sobota, 26 października 2013

Hiniewicz -o Chrześcijaństwie, ewangelii Andrzeja

Ten prosty aczkolwiek mądry człowiek podnosi arcy ciekawy temat ewangelii Andrzeja. Podkreśla fakt włączenia w kanon biblijny tylko dwóch apostołów Isusa Chrystusa (Jana i Mateusza). Ewangelie innych wchodzące w skład kanonu były ewangeliami nie uczniów Isusa.
Z 12 apostołów naszego Pana tylko dwóch ewangelie weszły w kanon! Pozostali zostali wyeliminowani. Hiniewicz cytuje ewangelie Andrzeja:

"i spytał Andrzej uczeń..Rabi, jakim narodom nieść  mamy wieści o królestwie Bożym?
i powiedział mu Isus: chodźcie do narodów wschodnich, zachodnich i południa, tutaj gdzie żyją synowie i córki domu Izraela. Do JAZYCZNIKÓW PÓŁNOCY NIE CHODŹCIE, bo oni są bezgrzeszni nie znają oni grzechów i występków domu Izraela.Ma to ścisły związek z wedami słowiańskimi:
http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/02/wedy-slowianskie-zbiorem-praw.html

Przez setki lat byliśmy jedną rodziną wyznając wartości takie jakie sa w Biblii. Rok 966 stał się początkiem końca dla Polski

8 komentarzy:

 1. Kiedyś może tak było. Teraz powstaje Euroazjatycka Unia Gospodarcza z Rosją , Białorusią i Kazachstanem !!! Stolicą Kazachstanu jest Astana !!! Więc raczej już niestety mineło. Do JAZYCZNIKÓW PÓŁNOCY NIE CHODŹCIE, bo oni są bezgrzeszni nie znają oni grzechów i występków domu Izraela.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozpatrując ten film i podejmowane w nim kwestia jak i w samych wedach, ważne są nasze korzenie. Byliśmy wzorem cnót wbrew temu co wciska nam "kultura" chazarska w kabaretach i mediach mówiąca o Polakach leniach, pijakach, złodziejach. Im bardziej oddawaliśmy wolność tym bardziej nas demoralizowano.
   Owszem obecnie jakość "naszego" społeczeństwa jest niska, ale pragnę zauważyć jak bardzo postarała się synagoga szatana o jej obniżenie. Wymordowano nam wszelkie możliwe elity podczas II w światowej.
   Hitler ze Stalinem skutecznie wyeliminowali kwiat narodu polskiego. Hitler mordował inteligencje, dobrych księży. Stalin poprawił dobijając pozostałych przy życiu profesorów plus jak wiemy z ostatnich lat o zbiorowych mogiłach: policjantów, oficerów WP oraz mało kto wie wysyłał do gułagów przedsiębiorców i ....ich dzieci!!!

   Polski nie ma. Nie mamy o co walczyć. Rządzą nami w znacznej części potomkowie morderców. W polityce, mediach, policji, wojsku. służbie (nie) zdrowia Wakaty przechodzą z pokolenia na pokolenie. Znam mase takich przypadków My nie mamy swej elity. To nie nasza elita zginęła w Smoleńsku.

   Temat umieściłem ze względu na uświadomienie wszystkim z jak dobrego ludu pochodzą Polacy. Jak dobra krew w nich krąży.

   Usuń
  2. To nie przypadek że niewolnik w językach zachodnich brzmi slave , sklave , esclavo , slave , schiavo , slav , esclave .....

   A łacina średniowieczna, która była w użyciu słowem slavus określała pańszczyźnianego chłopa.
   Grzegorz Jagodziński twierdzi: „Z punktu widzenia łaciny wyraz Sclavēnī jest derywatem, jego rdzeń nie ma jednak łacińskiej etymologii. Łaciński wyraz podstawowy sclavus znaczy „niewolnik, jeniec wojenny”, derywat sclavēnus oznacza „pochodzący z rodu niewolników”. W klasycznej łacinie wyrazy te nie występują, a określeniem niewolnika jest servus.” Inna wątpliwość ma związek z pierwszym historycznie pewnym określeniem Słowian. Sklabenoi (j. grecki) w odmianie zmienia się na Sklawon-. Pierwotnie podobieństwo do słowa „Niewolnik”


   Jeśli Słowianie byli by wojowniczym ludem to czy stali by się Niewodnikami dla zachodniej Europy ?

   " 966 stał się początkiem końca dla Polski " to prawda, ale jednocześnie przestaliśmy być jak zwierzęta dla zachodu.

   Niewolników zaczęto szukać w innych rejonach świata.

   To fakt że i dziś jesteśmy tym gorszym gatunkiem, historia ostatnich 100 lat jasno to pokazuje.   Usuń
  3. "pańszczyźnianego chłopa" i tym dziś jesteśmy jako pariasi nowoczesnej zachłannej europy.

   Niewolnictwo trwa w każdym systemie społecznym, by władze mieli wybrani ( wilki w owczych skórach )

   Groby pobielenie pełne obrzydliwości 8 dnia

   Usuń
 2. Temat umieściłem ze względu na uświadomienie wszystkim z jak dobrego ludu pochodzą Polacy. Jak dobra krew w nich krąży.

  To prawda w Naszych dziejach trudno znależć taki Wołyń , marsz Ormian , mord Chorwatów na Serbach .

  OdpowiedzUsuń
 3. "Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

  Hiniewicz wpisuje się swymi czynami i zwodzić się nie daje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie by bylo przeczatac ta Ewangelie, ma ktos moze link?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w Apokryfach znajdziesz

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.