piątek, 25 października 2013

Wałęsa zapowiada walkę z antysemityzmem oraz 10 przykazań laickich


"
Wtedy u góry moglibyśmy napisać: my pokolenie XXI wieku nie pozwolimy nikomu, nigdzie na antysemityzm, rasizm, czystki etniczne, potem ta chemia (broń chemiczna). Nie pozwolimy, by takie były niesprawiedliwości w świecie - powiedział Wałęsa."


"Wałęsa zaapelował w swoim wystąpieniu o to, by zglobalizowany świat opierał się na wspólnych dla wszystkich wartościach, które wcześniej powinny zostać uzgodnione i spisane w formie "laickich dziesięciu przykazań". Dodał również, że o ile świat nie może oprzeć swojej gospodarki na komunizmie, o tyle nie może również zadowalać się kapitalizmem. Ten ostatni musi - jak stwierdził były prezydent - zostać skorygowany, tak aby nie doprowadzać do demonstracji i protestów do jakich dochodziło w ostatnich latach w związku ze światowym kryzysem ekonomicznym. - Jesteśmy w stanie i mamy ku temu technikę (by wprowadzić korekty) - zaznaczył Wałęsa"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lech-Walesa-bez-Nobla-nie-wyobrazam-sobie-koncowego-zwyciestwa,wid,16036462,wiadomosc.html?ticaid=1118c0&_ticrsn=3

2 komentarze:

  1. Wielki człowiek który jest reklamowany w skrzynce dla idiotów,nie wiem jak można się sprzedać za garść srebrników . Wałęsa to jest człekokształtna istota wykreowana na zbawiciela Polaków , zapewne "oni" pochodzą od małpy , przez
    BIBLIĘ nazwani są plemieniem żmijowym!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. i wystarczy popatrzeć na klapę jego marynarki i wyraźnie widać że religia nierozłącznie związana jest z polityką. OHYDA !!!
    Nasz Zbawiciel nigdy nie kolaborował z religią. Jest prawdą i droga sam w sobie. Kto go słucha i wypełnia Jego wolę będzie żył na wieki.

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.