czwartek, 24 października 2013

Badacze odkrywają, że radioterapia prowadzi do wzrostu nowotworu złośliwego raka

translator:

"Badania opublikowane w czasopiśmie naukowców Cancerby z działu napromienianie onkologia przy UCLA Jonsson Comprehensive Cancer Center donosi, że promieniowanie napędza komórki raka piersi do większej złośliwości (0) (1). Rak to termin używany na określenie tendencji nowotworów i ich potencjał, aby stać się stopniowo, co gorsza, prowadząc w końcu do śmierci. Odkryli oni, że wywołane przez komórki raka piersi (iBCSCs), częściej tworzą guzy niż komórki, które nie były narażone na działanie promieniowania. Co jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że promieniowanie komórki raka piersi zwiększyły prawdopodobieństwo nowotworu o 30 razy.  


Radioterapia faktycznie cofa całkowitą populację komórek nowotworowych, generowania fałszywego wrażenia, że leczenie działa, ale w rzeczywistości zwiększa stosunek bardzo łagodnych komórek nowotworowych, aby w ramach tego nowotworu. To może w końcu doprowadzić do leczenia indukowanej śmierci pacjenta.
Istniejewiele badań na to, że konwencjonalne leczenie raka za pomocą chemioterapii i radioterapii jest dużym czynnikiem śmiertelności pacjentów chorych na raka . Głównym powodem tego jest fakt, komórki macierzyste nowotworowe są odporne na leczenie konwencjonalne , które odgrywają kluczową rolę w rozwoju nowotworów (4 ) . Badania pokazują , że komórki macierzyste nowotworowe są odporne na leczenie konwencjonalne ( 5 ) .Nowotwór komórki macierzyste są nowotworowe ( nowotwór tworzący ) i powinny być głównym celem leczenia nowotworów , ponieważ są one zdolne do inicjowania i podtrzymywania zarówno nowotwór . Są one również coraz częściej uznaje się za przyczynę nawrotu i przerzutów po konwencjonalnej obróbce najbardziej śmiertelnych komórek w obrębie guza lub nowotworu układu są komórki macierzyste raka. Posiadają one zdolność do powstania wszystkich typów komórek znalezionych w tym raka . Badania wskazują, że radioterapia zwiększa nowotwór komórki macierzyste (6), która ostatecznie skutkuje nawrotu raka !Musimy zwrócić uwagę na więcej badań finansowanych ze środków publicznych . Wszystkie badania wykorzystywane w branży medycznej jest finansowane przez korporacje , które korzystają finansowo z leczenia. Stwarza to możliwość błędu , który wyraźnie pokazuje, ze tak wiele badań wychodzi, że sugerują, promieniowanie i chemioterapia nie są najlepsze opcje .

"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.