulować sprawy spadkowe – dodaje synowa jednej z rzekomych ofiar naciągaczy, Jerzego Szczęsnego.

Dom Ewy Janiszewskiej został również sprzedany za jej życia. Kobieta chorowała na demencję starczą. Kilka tygodni po podpisaniu aktu notarialnego zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach. Więcej szczęścia, choć te słowo jest niezbyt właściwe, miał pan Czesław, który w zamian za swoje miał dostać mieszkanie pod Wrocławiem. Przepisał swój majątek, ale do dziś nie doczekał się obiecanego lokum na wsi. Wciąż jednak żyje...
– Stan psychiczny wielu sprzedających mógł wskazywać, że nie rozpoznawały znaczenia swoich czynów co do sprzedaży tych nieruchomości – mówi Marek Poteralski z wrocławskiego sądu okręgowego. Śledztwo trwa.:

źródło: http://www.fakt.pl/mafia-morduje-emerytow-by-przejac-ich-mieszkania,artykuly,426128,1.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.