środa, 30 października 2013

Były homoseksualista: nowe homoniewolnictwo i homopropaganda"
Robert Oscar Lopez, były biseksualista, człowiek wychowywany przez lesbijki, który od dziesięciu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z kobietą, aktywnie zaangażował się w zwalczanie ruchu homoseksualnego.

Na stronie The Witherspoon Institute, związanej z amerykańskim Princeton University, Lopez opublikował artykuł, w którym potępia międzynarodową strategię ruchu LGBT uderzającą w kraje najbiedniejsze. Mówi, że to nowa forma kolonializmu i niewolnictwa, narzucanego przy wsparciu rządu amerykańskiego.

Lopez przypomniał przemówienie Sekretarza Stanu Johna Kerry’ego w ONZ, w którym wezwał on inne kraje do aktywnego zaangażowania się na rzecz obalenia w krajach rozwijających się ustaw nieuznających związków homoseksualnych i karzących swoich obywateli za praktyki homoseksualne.

Kerry podkreślił, że od pewnego czasu w celu promocji homoseksualnych zachowań wykorzystywane są środki z Globalnego Funduszu na rzecz Równości, na działalność którego USA przeznaczyły w 2011 r. około 7 mln dol. Fundusz z założenia ma walczyć z różnymi formami dyskryminacji. W praktyce koncentruje się na wspieraniu „praw tęczowych” w 50 krajach świata.


Jak tłumaczył Kerry, środki z funduszu już przyczyniły się do podważenia ustaw dyskryminacyjnych, godzących w „prawa człowieka”.

Dzięki wsparciu wielu rządów, w tym: Holandii, Norwegii, Francji, Niemiec, Islandii, Finlandii, Danii i partnerów z sektora prywatnego stale powiększa się kwota do rozdysponowania w celu posunięcia naprzód „praw” wspólnoty homoseksualistów, biseksualistów i transseksualistów na świecie.

Jeszcze przed sesją ONZ prezydent Obama wraz z premierem Szwecji, Frederikiem Reinfeldtem zdecydowali się zasilić fundusz kwotą 12 mln dol.

Kerry wyraźnie stwierdził, że USA i inne bogate kraje przeznaczyły te środki na finansowanie rewolucji kulturalnej w państwach Trzeciego Świata. Pozyskane fundusze wykorzystywane są na organizację szkoleń dla aktywistów homoseksualnych w krajach Ameryki Łacińskiej.
W Afryce prezydent Obama – jak pisze Lopez – bezczelnie próbował naciskać na Senegal i Kenię, aby zaakceptowały „homo-małżeństwa”, uzależniając dalszą pomoc finansową od postępów w zakresie realizacji postulatów homoseksualistów.

W wielu przypadkach mniej bogate kraje, takie jak: Indie, Ghana i Meksyk wzywane są do wyrzeczenia się swoich religijnych lub kulturowych wartości. Co jednak szczególnie uderza, zdaniem Lopeza, to próba wymuszenia przez tęczowe lobby prawa, które pozwoli na adopcję dzieci z tych krajów.

Nowa forma niewolnictwa

Lopez twierdzi, że na świecie rodzi się nowa forma niewolnictwa, polegająca na kupowaniu przez pary homoseksualne dzieci z krajów ubogich. Bogaci biali sodomici nie tylko kupują już urodzone dzieci, ale także chętnie „wynajmują” surogatki, które mają im urodzić dzieci w następstwie zapłodnienia in vitro.

Zdaniem byłego pederasty, to zmuszanie krajów biednych do redefinicji swojego dziedzictwa, religii, moralności i kultury, a następnie sugerowanie im, że w porządku jest sprzedawanie dzieci parom sodomitów, nie można inaczej nazwać jak mianem niewolnictwa.

Lopez uważa, że kraje ubogie nie zostały ostrzeżone w wystarczającym stopniu przed straszliwą ideologią homoseksualizmu. Ideologią, która obecnie zyskuje nieprawdopodobną rozmach na świecie.

Człowiek wychowany przez lesbijki zauważa, ze homoseksualizm jest taką samą ideologią jak komunizm czy imperializmu. Łączy w sobie irracjonalne dogmaty z propagandą i władzą instytucjonalną. Ma przy tym dostęp do aparatu przemocy.

Lopez podaje, że z raportów światowych wynika, iż tylko w ubiegłym roku na promocję ruchu homoseksualnego przeznaczono 6 procent wszystkich datków ofiarowanych na cele dobroczynne na całym świecie. Tymczasem sodomici stanowią co najwyżej 1 proc. populacji.

Ich „prawa”, jak pisze były biseksualista, są w dużej mierze małostkowe i egoistyczne. „Na obronę tych wydumanych praw – dodaje – homoseksualiści uzyskali aż 6 procent wszystkich datków na świecie z puli, która służy także zaspokajaniu potrzeb sierot, nędzarzy, uchodźców, ofiar głodu i klęsk żywiołowych”.

Tęczowe lobby skupia się na adopcji dzieci i in vitro

Zdaniem Lopeza, zabiegającego o stworzenie silnego globalnego ruchu anty-homoseksualnego, konserwatyści w krajach takich jak USA, Kanada, Argentyna i Francja dali się zwieść przebiegłej taktyce lobby tęczowego.

W Stanach Zjednoczonych przeciwnicy „homo-małżeństw” zostali niejako zaszachowani przez najwyższe władze.

Administracja Obamy zastosowała fintę, klasyczny manewr mający zmylić przeciwnika. Odciągnięto uwagę „wroga” od obszaru głównego ataku. Na czym polegał ów manewr? Lopez sugeruje, że w tym czasie, kiedy odbywały się wielkie batalie w obronie tradycyjnego małżeństwa w USA, główna uwaga lobby homoseksualnego i rządu amerykańskiego skupiła się na wzmacnianiu prawa o in vitro, rozwijaniu współpracy międzynarodowej w zakresie adopcji dzieci z ubogich krajów przez pary homoseksualne i urabianiu opinii publicznej w sprawie adopcji dzieci przez sodomitów.

Lobby homoseksualne wszczęło nagonkę na tradycjonalistów, zarzucając im, że „okrutnie krzywdzą” dzieci, gdyż twierdzą, iż chłopcy i dziewczynki wychowywane przez pary homoseksualne – które przecież same nie wybierały sobie takich „rodziców” – są gorsze od dzieci wychowywanych tradycyjnie. Homoseksualiści usiłowali dowieść, że wcale tak nie jest, a konserwatyści, którzy tak uważają, kierują się wyłącznie uprzedzeniami. Miało to wywołać u przeciwników homoseksualizmu poczucie winy i spowodować oburzenie znacznej części społeczeństwa. Tym samym pchnąć kwestię homoseksualną naprzód.

Lopez, który sam był wychowywany przez lesbijki mówi, że zezwolenie na adopcję dzieci przez sodomitów i lesbijki jest jedną z najgorszych form przemocy stosowanej wobec dzieci. Perfidia tej przemocy polega na tym, że dzieciom z góry pozbawianym ojca albo matki wyrządza się ogromną krzywdę emocjonalną, której nie widać gołym okiem tak, jak w przypadku dziecka fizycznie maltretowanego.


Źródło: thepublicdiscourse.com, AS. 
 http://www.pch24.pl/byly-homoseksualista--nowe-homoniewolnictwo-i-homopropaganda,18774,i.html#ixzz2jD6fhF8Q"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.